30 липня відзначається Всесвітній день протидії торгівлі людьми. За ініціативи Міністерства соціальної політики у співпраці з Представництвом Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні та Координатором проектів ОБСЄ по всій Україні в цей день проходитимуть інформаційні заходи.


Пустомитівська районна філія Львівського обласного центру зайнятості доєдналась до проведення таких заходів. “Проінформований-значить захищений”. під таким гаслом пройшов сьогодні у нашій філії вебінар для усіх охочих, який провела начальник відділу активної підтримки безробітних Тетяна Куцела, за участі соціальних партнерів: заступника директора – начальника відділу соціальної роботи Пустомитівського районного центру соціальних служб для сім”ї, дітей та молоді Галини Москалюк, начальника відділу соціальної роботи Щирецької ОТГ Ірини Панчишин, начальника служби у справах дітей Щирецької ОТГ Галини Мастикаш-Панчишин.
Ми знаємо,що експлуатація людини-це злочин. Ми чуємо історії тих, кого ошукали та примушували працювати шахраї, проте думаємо, що їм просто не пощастило на заробітках. Ми не віримо, що можемо самі потрапити у таку ситуацію. Ми довіряємо обіцянкам кращого життя, навіть не підозрюючи про небезпеку.
Інформація потрібна правдива!Проінформований-значить захищений!