Сьогодні, 8 липня, в районної державної адміністрації відбулась нарада під головуванням голови Пустомитівської районної державної адміністрації І.С. Хрунь, за участю заступника голови В.В. Войтовича, начальника фінансового управління районної державної адміністрації Л.Я. Максим, щодо стану виконання доходної частини місцевих бюджетів Пустомитівського району за І півріччя 2019 року.

Розпочав нараду очільник району, котрий звернув увагу на показники, які формують бюджет, які були розглянуті на апаратній нараді, щодо стану виконання місцевих бюджетів Пустомитівського району за І півріччя 2019 року та заходи з виявлення додаткових резервів збільшення надходжень до місцевих бюджетів.
По кожному показнику голова районної державної адміністрації звернувся до присутніх, що необхідно посилити роботу щодо забезпечення надходження доходів до районного бюджету, зокрема необхідно провести комплекс заходів для легалізації заробітних плат, а також віднайти пропозиції, що зацікавлять потенційних інвесторів.
По завершенню апаратної наради посадовцем І.С. Хрунь було надано ряд доручень керівникам структурних підрозділів та звернуто увагу на їх повноваження, які покладені на них відповідно до чинного законодавства.