logo

Пустомитівщина

Робочий виїзд

6 Липня 2020

03.07.2020 року комісією у складі представників служби у справах дітей Пустомитівської районної державної адміністрації, Пустомитівського районного центру соціальних служб для сімʼї, дітей та молоді, ювенальної превенції Пустомитівського відділу поліції ГУ НП у Львівській області здійснено виїзд у с.Давидів та с.Загірʼя з метою зʼясування обставин, викладених у  заявах про вчинення домашнього насильства. Під час візиту комісії стало відомо, що у двох випадках конфлікти виникли між дорослими членами сімʼї, а діти мимовільно були свідками тих непорозумінь. З винуватцями скандалів проведено бесіди щодо недопущення в майбутньому подібних ситуацій, а також складено акти оцінки потреб сімей.

Детальніше

Спостережна комісія

4 Липня 2020

3 липня,  заступник голови Пустомитівської районної державної адміністрації Тарас Олійничок провів засідання спостережної комісії. На території Пустомитівського району функціонує спостережна комісія при районній державній адміністрації.

            У своїй діяльності комісія керується Конституцією України, Кримінально – виконавчим кодексом України, Законами України «Про місцеві державні адміністрації», «Про місцеве самоврядування в Україні», постановою Кабінету Міністрів України «Про затвердження положень про спостережні комісії та піклувальні ради при спеціальних виховних установах» та іншими нормативно-правовими актами.

(більше…)

Детальніше

Робоча зустріч

2 Липня 2020

Сьогодні,  2 липня, голова Пустомитівської райдержадміністрації Андрій Марко провів робочу зустріч із представниками  Пустомитівського відділу поліції ГУ НП у Львівській області та  Пустомитівського районного управління ГУ Держпродспоживслужби у Львівській області. Під час зустрічі було обговорено питання щодо маршрутів мобільних груп по забезпеченні громадського порядку в період карантину у зв’язку із гострим респіраторним захворюванням COVID-19 та здійснення патрулювання в громадських місцях.

(більше…)

Детальніше

Інспектування будівництва школи

2 Липня 2020

1 липня,  голова Пустомитівської районної державної адміністрації Андрій Марко провів робочу зустріч із Верхньобілківським сільським головою Богданом Свистовичем,  на якій було обговорено питання щодо проведення будівельних робіт по капітальному ремонту КЗ ПРР Верхньобілківський ЗЗСО І-ІІІ ст.

Детальніше

1 липня розпочнеться повернення коштів за пробне ЗНО – що потрібно знати, щоб швидко отримати кошти

1 Липня 2020

Сьогодні, 1 липня , МОН спільно з ПриватБанком розпочинають повертати учасникам пробного ЗНО кошти, сплачені раніше за участь у тестуванні.

Що потрібно знати, щоб швидко отримати кошти?
(більше…)

Детальніше

Комісія з питань прав дитини

1 Липня 2020

Голова Пустомитівської районної державної адміністрації Андрій Марко, сьогодні 1 липня, провів чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини з начальником Пустомитівської служби у справах дітей Володимиром Мотою.  
            На засіданні було розглянуто 7 питань щодо захисту прав та законних інтересів дітей, зокрема:

(більше…)

Детальніше

Робочий візит

30 Червня 2020

26 червня заступником голови Пустомитівської районної державної адміністрації Тарасом Олійничком спільно з директором Пустомитівського районного центру соціальних служб для сім‘і, дітей та молоді Ганною Дідик та провідним юрисконсультом відділу соціальної роботи Богданою Кметик здійснено візит до учасника Операції Об’єднаних Сил на територію Семенівської сільської ради з метою надання соціальних послуг.

Детальніше

Робочий виїзд

30 Червня 2020

26.06.2020 року, відповідно до звернення заявника на гарячу лінію області щодо неналежного виконання невісткою батьківських обовʼязків, комісією у складі представників служби у справах дітей Пустомитівської районної державної адміністрації, Пустомитівського районного центру соціальних служб для сімʼї, дітей та молоді, ювенальної превенції Пустомитівського відділу поліції ГУ НП у Львівській області здійснено виїзд у с.Гончари з метою перевірки фактів, наведених у зверненні.

(більше…)

Детальніше

Актуальні питання, пов’язані із запровадженням програмних РРО

30 Червня 2020

Про це в інтерв’ю розповів начальник Галицького управління ГУ ДПС у Львівській області Кобільник Андрій Степанович.

  1. 1. У який момент списуються фіскальні номери із виданого фіскальним сервером ДПС діапазону номерів для відповідного ПРРО?

(більше…)

Детальніше

Для платників єдиного податку

30 Червня 2020

Як зазначив начальник Галицького управління ГУ ДПС у Львівській області А.Кобільник, що ставки єдиного податку для платників першої групи встановлюються у відсотках до розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб (2102 грн у 2020 році), другої групи – у відсотках до розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року (4723 грн у 2020 році), третьої групи – 3 та 5 відсотків до доходу. Варто зазначити, що для першої та другої групи ставки встановлюються з врахуванням  розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб та розміру мінімальної заробітної плати станом на 1 січня року податкового року.

(більше…)

Детальніше