З метою посилення механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми в районі, сьогодні, 7 серпня, було проведено нараду робочої групи щодо протидії торгівлі людьми «Виявлення, ідентифікація та надання первинної допомоги особам, що постраждали від торгівлі людьми».

    

Під головуванням першого заступника голови Пустомитівської райдержадміністрації Павла Городечного, учасниками наради стали спеціалісти управління соціального захисту населення, відділу освіти, служби у справах дітей райдержадміністрації, Пустомитівського районного центру соціальної служби для сім’ї, дітей та молоді, представники районного центру зайнятості, Пустомитівського відділення поліції ГУ НПУ у Львівській області.
Програма зустрічі включала в себе:
– вивчення законодавчої бази у сфері протидії торгівлі людьми;
– методика виявлення постраждалих від торгівлі людьми та правила проведення опитування постраждалих від торгівлі людьми.
Під час наради було обговорено питання щодо стану виконання Інструкції зі збору та моніторингу статистичної інформації щодо осіб, які постраждали від торгівлі людьми; про стан роботи відповідальних підрозділів райдержадміністрації щодо виявлення осіб, які постраждали від торгівлі людьми.