В період з 06-10 квітня 2020 року працівниками Пустомитівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з працівниками служби у справах дітей Пустомитівської районної державної адміністрації, здійснено візити у 40 сімей складних життєвих обставинах, де виховується 97 дітей, а саме: с.Наварія, с.Звенигород, с.Шоломинь, с.Коцурів, с. Старе Село, с.Будьків, с.Ставчани, с.Конопниця, с.Городиславичі, с.Миколаїв, с.Підсоснів, с. Верхня Білка, с.Нижня Білка, с.Басівка, с.Сокільники


Під час здійснення візитів у вищевказані сім’ї, роздано інформаційні буклети «COVID-19 «Як допомогти не боятися коронавірусу», а також проінформовано та роздано контакти запровадженої у Пустомитівському районі «гарячої лінії» для сімей, які опинились у кризовій ситуації.
З батьками проведено роз’яснювально-профілактичну бесіду щодо забезпечення належного виховання та догляду за дітьми, в умовах карантинного режиму, наголошено на дотриманні правил безпеки під час карантину.
Згідно програми Пустомитівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді «Соціальна робота зі сім’ями, дітьми та молоддю у Пустомитівському районі на 2017-2020р.р.» (у новій редакції), яка фінансується за кошти районного бюджету розпочато проведення щорічної акції «Великодній кошик, для сімей, які перебувають на обліку в центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Працівниками Центру адресно роздано 31 продуктовий набір вищевказаним сім’ям.
А також висловлюємо щиру подяку усім людям доброї волі, які долучилися до збору продуктових наборів для потребуючих сімей.