logo

Пустомитівщина

17 ЖОВТНЯ – МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ БОРОТЬБИ З БІДНІСТЮ

17 Жовтня 2019

“Боротьба за ліквідацію бідності – один із головних моральних викликів нашого часу – не може залишатися метою одиниць; вона повинна стати покликанням для багатьох. У цей Міжнародний день боротьби за ліквідацію бідності я закликаю всіх приєднатися до цієї боротьби. Разом ми можемо досягти реального і значного прогресу у справі ліквідації убогості”.

(більше…)

Детальніше

ПУСТОМИТІВСЬКЕ БЮРО БЕЗОПЛАТНОЇ ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ В РАМКАХ ПРОЕКТУ “Я МАЮ ПРАВО” ІНФОРМУЄ ПРО СПОСОБИ ОФОРМЛЕННЯ СУБСИДІЇ У 2019 РОЦІ

16 Жовтня 2019

Існує 2 варіанти оформлення субсидії: зробити це віртуально або звернутися до соцзабезу особисто.
Субсидію можна оформити на офіційному сайті Міністерства соціальної політики України, на сайті також є можливість ознайомитись із нормативною базою щодо нарахування субсидії, з принципами розрахунку субсидії та перевірити інформацію про вже призначену субсидію та її розмір в єдиному державному реєстрі отримувачів (даний реєстри публічний і не потребує реєстрації).

  

(більше…)

Детальніше

ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ БЮДЖЕТНОЇ КОМІСІЇ ПУСТОМИТІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ

16 Жовтня 2019

У ході підготовки до пленарного засідання 50-ї (чергової) сесії Пустомитівської районної ради, голова постійної комісії з питань бюджету, фінансів, податків та інвестицій Ігор Васьків провів чергове її засідання, участь в якому комісія взяла у повному складі.

      

(більше…)

Детальніше

ВІДБУЛОСЯ ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ ЗАХИСТУ ПРАВ ДИТИНИ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

16 Жовтня 2019

Комісія з питань захисту прав дитини райдержадміністрації працює для результативного вирішення проблеми виховання та всебічного розвитку дітей, забезпечення найкращих інтересів кожної дитини, яка зростає та виховується в сімейному оточенні, реалізації її права на життя, охорону здоров’я, освіту, соціальний захист.

  

(більше…)

Детальніше

НАРАДА У ПЕРШОГО ЗАСТУПНИКА ГОЛОВИ РДА ПАВЛА ГОРОДЕЧНОГО

16 Жовтня 2019

Сьогодні, 16 жовтня 2019 року, перший заступник голови райдержадміністрації Павло Городечний провів нараду під час якої обговорено питання готовності сільськогосподарських формувань усіх форм власності району до проведення комплексу осінньо-польових робіт у 2019-2020 рр.

(більше…)

Детальніше

СЬОГОДНІ – ДЕНЬ ШЕФА! ВІТАЄМО УСІХ ШЕФІВ З ВАШИМ ДНЕМ!

16 Жовтня 2019

Свято День керівника, боса або директора святкують у другій декаді жовтня. День заснований в 1962 році в США. Святкові заходи відрізняються особливою лояльністю до менеджерів будь-якого рангу.
Професійне свято керівника, директора або керуючого менеджера, головного бухгалтера – День боса, в різних країнах світу відзначають 16 жовтня.

(більше…)

Детальніше

16 ЖОВТНЯ ВІДЗНАЧАЄТЬСЯ ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ АНАСТЕЗІОЛОГА

16 Жовтня 2019

У цей день 16 жовтня 1846 року, зубний лікар Мортон, провів операцію під ефірним наркозом. Це відбулось у Массачусетському загальному госпіталі, клінічній базі Гарвардської медичної школи. Насамперед анестезіологія поширилася на хворих, які отримували різні оперативні втручання (хірургія і її відгалуження).

(більше…)

Детальніше

ЩОДО ВИДІЛЕННЯ КОШТІВ ДЛЯ ОСВІТНЬОЇ ГАЛУЗІ РАЙОНУ

15 Жовтня 2019

Перший заступник голови Пустомитівської районної державно адміністрації Городечний Павло Михайлович відзначив тенденцію до збільшення кількості звернень щодо виділення додаткових коштів для освітньої галузі району.

(більше…)

Детальніше

ПЕРШИЙ ЗАСТУПНИК ГОЛОВИ ПУСТОМИТІВСЬКОЇ РДА ПАВЛО ГОРОДЕЧНИЙ ПРОВІВ ЩОТИЖНЕВУ АПАРАТНУ НАРАДУ

15 Жовтня 2019

Під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Павла Городечного, за участі голови Пустомитівської районної ради Галини Гички відбулась чергова щотижнева апаратна нарада, на якій начальники відділів та управлінь райдержадміністрації, керівники районних служб звітували про проведену за минулий тиждень роботу.

      

(більше…)

Детальніше

ШАНОВНІ ЗЕМЛЯКИ!

11 Жовтня 2019

Прийміть щиросердні вітання напередодні Дня захисника України та Дня Українського козацтва! Ці свята відзначаються в українському суспільстві в день великого православного свята – Покрови Пресвятої Богородиці. Саме Свята Покрова здавна була захисницею українського козацтва, а тепер і Українського війська.

(більше…)

Детальніше