altaltСьогодні, 3 червня, голова Пустомитівської райдержадміністрації Ігор Хрунь провів щотижневу апаратну нараду за участю заступника голови Пустомитівської районної ради Івана Мудрого, заступників голови райдержадміністрації Павла Городечного та Володимира Войтовича, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій району. 

На даній апаратній нараді були озвучені актуальні питання життя району, які стосувалися соціальної сфери, медицини, цивільного захисту населення, економіки. Також, у порядку контролю були заслухані питання виконавської дисципліни та надходження і використання коштів районного бюджету.
altaltУ ході наради керівники звітували про виконану роботу за попередній тиждень та ділилися планами на поточний тиждень. А також звернули увагу на необхідність вирішення ряду проблемних питань в соціально-економічному розвитку району та визначили основні напрямки, на які має бути спрямована робота. 
Опісля, Пустомитівський міський голова Олег Серняк персонально звернувся до керівників району та усіх присутніх з подякую щодо організації та проведення Дня міста Пустомити, де було продемонстровано найкращі таланти, якою багата Пустомитівщина, любов мешканців до свого рідного міста і бажання зробити його кращим, успішнішим і комфортнішим для життя. 
Підводячи підсумки наради, очільник району Ігор Хрунь надав ряд рекомендацій та доручень керівникам структурних підрозділів та організацій району та звернуто увагу на їх повноваження, які покладені на них відповідно до чинного законодавства.