logo

Львівщина

День пасічника: на Львівщині понад 5 тис господарів займаються бджільництвом

19 Серпня 2019

Сьогодні, 19 серпня, в Україні відзначають професійне свято – День пасічника. Про це інформують у департаменті агропромислового розвитку Львівської ОДА.

(більше…)

Детальніше

Львівщина поглиблює співпрацю із китайськими партнерами у сфері альтернативної енергетики

19 Серпня 2019

Голова Львівської облдержадміністрації Маркіян Мальський зустрівся із представниками відомої китайської компанії, під час якої обговорили можливість реалізації проекту сміттєспалювальної електростанції на території Львівської області.

(більше…)

Детальніше

Підприємцям області нагадують щодо можливості презентувати свій економічний та інвестиційний потенціал в Італії

19 Серпня 2019

З 16 до 17 вересня Торгово-Промислова Палата Італія-Україна організовує загальнонаціональний робочий стіл «Презентація України та можливості бізнесу», а саме презентація економічного та інвестиційного потенціалу України у м. Барі, а також Державний семінар на найвищому рівні в м. Таранто. Про це інформують у департаменті економічної політики Львівської ОДА.

(більше…)

Детальніше

АРМА розпочало нові конкурси на обрання управителів двома ТЕЦ у Львівській області

19 Серпня 2019

З метою якісної підготовки теплоелектроцентралей у м. Новояворівськ та м. Новий Розділ до опалювального сезону 2019/2020 Агентство з розшуку та менеджменту активів (АРМА) 8 серпня оголосило нові конкурси на обрання управителів згаданих ТЕЦ.

(більше…)

Детальніше

У вересні мешканців області запрошують на фестиваль винограду та вина

19 Серпня 2019

6-8 вересня відбудеться ІІ-й щорічний «Львівський фестиваль винограду та вина. Про це інформують у департаменті агропромислового розвитку Львівської ОДА.

(більше…)

Детальніше

Підприємства Львівщини сплатили 148,3 млн грн податку на нерухоме майно

19 Серпня 2019

В управлінні податків і зборів з юридичних осіб Головного управління ДФС у Львівській області повідомили, що у липні 2019 року від юридичних осіб Львівщини до місцевих бюджетів області надійшло 44,5 млн грн податку на нерухоме майно.

(більше…)

Детальніше

На потреби області протягом тижня виділили 180 млн грн

16 Серпня 2019

Кошти в сумі 115,4 млн грн забезпечили повноту та своєчасність виплати заробітної плати в бюджетній сфері, оплату спожитих енергоносіїв, придбання медикаментів та продуктів харчування.

(більше…)

Детальніше

Марія Винник завоювала бронзу на чемпіонаті світу з вільної боротьби

16 Серпня 2019

У понеділок, 12 серпня, у столиці Естонії Таллінні стартував чемпіонат світу з вільної боротьби серед юніорів, який триватиме до неділі.

(більше…)

Детальніше

На Львівщині відбудеться Чисте Місто Фест 2019

16 Серпня 2019

Фестиваль відбудеться 14 вересня у ТРЦ Victoria Gardens На ньому кожен охочий зможе дізнатись про поводження з відходами; почути, що думають про охорону довкілля відомі люди; побачити спеціалізовану техніку, яка прибирає місто; скуштувати корисну екоїжу та дізнатись, як працюють підприємства, що роблять місто чистим, а спосіб життя здоровішим.

(більше…)

Детальніше

У Державному архіві підготували виставку до Дня Незалежності

16 Серпня 2019

З нагоди відзначення Дня Державного Прапора України та 28-ї річниці Незалежності України Державний архів підготував онлайн-виставку документів, що зберігаються у Державному архіві Львівської області.

(більше…)

Детальніше