Львівська міська молодіжна громадська організація «Молодіжне об’єднання Граніт» за підтримки Міністерства молоді та спорту України 4-5 жовтня 2019 року у м. Львові проводить семінар-інтенсив “Велика гра. Джура 2.0”, мета якого – модернізація національно-патріотичної гри “Сокіл” (“Джура”), позашкільної та гурткової роботи, а також покращення національно-патріотичного виховання.


Під час семінару учасники матимуть змогу: – ознайомитись з ігрофікацією та дізнатись, як можна навчатись за допомогою настільних ігор; – дізнатись як втілити свою ідею та де знайти на неї кошти; – візьмуть участь у створенні патріотичної розвиваючої настільної гри; – дізнатись, як можна без великих бюджетів розпочати гурток із авіамоделювання; – отримають корисні зв’язки; – дізнатись, як дешево і ефективно застосувати віртуальну реальність в навчальному процесі; – знайти однодумців, які допоможуть утворити команду.
Учасниками будуть напрацьовані методи національно-патріотичного виховання, які будуть ефективними і, разом з тим, цікавими для молоді. Отримані практичні знання учасники зможуть реалізовувати на районному та обласному рівні.
Реєстрація триватиме до 9:00 год. 27 вересня 2019 року за посиланням https://forms.gle/Ub9czk9kB2mDk5V96. Кількість місць обмежена. Інформування відібраних учасників відбудеться до 30 вересня