Пустомитівське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби у Львівській області повідомляє, що впродовж вересня цього року, проводитиметься пероральна імунізація диких м’ясоїдних тварин (лисиць, вовків, єнотовидних собак) проти сказу шляхом розповсюдження приманок з вакциною із літаків та з метою виконання Плану протиепізоотичних заходів з профілактики основних інфекційних та паразитарних хвороб тварин на 2019 рік, погодженого рішенням Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Кабінеті Міністрів України від 20.12.2018 року за № 3 та на виконання розпорядження Головного державного ветеринарного інспектора України від 28.08.2019 року №3.

  

Розповсюдження приманок відбуватиметься над лісовими та польовими угіддями району, поза територіями населених пунктів та водойм. Приманка безпечна для людей і тварин, має вигляд невеликих брикетів розміром як сірникова коробка із різким запахом м’ясо-кісткового борошна. Усередині приманки знаходиться капсула з вакциною проти сказу. При виявлені приманок – не брати їх в руки та не переносити з місця в місце.

Заходи з імунізації забезпечать створення благополучного середовища щодо захворювання на сказ серед диких тварин, які є основними джерелом розповсюдження збудника сказу.

Пустомитівське районне управління
Головного управління Держпродспоживслужби
у Львівській області