logo

Львівщина

Капітальні інвестиції у Львівській області зросли

28 Травня 2019

altКапітальні інвестиції підприємств та організацій Львівщини у січні-березні 2019 року зросли на 14,5% і становили 4,7 млрд. грн. За обсягом капітальних інвестицій Львівська область серед регіонів України посіла 5-е місце.

(більше…)

Детальніше

Впродовж тижня профінансовано з обласного бюджету 80,9 млн гривень

28 Травня 2019

altКошти в сумі 59,3 млн грн виділені на поточні потреби бюджетних установ, у тому числі з виплати заробітної плати, енергоносіїв, інших соціальних виплат і видатків.

(більше…)

Детальніше

Львівщина приймає фінал Універсіади України зі стрільби з лука

28 Травня 2019

altУ вівторок, 28 травня, на території лучного поля СДЮШОР «Електрон» відбулось урочисте відкриття Універсіади України зі стрільби з лука. 

(більше…)

Детальніше

Школярам розповіли про правильне сортування відходів

28 Травня 2019

altЗадля того, аби забезпечити належне формування екологічного виховання та поглибити знання дітей про відходи, представники департаменту екології та природних ресурсів організували еколого-просвітницьке заняття “Сортуй відходи правильно” для учнів школи “Політехнік-еколенд”.

(більше…)

Детальніше

До уваги фермерів: затверджена типова форма договору (декларації) про створення сімейного фермерського господарства

28 Травня 2019

alt14 травня набрав чинності наказ Міністерства аграрної політики та продовольства України від 05.04.2019 № 177 «Про затвердження типової форми договору (декларації) про створення сімейного фермерського господарства». Про це інформують у департаменті агропромислового розвитку Львівської ОДА.  

(більше…)

Детальніше

Орієнтувальники Львівщини – переможці та призери Кубка України та Всеукраїнських змагань

28 Травня 2019

alt24 – 26 травня 2019 року в місті Києві відбувся Кубок України, Всеукраїнські змагання «Кубок Столиці», Рангові змагання IOF, Відкритий чемпіонат м. Києва зі спортивного орієнтування. Відтак, успішно виступила збірна команда Львівської області серед дорослих.

(більше…)

Детальніше

Служба експортера Львівської облдержадміністрації розпочинає анкетування серед підприємств-експортерів

28 Травня 2019

altСлужба експортера Львівської обласної державної адміністрації розробила анкету-опитування, аби допомогти суб’єктам господарювання у налагодженні нових контактів, виходу на зовнішні ринки, врегулювання різноманітних технічних питань і бар’єрів.
 
Також, експортери матимуть можливість висвітлити інформацію щодо діяльності підприємства на сторінках оновленого каталогу «Експортний потенціал Львівщини», який представляє область на різних міжнародних бізнес-форумах, виставках, зустрічах у форматі В2В/B2G з іноземними делегаціями.

(більше…)

Детальніше

90-річчя від дня народження Романа Іваничука відзначили урочистою академією

28 Травня 2019

alt27 травня Львівщина відзначила 90-ліття від дня народження письменника, лауреата Національної премії імені Тараса Шевченка, Героя України Романа Іваничука. З цієї нагоди у Національному академічному українському драматичному театрі ім. М.Заньковецької0 відбулась урочиста академія.

(більше…)

Детальніше

На Львівщині стартував Данський форум з питань аутсорсингу

28 Травня 2019

altСьогодні, 28 травня, у Центрі Митрополита Андрея Шептицького стартувала науково-практична конференція “Данський форум з питань аутсорсингу”.

(більше…)

Детальніше

На Львівщині природне поновлення лісу забезпечено на площі майже 800 га

24 Травня 2019

altЛісогосподарські підприємства Львівського ОУЛМГ завершили технічне приймання лісових культур та посівів, створених навесні поточного року.

(більше…)

Детальніше