Під керівництвом першого заступника голови Пустомитівської районної державної адміністрації Павла Городечного, 08 жовтня 2019 року, відбулася щотижнева нарада за участі голови районної ради Галини Гички, заступника голови районної державної адміністрації Володимира Войтовича, заступника голови районної ради Івана Мудрого, керівника апарату районної державної адміністрації Юрія Четирбука, керівників структурних підрозділів районної державної адміністрації, установ і організацій району.

      

У ході наради підведено підсумки за попередній тиждень та окреслено першочергові заходи, що заплановані на поточний робочий тиждень.
Також, під час наради, першим заступником голови районної державної адміністрації Павлом Городечним було озвучено ряд актуальних питань життєдіяльності району.
Першочерговим було обговорено питання, що стосується підготовки до проведення заходів з нагоди відзначення Дня захисника України і Дня Українського козацтва.
Наступним, учасники наради, розглянули питання підготовки об’єктів житлово-комунального господарства та соціально-культурної сфери району до функціонування в осінньо-зимовий період 2019/20 року.
У результаті обговорення було встановлено, що в цілому підготовка до осінньо-зимового періоду проводиться на належному рівні. А, у деяких організаціях району роботи продовжуються та будуть закінчені в установлені терміни.
За результатами проведеної наради, до виконання відповідальним особам, було надано протокольні доручення.