logo

Львівщина

Львівська ОДА передала українські книги на Схід

25 Листопада 2020

Вже за декілька тижнів в Україні відзначатимуть Свято Миколая. З цієї нагоди напередодні в області проводять різноманітні акції та заходи, через які залучають допомогу для усіх, хто потребує підтримки. Роксолана Винницька та Софія Гакавчин – львівські волонтерки. Дівчата упродовж багатьох років є частиною команди Центру Студенського Капеланства ЛА УГКЦ.  І вже три з них є волонтерами на Сході України.

(більше…)

Детальніше

На Львівщині перевіряють перевізників

25 Листопада 2020

Працівники управління транспорту та зв’язку облдержадміністрації спільно з Західним міжрегіональним Управлінням Укртрансбезпеки та Управлінням патрульної поліції у Львівській області ДПП НП України проводять перевірки автотранспортних підприємств, що надають послуги із перевезення пасажирів на автомобільному транспорті загального користування. Перевірки відбуватимуться під час випуску транспортних засобів на лінію в період з 23 листопада до 16 грудня.

(більше…)

Детальніше

До уваги випускників: у ЗНО 2021 року внесли кілька змін

25 Листопада 2020

У цьогорічному ЗНО, відповідно до наказу  Міністерства освіти та науки України, є певні відмінності із попередніми роками. Для участі у ЗНО можна буде обирати п’ять предметів.  Про це сьогодні під час брифінгу розповіла керівник Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти Лариса Середяк. Для отримання документа про повну загальну середню освіту треба обрати 4 предмети. І ці предмети є чітко визначені. Українська мова, математика – обов’язкові, третій предмет на вибір – історія України чи іноземна мова, і четвертий – на вибір учасника із того переліку з 11 предметів, які пропонує український центр оцінювання якості освіти.

(більше…)

Детальніше

Культурну співпрацю із Францією обговорили під час зустрічі

24 Листопада 2020

Голова Львівської ОДА Максим Козицький зустрівся сьогодні із президентом та директором Альянс Франсез Львів та Почесним консулом Французької Республіки у Львові, аби обговорити реалізацію спільних проектів за умов пандемії.

(більше…)

Детальніше

На Львівщині завершується призов офіцерів запасу

24 Листопада 2020

У Львівській області завершується осінній призов офіцерів запасу на військову службу за призовом осіб офіцерського складу. В кінці листопада 20 офіцерів, які раніше закінчували військові кафедри і не проходили службу в Збройних силах вирушать у навчальні центри на курси перепідготовки та  підвищення кваліфікації.

(більше…)

Детальніше

У межах обласної програми на Львівщині для дітей-сиріт придбали 25 житлових об’єктів

24 Листопада 2020

Дві квартири для двох-дітей сиріт на Львівщині придбають за майже 1 мільйон 46 тисяч гривень. Таке рішення сьогодні, 24 листопада, прийняли на засіданні Комісії з питань забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа у Львівській області, під керівництвом заступника голови Львівської ОДА Юрія Холода.

(більше…)

Детальніше

Для громад розробили посібник з ефективної діяльності органів місцевого самоврядування в умовах децентралізації

23 Листопада 2020

Асоціація міст України розробила Практичний посібник. Його мета –  допомогти громадам організувати ефективну діяльність органів місцевого самоврядування. Видання складається з п’яти модулів. Це – типові документи, алгоритми дій, а також зразки рішень місцевих рад та їх виконавчих органів. Перший модуль надає методичні рекомендації щодо розроблення статуту територіальної громади. Також він містить примірну структура статуту.

(більше…)

Детальніше

На Старосамбірщині реставрують старовинну ратушу ХХ століття

23 Листопада 2020

Старовинну ратушу, яка є пам’яткою архітектури місцевого значення і має понад сто років, реставрують у селі Нове Місто Старосамбірського району. Як розповів голова Добромильської ОТГ Петро Куляс,  ця споруда у стилі модерн є дуже цікавою. Збудована у 1910 році, ратуша слугувала приміщенням магістрату містечка (нині села) Нове Місто.   

(більше…)

Детальніше

Аграрії отримали дотацію з держбюджету за утримання молодняка ВРХ

23 Листопада 2020

Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України скерувало  кредиторську заборгованість 2019 року за утримання молодняка ВРХ, відповідно до наказу від  15 вересня. Як зазначила керівник департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Людмила Гончаренко,   за два роки дотацію в сумі 75,5 мільйонів гривень отримали 38 тисяч  фермерів Львівщини. Загалом вони утримують майже 55 тисяч голів молодняка ВРХ.

(більше…)

Детальніше

Юрій Холод відзначив найкращих працівників служби у справах дітей

18 Листопада 2020

До Дня соціального працівника та з нагоди прийняття Генеральною Асамблеєю ООН 20 листопада 1989 року Конвенції про права дитини у Львівській обласній державній адміністрації нагородили найкращих представників Служби у справах дітей.

(більше…)

Детальніше