Про підготовку установ освіти Пустомитівського району до нового навчального 2019 – 2020 року, впровадження принципів Концепції «Нової української школи» в районі йшлося на нараді під керівництвом голови райдержадміністрації Хрунь Ігоря Степановича.

  

Рихліцький Віктор Володимирович, керівник групи з централізовано-господарського обслуговування відділу освіти, детально зупинився на питаннях виховної роботи, зокрема на відзначенні пам’ятних дат та ювілеїв у 2019-2020 році; про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії булінгу у закладах освіти. Окремо мова йшла про участь закладів освіти у грантових проектах, адже без тісної співпраці із органами місцевого самоврядування буде важко створити необхідні умови для діяльності Нової української школи. Також у ході наради Віктор Володимирович порушив питання щодо посилення відповідальності керівників навчальних закладів за життя та безпеку усіх учасників освітнього процесу, а саме за організацією питного режиму та якістю питної води.
На завершення, очільник району Ігор Степанович підвів підсумки наради та окреслив головні завдання, що стоять перед закладами освіти щодо організації початку нового навчального 2019-2020 року.