Cьогодні, 8 жовтня, під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Володимира Войтовича та за участю головного бухгалтера відділу агропромислового розвитку Ганною Кулієвою відбулась нарада з питань здійснення заходів, направлених на локалізацію та ліквідацію вогнищ небезпечного карантинного бур’яну – амброзії полинолистої, та надання дорадчих послуг суб’єктам господарювання та сільському населенню.

Досить жвавого обговорення набуло питання щодо проведення даних заходів, направлених на локалізацію та ліквідацію вогнищ небезпечного карантинного бур’яну – амброзії полинолистої.
Проблема боротьби з амброзією – є загальною проблемою для всіх жителів у весняно-осінній період. Тож під час активного діалогу звучали заклики до плідної співпраці влади адже лише спільними зусиллями можна зупинити розповсюдження злісного карантинного бур’яну – амброзії полинолистої.
Окрім того, розглянуто питання щодо надання дорадчих послуг суб’єктам господарювання та сільському населенню та акцентовано увагу на проблемах з організації охорони праці у фермерських господарствах.