За участі фахівців Городоцького управління ГУ ДФС у Львівській області в рамках операції «Урожай», що триває з травня місяця поточного року, проводяться зустрічі з головами сільських/селищних рад, землевпорядниками та керівниками сільгосппідприємств районів і головами фермерських господарств Яворівського та Пустомитівського районів.


Під час зустрічей наголошується на необхідності дотримання вимог чинного законодавства під час провадження діяльності, яке регулює земельні відносини, розглядаються питання оподаткування, оформлення, використання та оплати найманої праці. На засіданнях комісій, до яких входять фахівці Городоцького управління, було заслухано 46 суб’єктів господарювання з питань оплати праці. За результатами заслуховувань 24 платника підвищили заробітну плату найманим працівникам.
В рамках заходу проводиться робота по залучення до декларування громадян – одноосібників, які отримали доходи від продажу власновирощеної сільгосппродукції.
За словами податківців, операцію «Урожай» впровадили, аби уникнути зловживань з метою ухилення від оподаткування й під контролем податківців перебувають всі суб’єкти господарювання, які пов’язані з виробництвом та реалізацією сільськогосподарської продукції, а особливо ті, що отримують доходи і не сплачують відповідно платежі до бюджету.