Сьогодні, 17 вересня поточного року, відбулась щотижнева апаратна нарада під головуванням першого заступника голови районної державної адміністрації Городечного Павла Михайловича за участю голови районної ради Гички Галини Григорівни, керівників структурних підрозділів районної державної адміністрації та керівників територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади.

      

На порядку денному до розгляду були представлені наступні питання:
– про хід виконання плану заходів на 2019 рік щодо наповнення місцевих бюджетів району та раціонального використання бюджетних коштів;
– підготовки до опалювального сезону.
Із наближенням опалювального сезону особлива увага приділяється підготовці об’єктів соціальної сфери та житлового фонду до роботи у осінньо-зимовий період. Наразі у районі проводиться робота з підготовки системи опалення та обладнання будівель вузлами обліку теплової енергії з дистанційною передачею даних. Перший заступник голови районної державної адміністрації наголосив на необхідності виконати всі роботи належним чином та в установлені терміни.
Також у ході засідання значну увагу було приділено протипожежній безпеці, де було акцентовано увагу на забезпеченні дотримання протипожежних вимог та заборони спалювання стерні сільгосппідприємствами.
Начальник відділу освіти Стахів Тетяна Андріївна повідомила, що розпочався навчальний рік у загальноосвітніх навчальних закладах району, всі заклади працюють у штатному режимі.
Опісля, директор КНП Пустомитівської районної ради “Пустомитівська центральна районна лікарня” Лабай Іван Михайлович акцентував увагу на необхідності проведення роз’яснювальної роботи серед населення для збільшення підписання декларацій мешканців з сімейними лікарями. «Ми повинні ефективніше працювати у цьому напрямку. Необхідно постійно моніторити ситуацію, виявляти проблеми і висвітлювати їх під час апаратних нарад, щоб ми могли вжити відповідних заходів», – зауважив І.М. Лабай.
За результатами апаратної наради Городечний Павло Михайлович дав відповідні доручення керівникам структурних підрозділів районної державної адміністрації та установ району, а їх виконання взяв на особистий контроль.