logo

Пустомитівщина

12 ГРУДНЯ – ДЕНЬ СУХОПУТНИХ ВІЙСЬК УКРАЇНИ

12 Грудня 2019

Всі працівники і військовослужбовці Сухопутних військ України відзначають сьогодні професійне свято – День Сухопутних військ України.

(більше…)

Детальніше

НАРАДА ІЗ ВИРІШЕННЯ ПИТАНЬ СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ МІСТА

11 Грудня 2019

11 грудня, перший заступник голови районної державної адміністрації Павло Городечний провів нараду із вирішення питань соціально-економічного розвитку міста, за участю міського голови Олега Серняка.

(більше…)

Детальніше

В РДА ПРОВЕДЕНО ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ ПРАВ ДІТЕЙ

11 Грудня 2019

Кожна дитина потребує піклування і доброзичливого ставлення до себе, відчуття своєї необхідності. Ці чинники впливають на здоровий розвиток дитини, формування її особистості, моральних та етичних норм. Саме ці пріоритети є головним аргументом в прийнятті рішень комісією з питань захисту прав дитини райдержадміністрації.

  

(більше…)

Детальніше

НАРАДА ЩОДО ЗАГОРЯННЯ ТОРФУ НА ТЕРИТОРІЇ МИКОЛАЇВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

10 Грудня 2019

10 грудня 2019 року, під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Павла Городечного, відбулась нарада з питань загоряння торфу в с.Підсоснів, Миколаївської с/ради, на площі біля 5 га.-осередками.

  

(більше…)

Детальніше

ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇ ТЕБ та НС

10 Грудня 2019

Сьогодні, 10 грудня 2019 року, у Пустомитівській районній державній адміністрації під керівництвом першого заступника голови Городечного Павла Михайловича, начальника департаменту з питань цивільного захисту Львівської ОДА Туз Ігоря Ярославовича та його заступника Харчука Олександра Івановича, начальника відділу цивільного захисту Гладуна Володимира Івановича, відбулося позачергове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій у зв’язку з тим, що виявлено загорання торфу в с.Підсоснів, Миколаївської с/ради, на площі біля 5 га.-осередками.
Для ліквідації торфопожежі задіяні сили Пустомитівського РВ ГУ ДСНС України у Львівській області та ГУ ДСНС України у Львівській області біля 120 чол.

    

(більше…)

Детальніше

ОСНОВНІ НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ ТА ПРІОРИТЕТНІ ЗАВДАННЯ ОБГОВОРЕНО НА ЩОТИЖНЕВІЙ НАРАДІ

10 Грудня 2019

Сьогодні, 10 грудня поточного року, керівник апарату Пустомитівської районної державної адміністрації Юрій Четирбук провів щотижневу нараду, за участю заступника голови Пустомитівської районної ради Івана Мудрого та керівників структурних підрозділів районної державної адміністрації.

    

(більше…)

Детальніше

СЬОГОДНІ – МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ПРАВ ЛЮДИНИ

10 Грудня 2019

Усі люди є вільні і рівні у своїй гідності та правах!
Права і свободи людини є невідчужуваними та непорушними.
Громадяни мають рівні конституційні права і свободи та є рівними перед законом.
Саме так написано в Конституції Україні.

(більше…)

Детальніше

ВІДБУЛАСЯ НАРАДА ЩОДО ВНЕСЕННЯ ЗМІН ДО РОЗПОРЯДЖЕННЯ КМУ

9 Грудня 2019

09 грудня 2019 року відбулася нарада при першому заступнику голови райдержадміністрації Павла Городечного щодо внесення змін до розпорядження Кабінету Міністрів України від 10.07.2019 року №300-р «Деякі питання розподілу у 2019 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій”.
У нараді взяла участь головний спеціаліст відділу економічного розвитку, інфраструктури та торгівлі Олена Стасюк.

(більше…)

Детальніше

ЗАПОБІГАННЯ ТОРГІВЛІ ЛЮДЬМИ

9 Грудня 2019

Сьогодні у Пустомитівській районній філії ЛОЦЗ відбувся семінар “Запобігання нелегальній трудовій міграції,торгівлі людьми,експлуатації дитячої праці “у рамках проекту «Підвищення обізнаності вразливого населення Львівської області,щодо безпечної міграції та працевлаштування» за участю безробітних котрі перебувають у пошуку роботи.

   (більше…)

Детальніше

СЕСІЯ ПУСТОМИТІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ: ЗВІТ ГОЛОВИ РАЙРАДИ ТА УРОЧИСТОСТІ ДО ДНЯ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ

6 Грудня 2019

Відповідно до пункту 17 статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» голова районної ради зобов’язаний щорічно звітувати перед радою про свою діяльність. Але саме життя диктує необхідність звіту, в першу чергу, перед всіма жителями Пустомитівського району.

      

(більше…)

Детальніше