14 жовтня, у нашій державі відзначають День Захисника України, а християни східного обряду – ще й свято Покрови Пресвятої Богородиці.

День захисника України офіційно встановлений Указом Президента від 14 жовтня 2014 року «з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг Українського народу, сприяння дальшому зміцненню патріотичного духу у суспільстві та на підтримку ініціативи української громадськості».

Сьогодні, в День захисника України, в м.Пустомити біля пам’ятного знаку загиблим Героям Небесної сотні та учасникам АТО, відбулась поминальна панахида, яку провів отець Іван.  Розпочався захід з покладанням квітів до  підніжжя пам’ятного хреста  головою Пустомитівської районної державної адміністрації Андрієм Марком та головою Пустомитівської районної ради Галиною Гичкою.

Шануймо всіх, хто упродовж століть боронив українську землю! Беремо приклад з героїв визвольного руху! Бережемо пам’ять про полеглих на Сході України!…Ми схиляємо голови перед подвигом мужніх українських воїнів, які віддали життя у боротьбі з підступним ворогом. Повік не забудемо їхній заповіт — відстояти незалежність та відновити територіальну цілісність України.

Ми у вічному боргу перед полеглими за їхні обірвані життя, невичерпну силу духу, свідому самопожертву та прояв незбагненної мужності…

Слава Україні! Героям Слава!.