Забезпечення роботи лісопильних підприємств в правовому полі, їх легальна реєстрація, легалізація робочої сили, попередження незаконного обігу деревини – одне із першочергових завдань на сьогодні в роботі райдержадміністрації.

    

З цією метою, сьогодні, 2 серпня, відбулася, чергова нарада з питань обстеження та забезпечення легалізації роботи лісопильних об’єктів на території району. В ході зустрічі перший заступник голови райдержадміністрації Павло Городечний, наголосив, що основне їх завдання – обстеження роботи лісопильних об’єктів та попередження незаконного обігу деревини.
На нараду були запрошені: начальник відділу агропромислового розвитку Ігор Либик та завідувач сектору виробництва сільськогосподарської продукції та розвитку сільських територій відділу агропромислового розвитку Іван Голець, яких, в черговий раз, було ознайомлено з порядком використання лісових ресурсів та обліку деревини на лісопильних об’єктах району.
Наприкінці даної зустрічі, перший заступник голови Павло Городечний зазначив, що допоки не буде законодавчо врегульоване питання ринку деревини, лісова галузь має напрацювати єдину політику щодо збалансованої роботи у цьому питанні всіх лісогосподарських підприємств.