21 жовтня перший заступник голови районної державної адміністрації Павло Городечний провів нараду з питання оцінювання результатів службової діяльності державних службовців.
Участь у нараді взяли: заступник голови районної державної адміністрації Володимир Войтович, начальник відділу управління персоналом Катерина Мота та начальник відділу фінансово-господарського забезпечення Зоряна Березова.

    

Звертаючись до учасників наради, очільник району наголосив: «Метою оцінювання є визначення якості виконання державним службовцем поставлених завдань, а також прийняття рішень щодо його преміювання, планування службової кар’єри, визначення потреби у професійному навчанні. Оцінювання проводиться з дотриманням принципів об’єктивності, достовірності, поступливості та прозорості, взаємодії та поваги до гідності».
В свою чергу, начальник відділу управління персоналом Катерина Мота звернула увагу учасників наради на особливості проведення оцінювання результатів службової діяльності державних службовців. Зокрема, вона ознайомила присутніх з методичними рекомендаціями щодо проведення оцінювання результатів службової діяльності державних службовців, алгоритмом дій державних службовців (спеціалістів) та безпосередніх керівників у ході проведення щорічного оцінювання.
По закінченню наради Павло Городечний рекомендував присутнім обговорити питання щодо формування завдань та ключових показників результативності, ефективності та якості службової діяльності державних службовців на 2019-2020 р.