У зв’язку з запровадженням КАРАНТИНУ для попередження поширення коронавірусу COVID-2019 управлінням соціального захисту населення Пустомитівської райдержадміністрації обмежується особистий прийом громадян. Прийом документів, надання консультацій та необхідної інформації буде надаватися дистанційно, а саме через електронні сервіси, через засоби телефонного зв’язку та поштою.

Заява та декларація для призначення соціальних допомог та субсидій  може бути надіслана до управління поштою або в електронній формі через офіційний веб-сайт Мінсоцполітики з накладенням кваліфікованого електронного підпису. У разі, якщо надіслані заява та декларація не підписані із застосуванням КЕП, допомогу та субсидію буде призначено після підписання заявником зазначених документів у паперовій формі протягом місяця з дня подання їх у електронній формі.

Прийом громадян здійснюватиметься виключно за наявності у відвідувачів захисної маски та за умови, що вирішити питання дистанційно не можливо.

Одночасно повідомляємо, що послуги управління соціального захисту населення можна отримати за допомогою електронних комунікацій:

  • через електронну пошту управління: puszn20@ukr.net;
  • за телефонами: 4-20-46, 4-19-21, (032)227-89-08, тел./факс (032)2278809;
  • а також звернувшись до управління соціального захисту населення у письмовому вигляді за адресою: 81100, м.Пустомити, вул. Грушевського, 11.

 

Дякуємо за розуміння, бережіть себе!