На апаратній нараді, яка пройшла під керівництвом першого заступника голови районної державної адміністрації Городечного Павла Михайловича 10 вересня, розглянули питання щодо підготовки до опалювального сезону, зміни у нарахуванні субсидії та ін.

    

Із наближенням опалювального сезону особлива увага приділяється підготовці об’єктів соціальної сфери та житлового фонду до роботи у осінньо-зимовий період. Наразі у районі проводиться робота з підготовки системи опалення та обладнання будівель вузлами обліку теплової енергії з дистанційною передачею даних. Перший заступник голови районної державної адміністрації наголосив на необхідності виконати всі роботи належним чином та в установлені терміни.
Також у ході засідання значну увагу було приділено питанням життя району, які стосувалися соціальної сфери, медицини, культури, економіки, а також освіти.
За результатами апаратної наради Павло Михайлович дав відповідні доручення керівникам структурних підрозділів районної державної адміністрації та установ району, а їх виконання взяв на особистий контроль.