Є дати, які укріплюють націю, виражають дух народу, символізують його славне минуле, сьогодення й майбутнє. До їхнього числа, безумовно належить День Конституції України – свято волі, миру і доброї злагоди всіх громадян на основі закону і справедливості.
Саме тому, сьогодні, 27 червня, у районному Будинку культури відбувся святковий концерт до 23-тьої річниці Дня Конституції України.

    

Святкового настрою додала змістовна патріотична концертна програма, яку підготували працівники та учасники художньої самодіяльності районного центру культури і дозвілля.
Знаменний концерт, приурочений до Дня Конституції України, закінчився бурхливими оплесками та безмежною вдячністю всіх присутніх. Тож, вітаємо всіх жителів району з чудовим державним святом та бажаємо миру, злагоди та добра!

    

Довідково:
Конституція України була прийнята Верховною Радою через 5 років після отримання незалежності, о 9:20 ранку, 1996 року. Крок прийняття Конституції був дуже важливим у історії країни. Конституція незалежної української держави закріпила правові основи незалежної держави, її суверенітет та територіальну цілісність…