В період 13-15 квітня 2020 року працівниками Пустомитівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з працівниками служби у справах дітей Пустомитівської районної державної адміністрації, здійснено візити у 16 сімей складних життєвих обставинах, де виховується 61 дитина, а саме: с.Семенівка, с.Милятичі, с.Товщів, с.Вовків, с.Кугаїв, с.Селисько, с.Пикуловичі, с.Борщовичі, с.Лисиничі.
Під час здійснення візитів у вищевказані сім’ї, роздано інформаційні буклети «COVID-19 «Як допомогти не боятися коронавірусу», а також проінформовано та роздано контакти запровадженої у Пустомитівському районі «гарячої лінії» для сімей, які опинились у кризовій ситуації.

 З батьками проведено роз’яснювально-профілактичну бесіду щодо забезпечення належного виховання та догляду за дітьми, в умовах карантинного режиму, наголошено на дотриманні правил безпеки під час карантину.
Згідно програми Пустомитівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді «Соціальна робота зі сім’ями, дітьми та молоддю у Пустомитівському районі на 2017-2020р.р.», яка фінансується за кошти районного бюджету триває щорічна акція «Великодній кошик, для сімей, які перебувають на обліку в центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Працівниками Центру адресно роздано 14 продуктових наборів вищевказаним сім’ям.