Вчора, 4 вересня, заступник голови райдержадміністрації Володимир Войтович провів нараду з начальником відділу освіти Тетяною Стахів та керівником групи з централізовано-господарського обслуговування відділу освіти Віктором Рихліцьким щодо коригування проектно-кошторисної документації по виконанню капітального ремонту ДНЗ с. Наварія, що фінансується за рахунок бюджетних коштів.

  

З метою забезпечення контролю та моніторингу використання бюджетних коштів, які у 2019 році спрямовуються на будівництво (реконструкцію) та капітальний ремонт об’єктів соціально-культурного та житлово-комунального призначення встановлено терміни їх реалізації.
Для належного та вчасної реалізації даного доручення присутні розглянули питання коригування проектно-кошторисної документації, проведення тендерних процедур, укладання угод на виконання робіт, дозвіл на початок робіт та початок робіт. Також розглянули дорожню карту реалізації об’єктів, що фінансуються за рахунок бюджетних коштів, можливі ризики та шляхи їх вирішення.