Сьогодні, 30 липня, відбулася нарада під головуванням першого заступника голови Пустомитівської райдержадміністрації Павла Городечного з питань супроводу інвестиційних проектів на території району.

На нараду були запрошені: в.о начальника відділу економічного розвитку, інфраструктури та торгівлі Олена Стасюк, начальник відділу містобудування та архітектури Віктор Ващук, начальник відділу у Пустомитівському районі головного управління Держгеокадастру у Львівській області Андрій Зозуля та представник Пустомитівського відділення Галицької ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області Андрій Костишин.
Як зазначив перший заступник голови райдержадміністрації Павло Городечний, мета наради – вирішити проблемні питання суб’єктів підприємництва, що виникли у процесі здійснення ними господарської діяльності та гальмують процеси ведення бізнесу. Такий супровід полягає у регулярному контакті органів влади із суб’єктами господарювання, які є на супроводі та дозвільними органами для врегулювання проблемних питань різного характеру.