Сьогодні, 8 липня, засідання щотижневої апаратної наради розпочалось з нагородження Грамотами райдержадміністрації за сумлінну, добросовісну співпрацю в органах місцевої виконавчої гілки влади, високий професіоналізм та зразкове виконання службових обов’язків — начальника служби у справах дітей Моту Володимира Ігоровича та секретаря міської ради Жидачека Андрія Богдановича.

    

Нарада відбулась за участю голови Пустомитівської районної ради Галини Гички, заступника голови райдержадміністрації Володимира Войтовича, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій району.

  
На даній апаратній нараді були озвучені актуальні питання життя району, які стосувалися соціальної сфери, медицини, цивільного захисту населення, економіки. Також, у порядку контролю були заслухані питання виконавської дисципліни та надходження і використання коштів районного бюджету.
У ході наради керівники звітували про виконану роботу за попередній тиждень та ділилися планами на поточний тиждень. А також звернули увагу на необхідність вирішення ряду проблемних питань в соціально-економічному розвитку району та визначили основні напрямки, на які має бути спрямована робота.
Підводячи підсумки наради, очільник району Ігор Хрунь побажав всім бути мудрими у своїх вчинках, невпинно працювати на благо українського народу, керуючись принципами професіоналізму, компетентності, чесності та відданості справі, персональної відповідальності за виконаннях своїх службових обов’язків.