Днями, у Городоцькому управлінні відбувся «круглий стіл» за участі заступника начальника управління – начальника відділу адміністрування податків і зборів з фізичних осіб Городоцького управління ГУ ДФС у Львівській області Максима Козирєва, де обговорювались питання упровадження змін до податкового законодавства та його застосування. Пріоритетом в обговоренні стали питання нагальної необхідності погашення заборгованості з ЄСВ суб’єктами господарювання.

Особливо Максим Козирєв наголосив на негативних наслідках (як для працівників так і для роботодавців) до яких призводить виплата «тіньової» заробітної плати.
У контексті обговорюваних питань, Максим Козирєв зазначив, що працівник, який отримує зарплатню в «конверті», виявляється повністю беззахисним перед роботодавцем. Усна домовленість жодним чином не фіксується юридично, роботодавець сплачує стільки, скільки вважає за потрібне і доти, поки вважає за потрібне. Працівник не має жодних доказів на підтвердження дійсного розміру своєї заробітної плати та трудового стажу.
Дуже важливо, щоб громадяни усвідомили, що їх згода отримувати зарплату в «конвертах» позбавляє їх соціального захисту. Адже пенсію вони матимуть тільки з офіційно нарахованої суми заробітної плати.
Законом України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» передбачено, що страховий стаж – це період, протягом якого особа підлягає загальнообов’язковому державному пенсійному страхуванню, та за який щомісяця сплачені страхові внески в сумі не меншій, ніж мінімальний страховий внесок. Тобто, якщо працівнику нарахована заробітна плата не менше законодавчо встановленого мінімального рівня і з неї сплачено страхові внески до Пенсійного фонду України (а з 01.01.2011 – єдиний соціальний внесок відповідно до Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування»), то такий місяць повністю враховується в страховий стаж і заробітна плата за цей місяць враховується для обчислення пенсії.
Якщо ж сума нарахованої заробітної плати, з якої сплачені внески, менша за мінімальний рівень, страховий стаж становить неповний місяць і обчислюється пропорційно заробітній платі.
Якщо з якихось причин роботодавець не сплачує внески на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування за своїх найманих працівників (причиною може бути і виплата заробітної плати у «конвертах» без сплати страхових внесків, і нарощування заборгованості як з виплати заробітної плати, так і зі сплати страхових внесків), то періоди, за які не сплачені внески, «випадають» із страхового стажу найманого працівника та не включаються в заробіток для розрахунку розміру пенсії.
В ході засідання були озвучені пропозиції стосовно активізації та підвищенні ефективності діяльності робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення, адже забезпечити позитивну динаміку у вирішенні існуючих проблем, можливо лише за належної взаємодії підрозділів ДФС, Пенсійного фонду України, інших територіальних органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування.