Вчора, 26 червня, під головуванням заступника голови райдержадміністрації Володимира Войтовича відбулося позачергове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, на якій були присутні начальники спеціалізованих служб цивільного захисту Пустомитівського району.

    

На розгляд комісії було винесене питання про розгляд заяви мешканки с.Гаї, Готь Наталії Михайлівни домогосподарство якої зазнало пошкоджень внаслідок впливу небезпечного природного явища (сильна злива, крупний град) 16-17 червня 2019 року.
За результатами доповіді та з урахуванням обговорення комісія вирішила, що ситуація, яка виникла на території с. Гаї Пустомитівського району внаслідок впливу небезпечного природного явища (сильна злива, крупний град), вважати некласифікованою подією; звернутися до голови райдержадміністрації про доцільність виділення коштів з резервного фонду районного бюджету в сумі 10,0 тис. грн. для надання матеріальної допомоги гр. Готь Н.М. з метою ліквідації наслідків стихійного лиха; Миколаївському сільському голові (І.Савчак) – провести комісійне обстеження адмінтериторії з метою виявлення нанесених збитків іншим домогосподарствам внаслідок цієї стихії.
Під час роботи комісії також обговорили питання забезпечення готовності аварійно-відновлювальних бригад та необхідний запас матеріалів для ліквідації можливих аварій у системах життєзабезпечення населення, забезпечення моніторингу обстановки шляхом патрулювання на автошляхах та інформування дорожньої і рятувальної служб про загрозу порушення сталого руху автомобільного транспорту.
За результатами розгляду даних питань були надані відповідні доручення.