Сьогодні, 24 вересня, перший заступник голови райдержадміністрації Городечний Павло Михайлович провів апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів районної державної адміністрації, керівниками організацій та установ району.

      

На апаратній нараді прозвучали актуальні питання життєдіяльності району, які стосувалися соціальної сфери, медицини, культури, фінансів, освіти, спорту, роботи силових структур.
Зокрема, начальник фінансового управління райдержадміністрації Любомир Максим поінформував про стан виконання місцевих бюджетів за січень-серпень 2019 року.
Про зміни у законодавстві щодо призначення субсидій та призначення пільг доповів начальник управління соціального захисту населення Микола Степований.
Про заплановані культурні заходи інформувала присутніх начальник відділу культури Оксана Руденко.
Про новітні форми навчання поінформувала начальник відділу освіти Тетяна Стахів.
Крім того, у ході проведення наради було проаналізовано хід проведення комплексу осінньо-польових робіт у сільськогосподарських підприємствах району та ін.
На завершення керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, районних служб та установ доповіли про проведену роботу за минулий тиждень та про основні питання на поточний тиждень у підпорядкованих їм відомствах.