logo

Пустомитівщина

До уваги платників податків!

19 Квітня 2021
Шановні платники податків, у зв’язку з введенням посилених карантинних заходів, з метою профілактики, запобігання поширення та мінімізації інфікування коронавірусом Городоцький сектор організації роботи організаційно-розпорядчого управління Головного управління ДПС у Львівській області наполегливо рекомендує утриматися від відвідування центрів обслуговування платників (далі ЦОП) без нагальної потреби, особливо, якщо питання, з яким ви збираєтеся звернутися, можливо вирішити дистанційно (онлайн або поштою).

(більше…)

Детальніше

Переважне право орендаря на поновлення договору оренди земельної ділянки

19 Березня 2021

Що потрібно зробити, щоб    не втратити переважне правоі право оренди та поновити договір оренди?

Крок 1Не раніше місяця до закінчення строку договору оренди орендар має повідомити  орендодавця  про намір скористатись своїм переважним правом. Повідомлення має здійснюватися шляхом направлення листа-повідомлення, до якого додається проект додаткової угоди.

(більше…)

Детальніше

Дострокове розірвання договору оренди землі!

19 Березня 2021

Відповідно до ст. 651 Цивільного кодексу України зміна або розірвання договору допускається лише за згодою сторін, якщо інше не встановлено договором або законом.  Договір може бути змінено або розірвано за рішенням суду на вимогу однієї із сторін у разі істотного порушення договору другою стороною та в інших випадках, встановлених договором або законом.

(більше…)

Детальніше

Отримання подарунку є приводом звернутися до податкової

16 Березня 2021
Городоцькі податківці нагадують, що з 1 січня 2021 року не оподатковується вартість дарунків що не перевищує 1500 гривень. Так, згідно з Податковим кодексом України до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку не включається вартість дарунків (а також призів переможцям та призерам спортивних змагань) у частині, що не перевищує 25% однієї мінімальної місячної зарплати, встановленої на 1 січня звітного податкового року.

(більше…)

Детальніше

Новації в застосуванні касових апаратів роз’яснили податківці

12 Березня 2021

Про новації в застосуванні  касових апаратів  повідомив начальник Городоцької ДПІ Головного управління  ДПС у Львівській області Роман Миськів під час проведення семінару з платниками податків.  

(більше…)

Детальніше

Поняття булінгу, його види та як йому протидіяти

12 Березня 2021

Під терміном “булінг” розуміють агресивну поведінку щодо окремої особи або групи, з метою приниження, домінування, фізичного чи психологічного самоствердження. Як зрозуміти, що дитина є жертвою булінгу

діти, які страждають від булінгу, можуть не хотіти йти до школи або ж можуть плакати, вигадувати хворобу у шкільні дні. -вони не беруть участь у спільній класній діяльності, соціальних заходах. -часто у дитини змінюється поведінка: вона усамітнюється, поводить себе незвичайно. 

(більше…)

Детальніше

Офіційне працеваштування

12 Березня 2021

Працівник без офіційного оформлення на роботу позбавляє себе гарантованого державою розміру заробітної плати; виплати своєчасно та не нижче мінімальної заробітної плати, офіційної відпустки, відпустки по догляду за дитиною тощо; виплат у зв’язку з тимчасовою непрацездатністю; допомоги у разі настання нещасного випадку під час виробничого процесу; соціального страхування.

(більше…)

Детальніше

Закон № 1017-ІХ: зміни щодо застосування РРО

10 Березня 2021

Законом України від 01.12.2020 року № 1017-ІХ  (далі – Закон № 1017-ІХ) внесено зміни до Податкового кодексу України та інших законів України щодо лібералізації застосування реєстраторів розрахункових операцій платниками єдиного податку та скасування механізму компенсації покупцям (споживачам) за скаргами щодо порушення встановленого порядку проведення розрахункових операцій частини суми застосованих штрафних санкцій. 

(більше…)

Детальніше

Зарплату не виплатили? ЄСВ та податки слід сплатити в бюджет

10 Березня 2021

Городоцький сектор організації роботи організаційно – розпорядчого управління Головного управління ДПС у Львівській області повідомляє. ЄСВ та податки на зарплату сплачуються у терміни, незалежно від термінів здійснення фактичних виплат найманим працівникам.

(більше…)

Детальніше

Розпочалася кампанія декларування доходів громадян, отриманих у 2020 році

4 Березня 2021

Городоцький сектор організації роботи організаційно – розпорядчого управління Головного управління ДПС у Львівській області повідомляє, що 1 січня розпочалася деклараційна кампанія 2021 року. Нагадуємо платникам про основні випадки обов’язкового подання податкової декларації про майновий стан і доходи.

Так, громадяни обов’язково подають декларацію про майновий стан і доходи, якщо протягом 2020 року ними отримано такі доходи:

(більше…)

Детальніше