Протягом І півріччя 2019 року з мешканцями району трапилось 1213 нещасних випадки невиробничого характеру, в тому числі 186 випадків – з дітьми віком до 14 років. За цей час в побуті загинуло 33 жителі району.

Найбільше травм люди отримали внаслідок падіння – 959 випадків, випадкова дія неживих механічних сил – 192 випадки, вплив живих механічних сил –34 випадки, 19 – нещасні випадки, спричинені дією диму, вогню та полум’я, 12–випадки пов’язані з транспортом, 5- нещасні випадки спричинені жаром та гарячими речовинами, 4- випадкове утоплення та занурення у воду, 3- інші нещасні випадки із загрозою дихання, 3 – нещасні випадки внаслідок навмисного самоушкодження, 7 – нещасні випадки пов’язані з дією природних факторів, 10 – випадкові отруєння, з них 5 – отруєння внаслідок дії алкоголю, 2- нещасні випадки внаслідок дії інших не уточнених факторів, 2 – нещасні випадки спричинені електричним струмом, випромінюваннями, температурою або тиском, 1-напад з метою вбивства чи нанесення ушкодження.
Серед причин смертей на першому місці є випадкові отруєння -7 чоловік, з них отруєння внаслідок дії алкоголю – 5 чоловік. Також до смертельних випадків призвели транспортні нещасні випадки – 5 потерпілих, падіння – 5
чоловік, нещасні випадки пов’язані з дією природних факторів – 4 чоловіки, навмисне самоушкодження – 3 чоловіки, випадкове утоплення та занурення у воду-4 чоловіки, інші нещасні випадки із загрозою дихання-3 чоловіки, напад з метою вбивства чи нанесення ушкодження-1 чоловік, випадкова дія неживих механічних сил-1 чоловік.
У І півріччі 2019 року на підприємствах, в установах та організаціях району за результатами спеціальних комісій з розслідування нещасних випадків на виробництві 3 смертельних випадків визнано виробничими і 2 смертельних випадки визнано не пов’язаними з виробництвом.

П.Кудерський, головний спеціаліст відділу праці, персоналу та сімейної політики УСЗН