За січень – серпень 2020 року від власників землі та землекористувачів Городоцького  управління ГУ ДПС у Львівській області  до місцевих бюджетів надійшло 121,4 млн грн земельного податку. Юридичними особами сплачено 93,9 млн грн, фізичними особами – 27,5 млн гривень.

Нагадаємо, платниками земельного податку є власники земельних ділянок та землекористувачі, а об’єктами оподаткування – земельні ділянки, що перебувають у власності або користуванні. Власники землі та землекористувачі сплачують плату за землю з дня виникнення права власності або права користування земельною ділянкою.

Юридичні особи самостійно обчислюють суму податкового зобов’язання щодо земельного податку. Фізичним особам нарахування сум податку за землю проводиться контролюючими органами за місцем знаходження земельної ділянки до 1 липня 2020 року.

Податок необхідно сплатити протягом 60 днів з дня вручення податкового повідомлення-рішення.

Городоцьке управління: власники нерухомості сплатили до місцевих бюджетів майже 20,3 млн гривень

У Городоцькому  управлінні ГУ ДПС у Львівській області повідомили, що за січень – липень 2020 року до місцевих бюджетів надійшло 20,2 млн грн податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки. Це на 0,8 млн грн  більше надходжень січня – липня 2019 року.

Зокрема, юридичні особи сплатили 15,9 млн грн, фізичні особи – власники нерухомості – 4,3 млн гривень.

Нагадаємо, платниками податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, є фізичні та юридичні особи, у тому числі нерезиденти, які є власниками об’єктів житлової або нежитлової нерухомості. Податок нараховується на загальну площу об’єкта житлової та нежитлової нерухомості, у тому числі їх часток.