altНа зустрічі були присутні голова райдержадміністрації Роман Филипів, голова районної ради Віктор Бабій, начальник Держземагенства у районі Роман Мигаль, діти, дружини і батьки загиблих Героїв.
 У вступному слові  Віктор Бабій висловив слова вдячності батькам за те, що виховали справжніх патріотів своєї Вітчизни, побажав всім міцного здоров’я і мирного неба та вручив вдовам відзнаки до звання “Почесний громадянин Пустомитівського району”, яким, за рішенням районної ради,   відзначено посмертно Богдана Ільківа, Миколу-Олега Паньківа та Андрія Дигдаловича . 

 Роман Филипів, у свою чергу, зазначив, що важко дібрати слів, щоб висловити співчуття, але разом з тим, ми повинні пам’ятати, що  Герої Небесної Сотні завжди дивитимуться на те, що ми робимо. Очільник району гарантував сім’ям загиблих, що всі їхні проблеми і побажання  будуть вислухані та в міру можливостей вирішені.
Роман Мигаль обговорив із присутніми питання, що стосуються виділення земельних ділянок поза межами населених пунктів для ведення городництва і садівництва.
На завершення зустрічі керманичі району запевнили, що двері їхніх кабінетів завжди відчинені для всіх жителів Пустомитівщини.
altalt