Діти повинні зростати в сім’ях  рідних батьків, але, коли це неможливо, альтернативою біологічній родині може слугувати інша сім’я адже тільки в сім’ї  дитина пізнає  любов, почуває себе щасливою, вчиться будувати власну сім’ю.

     Сьогодня, 25 червня, відбулась зустріч з потенційними кандидатами у батьки – вихователі Дитячого будинку сімейного типу, що буде функціонувати у с.Наварія Пустомитівського району.

На зустрічі були присутні заступник голови Пустомитівської районної державної адміністрації Тарас Олійничок, начальник Служби у справах дітей Володимир Мота та заступник директора – начальник відділу соціальної роботи Галина Москалюк. Під час бесіди було обговорено ряд питань, зокрема, готовність кандидатів до такої важливої в наш час місії бути батьками – вихователями, готовності стану будинку для проживання сім’ї, перелік документів необхідних для проходження  навчання з підготовки в батьки-вихователі, що таке соціальне супроводження тощо. Надіємось зустріч буде мати логічне продовження.