Вчора, 26 червня, у сесійній залі районної ради (м. Пустомити, вул. Грушевського, 35) відбулася нарада з керівниками та спеціалістами сільськогосподарських підприємств Пустомитівського району, в ході якої було обговорено завдання на збиранні врожаю ранніх зернових та зернобобових культур у господарствах району, пожежної безпеки, охорони праці, переміщення техніки та перевезення зібраного зерна великовантажним транспортом.

    

Захід проходив за участі Народного депутата Верховної Ради України Дубневича Богдана Васильовича, голови райдержадміністрації Хрунь Ігоря Степановича, заступника голови райдержадміністрації Войтовича Володимира Васильовича, заступника голови Пустомитівської районної ради Мудрого Івана Володимировича, представників управління агропромислового розвитку райдержадміністрації, Пустомитівського РВ ГУ ДСНС України у Львівській області, головного управління Держпраці у Львівській області, Пустомитівського відділу поліції ГУ НПУ у Львівській області та ряду інших установ.
В ході наради з інформацією про стан розвитку інфраструктури Пустомитівського району та плани на майбутнє виступив Народний депутат ВР України Богдан Дубневич.

    
У доповіді Ігоря Либика, начальника відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації, було порушене питання щодо підготовки до проведення жнив у господарствах Пустомитівського району.
Про безпечне проведення зернозбиральних робіт та дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці під час жнив 2019 року доповів головний державний інспектор головного управління Держпраці у Львівській області Олександр Гулько.
Головний інспектор Пустомитівського РВ ГУ ДСНС України у Львівській області Павло Куртяк надав аграріям роз’яснення щодо запобігання виникненню пожеж під час зернозбиральних робіт та дотримання правил пожежної безпеки на період жнив.  
Також, учасники зібрання довідались про дотримання правил дорожнього руху під час переміщення зернозбиральної та вантажної техніки від інспектора дорожнього нагляду Пустомитівського відділу поліції ГУ НПУ у Львівській області Тараса Хомяка.
А з виступа головного спеціаліста — головного бухгалтера відділу агропромислового розвитку Ганни Кулієв присутні заслухали про облікування урожаю 2019 року та оформлення актів по стихії.
За підсумками наради голова райдержадміністрації Ігор Хрунь надав відповідні доручення.