У сучасних умовах інвестиції виступають найважливішим засобом забезпечення умов виходу з економічної кризи, структурних зрушень у промисловості та в сільському господарстві.

  

6 вересня перший заступник голови районної державної адміністрації Павло Городечний провів нараду за участі заступника голови Володимира Войтовича та в.о. начальника відділу економічного розвитку, інфраструктури та торгівлі Олени Стасюк, де було обговорено питання надання субвенції з місцевих бюджетів на співфінансування інвестиційних проектів у рамках реалізації заходів, спрямованих на розвиток системи охорони здоров’я у сільській місцевості.
Учасникам наради наголошено на важливості своєчасного проведення заключення договорів на виконання робіт та недопущення невикористання коштів.
«З метою забезпечення фінансування цих інвестиційних проектів необхідно у відповідних місцевих бюджетах передбачити кошти для їх співфінансування у вказаних обсягах»,- звернувся до присутніх перший заступник голови Павло Городечний.
Розвиток системи охорони здоров’я у сільській місцевості є найбільш визначальним завданням розвитку району, реалізація якого можлива лише завдяки тісної співпраці органів виконавчої влади, місцевого самоврядування та громадян.