logo

Львівщина

Автовиробників та перевізників заохочуватимуть до підвищення доступності громадського транспорту

19 Березня 2021

В Україні планують запровадити державну програму стимулювання приватних перевізників до оновлення парку громадського транспорту та пристосування його для потреб маломобільних груп населення. Це одна з ініціатив щодо безбар’єрного громадського простору, яка міститься у проекті Національної стратегії безбар’єрності, що наразі розробляється з ініціативи першої леді Олени Зеленської.

(більше…)

Детальніше

«DigitalCleanup»: Львівщина долучиться до світового цифрового прибирання

19 Березня 2021

20 березня 2021 року Всеукраїнський молодіжний рух «Let’sdoitUkraine» запрошує долучитись до міжнародної акції цифрового прибирання «DigitalCleanup» та в такий спосіб відзначити Всесвітній день Землі в сучасному онлайн форматі.

(більше…)

Детальніше

COVID-19: в області госпіталізували понад 220 осіб

19 Березня 2021

За попередню добу із діагнозом COVID-19 госпіталізували 224 осіб. Скерували на самоізоляцію 2313 людей Аналіз на ПЛР-дослідження вперше набрали у 2537 осіб. Підтверджено коронавірусну інфекцію методом ПЛР у 1140  осіб. В реанімації перебуває 203 людей, з них на апаратах ШВЛ – 52.

(більше…)

Детальніше

Максим Козицький зустрівся з представниками Офісу залучення інвестицій UkraineInvest

12 Березня 2021

Про законодавчу базу та залучення інвестицій в область спілкувався сьогодні голова Львівської ОДА Максим Козицький із представниками Офісу залучення інвестицій UkraineInvest. Робота Офісу націлена на забезпечення інвесторів актуальною інформацією щодо особливостей ведення бізнесу в країні, а також щодо діяльності в основних галузях економіки – агробізнесі, виробництві, енергетиці, інфраструктурі, сфері інноваційних технологій.

(більше…)

Детальніше

Львівщина продовжує утримувати першість за програмою «Доступні кредити 5-7-9%»

10 Березня 2021

Львівщина залишається у трійці лідерів серед областей України з реалізації державної програми «Доступні кредити 5-7-9%». Про це інформує Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України. Окрім Львівщини високі показники результативності показали також Харківська та Київська області.

(більше…)

Детальніше

Максим Козицький відзначив переможців конкурсу читань віршів Лесі Українки

10 Березня 2021

Сьогодні голова Львівської облдержадміністрації Максим Козицький нагородив переможців конкурсу читань віршів Лесі Українки. Конкурс стартував 25 лютого, у день народження поетеси.  Відтак, упродовж тижня поціновувачі її творчості записували відео та опублікували їх у коментарях на Фейсбук – сторінці очільника області.

(більше…)

Детальніше

Про порядок та терміни реєстрації ПРРО

4 Березня 2021

Фахівці Городоцької ДПІ ГУ ДПС у Львівській області інформують. Під час реєстрації кожному ПРРО фіскальним сервером ДПС (далі – фіскальний сервер) автоматично формується та присвоюється фіскальний номер. Фіскальний номер ПРРО становить унікальний числовий порядковий номер реєстраційного запису в Реєстрі ПРРО, відповідно до алгоритму його формування. Фіскальний номер ПРРО не змінюється у разі перереєстрації ПРРО, внесенні змін у дані про ПРРО і зберігається за ПРРО до дати скасування його реєстрації.

(більше…)

Детальніше

Питання, які варто знати про розподіл природного газу: в інформації департаменту ПЕК

2 Березня 2021

Департамент паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження Львівської ОДА підготував відповіді на окремі питання про розподіл природного газу.

Як відбувається процес доставки газу до споживачів?

(більше…)

Детальніше

Як записатися до листа очікування вакцинації від COVID-19, – інструкція від Мінцифри

2 Березня 2021

Станом на сьогодні вже понад 45 тисяч українців записалися до листа очікування вакцинації від COVID-19: у застосунку Дія — 39 153, а на порталі Дія — 5 344 людини.

  • Як записатися до листа очікування — інструкція для порталу Дія: https://youtu.be/F5rjN41GY7Y
  • Як записатися до листа очікування — інструкція для застосунку Дія: https://youtu.be/z0VY0nPgBbg
  • 0 800 60 20 19 — щоб записатися через національний контакт-центр МОЗ.

(більше…)

Детальніше

Оподаткування в аграрному секторі обговорили під час онлайн конференції

2 Березня 2021

1 березня члени робочої групи взяли участь у zoom конференції спільно з Міністерством розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України, Міністерства фінансів України, Державної податкової служби України та представниками аграрних асоціацій та громадських організацій щодо оперативного вирішення питань, пов’язаних з оподаткуванням в аграрному секторі.

(більше…)

Детальніше