logo

Львівщина

На Львівщині завершився останній день Освітньої Академії

24 Вересня 2020

Сьогодні у Львівському професійному коледжі готельно-туристичного та ресторанного сервісу фінішувала Освітня Академія. Серед програми завершального дня були тренінги від Віталія Бєлова та Євгена Фєдєчкіна, які розповіли про переваги командної роботи у школі й психічне здоров’я учнів. Голова Львівської ОДА Максим Козицький вручив подяки спікерам та тренерам Академії Освіти. Усі учасники отримали сертифікати від департаменту освіти.

(більше…)

Детальніше

В межах Конкурсу ініціатив місцевих карпатських громад в області реалізують понад десяток проєктів

24 Вересня 2020

Сьогодні, 24 вересня, відбулось урочисте підписання договорів на реалізацію проєктів-переможців Конкурсу ініціатив місцевих карпатських громад. Серед підписантів: Львівська обласна державна адміністрація, Асоціація органів місцевого самоврядування «Єврорегіон Карпати-Україна» та організації-переможці.

(більше…)

Детальніше

Уряд продовжив строк подання документів на отримання держпідтримки в галузі садівництва і тваринництва

24 Вересня 2020

23 вересня на засіданні Уряду схвалили Постанову, якою передбачено перенесення термінів подання документів на отримання сільгоспвиробниками державної підтримки в галузі садівництва і тваринництва з жовтня на листопад.

Зокрема, Постанова вносить зміни до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для розвитку виноградарства, садівництва і хмелярства (постанова КМУ № 587) та Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для державної підтримки розвитку тваринництва та переробки сільськогосподарської продукції (постанова КМУ № 107). Так, документи подаватимуть до 1 листопада поточного року:

(більше…)

Детальніше

На форумі «Жінка в науці» представили сфери діяльності важливі для державотворення через наукові здобутки жінок

24 Вересня 2020

Наукове товариство ім. Шевченка провели форум «Жінка в науці» за фінансової підтримки департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської облдержадміністрації у межах конкурсу проєктів для інститутів громадянського суспільства. Основна мета якого популяризація українознавчих, природознавчих та інших досягнень українських жінок-науковиць, які утверджують духовну та матеріальну культуру через усвідомлення ролі жінки в сучасному українському суспільстві.

(більше…)

Детальніше

Сьогодні Міжнародний день жестових мов

23 Вересня 2020

Міжнародний день жестових мов ухвалено на 72-й сесії Генеральної Асамблеї Орга­нізації Об’єднаних Націй 19 груд­ня 2017 року і відзначається щороку  23 вересня, починаючи з 2018 року. Дата 23 вересня була обрана не випадково, адже саме у цей день 1951 року у Римі (Італія ) була заснована Всесвітня фе­дерація глухих (ВФГ), яка натепер об’єднує понад 70 мільйонів глухих людей у всьому світі та 135 на­ціональних асоціацій глухих.

(більше…)

Детальніше

«Фермерська родина»: сільськогосподарський кооператив об’єднує агровиробників Львівщини

23 Вересня 2020

Голова Львівської обласної державної адміністрації Максим Козицький зустрівся із представниками сільськогосподарського обслуговуючого кооперативу «Фермерська родина».

Як розповіла голова кооперативу Наталія Табінська, «Фермерську родину» зареєстрували 25 червня. Його створенню передувала значна робота команди дорадчого центру «Фермерська країна» із дрібними виробниками області в час пандемії, коли закрилися ринки збуту фермерської продукції.

(більше…)

Детальніше

Президент України присвоїв почесне звання чотирьом мешканцям Львівщини

22 Вересня 2020

Сьогодні, 22 вересня, відповідно до Указу Президента України Володимира Зеленського голова Львівської ОДА Максим Козицький вручив державні нагороди представникам Львівщини.

«За значний особистий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток Української Держави, активну громадсько-політичну діяльність, вагомі трудові досягнення та багаторічну сумлінну працю», – йдеться в указі Президента.

(більше…)

Детальніше

Чемпіонів України зі стендової стрільби визначили у Львові

22 Вересня 2020

20 вересня, на спортивній базі «Львівський стрілецький стенд» Школи вищої спортивної майстерності завершився чемпіонат України зі стендової стрільби серед спортсменів шкіл вищої спортивної майстерності, дитячо-юнацьких спортивних шкіл, центрів олімпійської підготовки та спортивних клубів  в категорії дорослі, юніори.

(більше…)

Детальніше

Нью-Йорк у Львові: поціновувачів запрошують послухати бродвейські мюзикли у супроводі оркестру

22 Вересня 2020

У середу, 23 вересня о 19:00, відомі музиканти Наталія Степаняк та Петро Радейко у супроводі оркестру «INSO-Львів» виконають програму «Бродвей». Концерт відбудеться у новій атмосферній локації Ennio Event Square, яка розташована  на  вул. Джерельній, 22 у Львові. Це місце якнайкраще підходить для проведення безпечних концертів.

(більше…)

Детальніше

Мешканцям Львівщини вкотре нагадують про важливість використання засобів захисту в час пандемії

18 Вересня 2020

Захисні маски, антисептики, дотримання дистанції – речі, про які потрібно дбати в час пандемії коронавірусу, наголошують медики. Окрім цього, вже хвора людина, зобов’язана звести до мінімуму контакти з іншими людьми та забезпечити свій побут на час хвороби так, щоб не наражати на небезпеку інших.

(більше…)

Детальніше