Сьогодні, 08 жовтня 2019 року, відбулася нарада з головою Щирецької об’єднаної територіальної громади (ОТГ) щодо використання коштів субвенції з державного бюджету, що передбачена для місцевих бюджетів на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад в рамках проведення реформи децентралізації.

Нараду провів перший заступника голови райдержадміністрації Павло Городечний. Серед присутніх також був заступник голови Щирецької ОТГ Ігор Онишко, до компетенції якого відноситься вказане питання.
Під час наради керівники мали можливість поспілкуватися між собою на актуальні питання щодо стану справ та проблем, з якими вони стикнулися у процесі освоєння коштів.
На кінець зустрічі, перший заступник голови Павло Городечний наголосив, що спеціалісти райдержадміністрації постійно надають і надалі надаватимуть консультативну допомогу у будь-яких питаннях, що стосуються освоєння коштів на розвиток інфраструктури. Посадовець підкреслив, що кошти, які не будуть використані, фактично будуть втрачені для області, адже вони будуть повернуті до держбюджету. Він проінформував, що в області уже розроблено програму сталого розвитку Пустомитівщини, яка допоможе визначити пріоритетні напрямки діяльності та мінімізувати негативний вплив показників-дестимуляторів у регіоні.