Сьогодні, 6 вересня, під головуванням першого заступника голови районної державної адміністрації Павла Городечного проведено нараду з питань використання у 2019 році коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, осіб із їх числа.

  

На нараді були присутні відповідальні особи, які ведуть облік забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування від органів місцевого самоврядування, зокрема: начальник служби у справах дітей Володимир Мота та заступник начальника управління соціального захисту населення Алла Панчишин.
Учасники наради ознайомилися з інформацією щодо наявності квартирного обліку, переліком необхідних документів для постановки вище зазначеної категорії осіб на облік та їх контактними даними.
По завершенні наради перший заступник голови Павло Городечний зазначив: «Ми маємо досвід у використанні державної субвенції на вирішення житлових питань окремих категорій дітей, саме тому, на місцевому рівні районна державна адміністрація спільно з посадовими особами самоврядування продовжить послідовну роботу в напрямку вирішення питань забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування. Основним завданням на сьогодні є перевірка правильності встановлення черговості на квартирний облік та формування пропозиції від району до розгляду на відповідну районну комісію».