05 листопада під керівництвом заступника голови Пустомитівської районної державної адміністрації Володимира Войтовича відбулася нарада за участі начальника відділу житлово-комунального господарства та будівництва Назарія Броди. Серед розглянутих питань – початок опалювального сезону 2019-2020 рр. у населених пунктах Пустомитівського району.

У районі до опалювального сезону готові. Як розповів начальник відділу житлово-комунального господарства та будівництва Назарій Брода, з підготовкою до опалювального сезону проблем немає, план заходів з підготовки господарського комплексу та об’єктів соціально-культурного призначення району виконано в повному об’ємі.
Проведено техобслуговування котелень, огляд вентиляції, здійснена повірка лічильників, коректорів, модемів, техобслуговування вузлів обліку газу. Крім цього, здійснено поточні ремонти котелень закладів освіти району, перевірено блискавкозахист газових та твердопаливних котелень, проведено тендери на закупівлю дрів, вугілля та паливних брикетів. Заборгованість за енергоносії в закладах соціально-культурного призначення відсутня.