logo

Пустомитівщина

З нагоди відзначення 101 річниці Дня Соборності України

23 Січня 2020

22 січня 2020 року до мистецької акції, яка була організована з нагоди відзначення 101 річниці Дня Соборності України у дворику Львівської обласної державної адміністрації приєдналися учасники Операції Об’єднаних Сил (АТО) з Пустомитівського та Яворівського районів.

Детальніше

Про зміни в земельному, господарському та цивільному законодавстві

23 Січня 2020

16 січня 2020 року був опублікований та набув чинності (за виключенням деяких положень) Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії рейдерству» № 340-IX (далі – Закон), метою якого є удосконалення вже існуючих механізмів захисту майнових прав власників (і користувачів) земельних ділянок та запобігання протиправному поглинанню та захопленню підприємств в аграрному секторі.

(більше…)

Детальніше

Про оформлення права власності на земельну ділянку (пай)

23 Січня 2020

Відповідно до статті 13 Закону України від 10.07.2018 №2498-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вирішення питання колективної власності на землю, удосконалення правил землекористування у масивах земель сільськогосподарського призначення, запобігання рейдерству та стимулювання зрошення в Україні» (надалі – Закон), що вступив в дію з 01.01.2019 передбачено нові норми використання нерозподілених та невитребуваних земельних ділянок і земельних часток (паїв).

(більше…)

Детальніше

День Соборності України

22 Січня 2020

Щороку 22 січня, у день проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки, Україна відзначає День Соборності. Злука задекларувала об’єднання українських земель в одній державі та продемонструвала соборницькі прагнення українців обох частин України – Наддніпрянщини та Наддністрянщини. Ця подія була знаковою для українського державотворення.
            До цієї значної події у районному Народному домі відбувся святковий концерт, на якому з привітальним словом до жителів району звернулись голова районної державної адміністрації Андрій Марко та голова районної ради Галина Гичка.

  (більше…)

Детальніше

Керівник району проінспектував ремонт Народного дому в Лісневичах

22 Січня 2020

Сьогодні, 22 січня, голова Пустомитівської райдержадміністрації Андрій  Марко спільно із начальником відділу культури, молоді та спорту райдержадміністрації Оксаною Руденко проінспектували хід робіт з реконструкції Народного дому і упорядкування території. Народний дім у селі Лісневичі потребував капітального ремонту та реконструкції. Капітальний ремонт Народного дому дозволить забезпечити комфортні умови проведення культурно-просвітницьких заходів.

Детальніше

Будівництво дитячого будинку сімейного типу

22 Січня 2020

Вчора, 21 січня, голова Пустомитівської райдержадміністрації Андрій  Марко спільно із начальником служби у справах дітей Мотою Володимиром проінспектували хід робіт по будівництву дитячого будинку сімейного типу в с.Наварія.  Замовником будівництва є Управління капітального будівництва Львівської обласної державної адміністрації за кошти з державної субвенції, обласного та районного бюджетів.  У будинку сімейного типу будуть проживати до десяти дітей із категорії дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування, разом із батьками-вихователями.

Детальніше

ДЕНЬ СОБОРНОСТІ – ЗНАКОВЕ СВЯТО ДЛЯ ВСІЄЇ УКРАЇНИ

22 Січня 2020

22 січня 2020 року народ України 21-й раз на офіційному рівні відзначає День Соборності, або День Злуки. У січні 1919 року було урочисто проголошено Акт возз’єднання Західно-Української Народної республіки із центром у місті Станіславі (нині – Івано-Франківськ) із наддніпрянською Українською Народною республікою. Отже, було здійснено мрію всіх українців жити в одній соборній незалежній державі. Дату 22 січня було обрано невипадково. За рік до того – 22 січня 1918 року – Центральною Радою було підписано Четвертий Універсал УНР, який проголошував суверенність України. Тому 1919 року процес становлення Української держави було завершено Актом Соборності-Злуки.

(більше…)

Детальніше

Запустили Інвестиційний атлас надрокористувача

22 Січня 2020

Державна служба геології та надр України запустила Інвестиційний атлас надрокористувача. Його створили спільно із ДНВП «Геоінформ України», НАК «Надра України», ДГП «Укргеофізика» та УкрДГРІ. Наразі до Атласу увійшли 85 об’єктів, їх розподілено по шістьох кошиках — за видами корисних копалин.

(більше…)

Детальніше

Штрафні санкції за порушення вимог застосування РРО зростатимуть поступово

22 Січня 2020

Під час зустрічі з платниками податків начальник Городоцького управління ГУ ДПС у  Львівській області  Миськів Роман повідомив про те, що з 1 жовтня 2020 року запрацює механізм кешбеку, який передбачає можливість здійснення компенсації покупцеві (споживачеві) 100% вартості придбаних товарів (робіт, послуг) за рахунок частини штрафних санкцій за порушення вимог щодо РРО, застосованих за його скаргою.

(більше…)

Детальніше

Пустомитівський районний центр соціальних служб для сім”ї, дітей та молоді

22 Січня 2020

20 січня 2020 року директором Пустомитівського районного центру соціальних служб для сім‘і, дітей та молоді Ганною Дідик за участю заступника директора-начальника відділу соціальної роботи Галини Москалюк та провідного спеціаліста відділення комплектування Пустомитівського районного військового комісаріату Олександра Приходька було проведено спільну нараду, на якій обговорено питання переваг служби за контрактом у Збройних Силах України.

Детальніше