Сьогодні, 19 липня, під керівництвом першого заступника голови Пустомитівської райдержадміністрації Павла Гродечного, за участю керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, відбулась робоча нарада з питань підготовки виборчих дільниць до позачергових виборів народних депутатів Верховної Ради України.

      

Органи виконавчої влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові та службові особи зобов’язані сприяти виборчим комісіям у реалізації їх повноважень: надавати їм необхідні приміщення, забезпечувати їх охорону, а також охорону виборчих бюлетенів та іншої виборчої документації, надавати згідно із встановленими Центральною виборчою комісією нормами транспортні засоби, засоби зв’язку, обладнання, інвентар та оргтехніку. Відтак, відповідальних за здійснення контролю за ходом підготовки виборчих дільниць керівників структурних підрозділів райдержадміністрації закликали визначити проблемні моменти, проаналізувати потреби, вивчити стан матеріально-технічного забезпечення для проведення голосування та поінформувати відділ організаційної роботи райдержадміністрації про виконану роботу.
Також, перший заступник голови Павло Городечний звернув увагу на те, що посадовим і службовим особам забороняється участь у передвиборчій агітації та використання приміщень органів місцевого самоврядування для заходів з метою її проведення.
Для забезпечення під час виборчого процесу дотримання громадського порядку, безпеки виборців і членів виборчих комісій сплановано спільні з правоохоронними органами заходи.
За підсумками наради було дано відповідні завдання та доручення.