Сьогодні, 24 червня, голова Пустомитівської райдержадміністрації Ігор Хрунь провів щотижневу апаратну нараду за участю голови Пустомитівської районної ради Галини Гички, заступника голови Пустомитівської районної ради Івана Мудрого, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій району.

    

На даній апаратній нараді були озвучені актуальні питання життя району, які стосувалися соціальної сфери, медицини, цивільного захисту населення, економіки. Також, у порядку контролю були заслухані питання виконавської дисципліни та надходження і використання коштів районного бюджету.
У ході наради керівники звітували про виконану роботу за попередній тиждень та ділилися планами на поточний тиждень. А також звернули увагу на необхідність вирішення ряду проблемних питань в соціально-економічному розвитку району та визначили основні напрямки, на які має бути спрямована робота.
Підводячи підсумки наради, очільник району Ігор Хрунь за сумлінну, добросовісну працю в органах виконавчої влади, високий професіоналізм, зразкове виконання службових обов’язків та з нагоди Дня державної служби України, нагородив Грамотами районної державної адміністрації:

    
– Зайшлу Ярославу Ігорівну — начальника Пустомитівського відділу обслуговування громадян (сервісний центр) управління обслуговування громадян Головного Управління Пенсійного фонду України у Львівській області;
– Гаврилюк Наталію Володимирівну — головного спеціаліста Пустомитівського відділу обслуговування громадян (сервісний центр) управління обслуговування громадян Головного Управління Пенсійного фонду України у Львівській області.
Побажав всім бути мудрими у своїх вчинках, невпинно працювати на благо українського народу, керуючись принципами професіоналізму, компетентності, чесності та відданості справі, персональної відповідальності за виконаннях своїх службових обов’язків.