logo

Пустомитівщина

Комісія з питань прав дитини

25 Листопада 2020

Сьогодні, 25 листопада,  голова Пустомитівської районної державної адміністрації    Андрій Марко  провів чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини з начальником Пустомитівської служби у справах дітей Володимиром Мотою.           
            На засіданні було розглянуто 15 питань щодо захисту прав та законних інтересів дітей,зокрема:

(більше…)

Детальніше

З 25 ЛИСТОПАДА В УКРАЇНІ РОЗПОЧИНАЄТЬСЯ АКЦІЯ “16 ДНІВ ПРОТИ НАСИЛЬСТВА”

25 Листопада 2020

25 листопада голова Пустомитівської районної державної адміністрації Андрій Марко спільно із начальником управління соціального захисту населення Миколою Степованим, першим заступником Тарасом Олійничком, начальником служби у справах дітей Володимиром Мотою та працівниками райдержадміністрації взяв участь у флешмобі “НЕ_ламай_калину”, під час якого було висаджено калину, як етнонаціональний символ української жінки.

(більше…)

Детальніше

Пустомитівщина долучається до щорічної Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства».

25 Листопада 2020

У період з 25 листопада до 10 грудня відбувається щорічна Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства»,  ініційована Першим всесвітнім інститутом жіночого лідерства 1991 року.

(більше…)

Детальніше

Почесне звання «Мати-героїня»

24 Листопада 2020

Зі звуку-сльозинки народжується на світ святе слово «мама», яке вимовляє дитина. Але цю мить не вловити, як і не вловити того дня, коли вперше над колискою нахилилась мати. Шанування матері – один з найсвятіших обов`язків людини і неоплатних боргів дітей. А ще людство і держава здавна шанують матерів, котрі народили, виростили та виховали п’ятеро та більше дітей. І серед високих державних відзнак найпочеснішою нагородою є звання “Мати-героїня”.

(більше…)

Детальніше

Створіть електронний підпис та користуйтеся Електронним кабінетом

24 Листопада 2020

Про переваги використання електронного підпису та користування Електронним кабінетом розповів в інтерв’ю начальник Львівської ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області Андрій Зубрицький. Які зручності надає використання електронного підпису та користування Електронним кабінетом?

(більше…)

Детальніше

У селі Наварія збудували дитячий будинок сімейного типу. У двоповерховій будівлі, площею майже 250 м2, невдовзі оселиться родина.

23 Листопада 2020

20 листопада, голова Пустомитівської районної державної адміністрації Андрій Марко спільно із  заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Юрієм Холодом  проінспектував результати будівництва дитячого будинку сімейного типу в с.Наварія. В даному будинку проживатиме сім’я, яка виховує одну рідну дитину та двоє прийомних. На виховання влаштують ще чотирьох діток. Загалом у цьому дитячому будинку сімейного типу проживатимуть семеро дітей та двоє батьків. 

(більше…)

Детальніше

Урочисте відкриття нового приміщення Пустомитівської міської ради

23 Листопада 2020

23 листопада 2020 року відбулося  відкриття нового приміщення Пустомитівської міської ради. В урочистій церемонії відкриття взяв участь голова Пустомитівської районної державної адміністрації Андрій Марко. Чин освячення провели священослужителі, а церемонію відкриття завершили традиційним розрізанням символічної стрічки. 

Детальніше

Закон №466: з липня 2020 року звітність з ПДВ подається щомісячно

23 Листопада 2020

Фахівці Городоцької ДПІ Головне управління ДПС у Львівській області  нагадують, що Законом України від 16 січня 2020 року № 466-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо вдосконалення адміністрування податків, усунення технічних та логічних неузгодженостей у податковому законодавстві» внесено зміни до статті 202 Податкового кодексу України,  відповідно до яких встановлюється єдиний звітний період для усіх категорій платників податку на додану вартість (у тому числі для платників, які перебувають на спрощеній системі оподаткування, що передбачає реєстрацію платником ПДВ), який дорівнює календарному місяцю.

(більше…)

Детальніше

Шановні земляки! Щиро вітаю вас із Днем Гідності та Свободи.

21 Листопада 2020

Події двох майданів в Україні стали підтвердженням того, що українці є сильною, суверенною і незалежною нацією. Вперше на майдані в 2004 році. Вдруге на майдані Гідності та Свободи 2013-2014-го року. Ми відродилися як сучасна європейська нація, нація гордих, вільних і відповідальних громадян, здатних відстояти свою свободу, державність і людську гідність. У День Гідності та Свободи ми вшановуємо мужніх патріотів, які віддали життя за незалежність України під час подій на Майдані та в зоні АТО. Дякую кожному з вас, за ваш патріотизм, за те, що робите все можливе, аби світ побачив нову Україну такою, яка формує нове обличчя демократичної Європи.

(більше…)

Детальніше

ВІДБУЛАСЬ 60-а ЧЕРГОВА СЕСІЯ РАЙОННОЇ РАДИ 7-го ДЕМОКРАТИЧНОГО СКЛИКАННЯ

20 Листопада 2020

Сьогодні, 20 листопада 2020 року, голова Пустомитівської районної державної адміністрації Андрій Марко взяв участь у засідання 60-ї чергової сесії Пустомитівської районної ради 7-го демократичного скликання. На своєму засіданні депутати районної ради розглянули 19 проектів рішень, по яких прийнято відповідні рішення.

(більше…)

Детальніше