Сьогодні 5 грудня 2019 року в Народному домі міста Пустомити відбувся захід «Різдвяний Конвой», який приурочено до Дня Святого Миколая, за сприяння Львівської обласної державної адміністрації, громадської організації «Народна самооборона Львівщини», громадської організації «Ротарі клуб «Львів Інтернешнл» та партнерів з Німеччини «WPK Weihnachtspackchenkonvoi gGmbH».

      
Даний захід було організовано Пустомитівським районним центром соціальних служб для сім”ї, дітей та молоді спільно з службою у справах дітей Пустомитівської районної державної адміністрації.
Інспектор з ювенальної привенції Пустомитівського відділу поліції Гулько Юрій забезпечував організацію правопорядку даного дійства.
Висловлює подяку за надані подарунки для дітей із сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах, дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування та дітей із багатодітних сімей. Родини у Німеччині зібрали 9000 пакунків з подарунками для дітей Львівської області, в тому числі 300 подарунків отримали діти з Пустомитівського району. Подарунки доставили партнери з Німеччини та після завершення святкового дійства вручали діткам особисто.

    
Також висловлюємо вдячність керівнику відділу культури Руденко Оксані Володимирівні, Оброшинській ДМШ та діткам, які під керівництвом Рогожинської Зоряни показали театралізоване дійство. Гості та діти отримали не тільки гарні подарунки, а й святковий настрій на цілий рік!!!