Сьогодні, 16 серпня, на території району з робочим візитом побували заступники голови райдержадміністрації Павло Городечний та Володимир Войтович. В рамках візиту вони проінспектували хід проведення капітального ремонту закладу дошкільної освіти (ЗДО) у с. Наварія.

  Спільно з начальником відділу освіти Тетяною Стахів та директором даного садочка Юлією Озарук оглянули масштаб виконаних робіт в ЗДО, проаналізували потреби та можливості, зокрема, створення додаткової групи на 20 дітей.
Перший заступник голови райдержадміністрації Павло Городечний тримає на особистому контролі хід та темпи виконання робіт на даному об’єкті, оскільки відкриття ЗДО дасть змогу на 100% забезпечити дітей місцями у дошкільній освіті.
Загалом заступники голови райдержадміністрації залишилися задоволеними від побаченого, позитивно оцінили хід проведення капітального ремонту, запевнили присутніх, що зроблять все можливе зі свого боку, аби сприяти виділенню фінансування для завершення всіх необхідних робіт в повному обсязі.