Службою у справах дітей Пустомитівської районної державної адміністрації уже традиційно на початку навчального року спільно з відділом освіти райдержадміністрації, сектором ювенальної превенції Пустомитівського відділу поліції ГУ Національної поліції у Львівській області та Пустомитівським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді протягом вересня-жовтня поточного року було проведено Всеукраїнський профілактичний захід «Урок» в Пустомитівському районі, з метою виявлення дітей шкільного віку, які не охоплені навчанням, соціального захисту прав та інтересів дітей, запобігання їх безпритульності та бездоглядності.

Станом на 1 вересня 2020 року, загальна кількість дітей шкільного віку у Пустомитівському районі становить 13423 осіб.

З метою захисту сімей, що перебувають у складних життєвих обставинах, COVID-19 та в рамках Всеукраїнського профілактичного заходу «Урок», здійснено рейд для залучення таких дітей шкільного віку до навчання, забезпечення їх шкільним приладдям та засобами індивідуального захисту. Сім’ям із складними життєвими обставинами було вручені засоби особистої гігієни. З батьками та дітьми проведена роз’яснювальна бесіда щодо безпечної поведінки під час навчання та відпочинку, наголошено на дотриманні правил дорожнього руху та карантинних рекомендацій, про вжиття належних заходів безпеки для профілактики коронавірусної інфекції.

В рамках проведення заходу 233 дітей шкільного віку отримали допомогу (фінансову, гуманітарну та у вигляді канцтоварів).

Для попередження випадків невідвідування дітьми занять без поважних причин, виявлення дітей шкільного віку, які не охоплені навчанням, такі профілактичні рейди триватимуть і надалі. Впродовж усього навчального року вживатимуться заходи для того, щоб усі діти були охоплені навчанням і здобули загальну середню освіту, як того вимагає чинне законодавство.

 

Служба у справах дітей Пустомитівської районної

державної адміністрації.