logo

Пустомитівщина

Про Порядок заповнення реквізиту “Призначення платежу”

25 Лютого 2021

Городоцький сектор організації роботи організаційно-розпорядчого управління ГУ ДПС у Львівській області повідомляє, що наказом Міністерства фінансів України від 31.12.2020 №847 ”Про внесення змін до наказу Міністерства фінансів України від 24 липня 2015 року № 666”, який зареєстрований в Міністерстві юстиції України 15 лютого 2021 року за № 190/35812 та набуде чинності з 26.02.2021, затверджено заповнення реквізиту ”Призначення платежу” розрахункових документів на переказ у разі сплати (стягнення) податків, зборів, платежів на бюджетні рахунки та/або єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування на небюджетні рахнки, а також на єдиний рахунок (далі – Порядок  заповнення документів).

(більше…)

Детальніше

Проведення операції «Первоцвіт 2021»

24 Лютого 2021

За даними Всесвітнього фонду охорони дикої природи (WWF), незаконна торгівля об’єктами дикої флори та фауни посідає третє по прибутковості місце після торгівлі наркотиками і зброєю. Масова торгівля об’єктами дикої природи призводить до їх зникнення у природних локалітетах. В такий спосіб багато естетично привабливих видів рослин і тварин (або цінних з інших причин) потрапляють до Червоної Книги, а потім, якщо винищення не припиняється – вимирають.

(більше…)

Детальніше

За результатами 2020 року місцевий бюджет Пустомитівщини отримав 742,0 млн. грн. податкових платежів

24 Лютого 2021

За результатами 2020 року місцевий бюджет Пустомитівщини отримав 742,0 млн. грн. податкових платежів. Зокрема, у розрізі основних платежів найбільше надійшло податку на доходи фізичних осіб – 462,4 млн. грн..  Платники малого бізнесу сплатили 149,4 млн. грн. єдиного податку, а власники землі та землекористувачі поповнили місцеву скарбницю на 68,4 млн. гривень.

(більше…)

Детальніше

Положення конкурсу «Кращі інклюзивні практики України» – 2021

22 Лютого 2021

По всій Україні громадські організації, батьківські спільноти, танцювальні та театральні студії, музичні колективи, спортивні клуби, фотографи й просто небайдужі люди проводять інклюзивні заходи, створюють інклюзивні команди та реалізують інклюзивні проекти. Це дуже цікаві та корисні практики, але, нажаль, про них мало кому відомо. Інформування громади про такі практики та обмін досвідом – це важливі шляхи вирішення проблеми створення інклюзивного суспільства.

(більше…)

Детальніше

АНГЕЛИ ПАМ’ЯТІ До Дня Героїв Небесної Сотні Герої не вмирають!!!

19 Лютого 2021

Сьогодні, 19 лютого, біля Меморіалу пам’яті Героїв Небесної Сотні учні початкових класів ОЗ «Пустомитівська ЗОШ 1 І-ІІІ ступенів» акцією «Ангели пам’яті» вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні, які загинули під час розстрілів на Майдані.

Детальніше

Заява на реєстрацію платника ПДВ подається лише в електронному вигляді

18 Лютого 2021

Фахівці Городоцької ДПІ ГУ ДПС у Львівській області повідомляють, що наказом Міністерства фінансів України від 21.10.2020 №629, внесено зміни до Положення про реєстрацію платників податку на додану вартість (далі – Положення).

(більше…)

Детальніше

Закон № 466: хто та в який термін вперше подає контролюючому органу фінансову звітність разом з аудиторським висновком

18 Лютого 2021

Фахівці Городоцької ДПІ ГУ ДПС у Львівській області інформують, що 23.05.2020 набрав чинності Закон України від 16 січня 2020 року № 466-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо вдосконалення адміністрування податків, усунення технічних та логічних неузгодженостей у податковому законодавстві» (далі – Закон № 466), яким внесено зміни, зокрема, до п. 46.2 ст. 46 та п. 49.4 ст. 49 Податкового кодексу України (далі – ПКУ).

(більше…)

Детальніше

Засідання комісії

17 Лютого 2021

Сьогодні, 17 лютого  голова районної державної адміністрації Андрій Марко провів  чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини районної державної адміністрації, на якому розглянуто 6 питань, з них 1 – позбавлення батьківських прав, 3 – продовження терміну перебування дітей в будинку дитини, 2 – захист житлових та майнових прав дітей.

Детальніше

Нові правила для мікрокредитів: що змінилося з 1 січня 2021 року

17 Лютого 2021

15 вересня 2020 року Верховна Рада України прийняла Закон України № 891-ІХ «Про внесення змін до деяких законів України щодо споживчого кредитування і формування та обігу кредитних історій» (далі – Закон). Таке рішення парламенту спричинене по суті стрімким зростанням попиту на мікрокредитування, а також необхідністю унормування цієї сфери правовідносин та підвищення якості системи кредитних історій фізичних осіб. Адже останнім часом все більше громадян мали чимало проблем через те, що вимоги до розкриття інформації не поширювалися на так звані мікрокредити.

(більше…)

Детальніше

Тиждень фінансової грамотності від правової допомоги та Національного банку України

17 Лютого 2021

Коли ми користуємося банківськими картками, беремо кредити, відкриваємо депозитні рахунки, купуємо товари на виплат, переказуємо гроші – ми стаємо споживачами фінансових послуг. Часто у людей виникають проблеми з банками та іншими фінансовими установами, з чим вони звертаються до фахівців системи безоплатної правової допомоги. Цього тижня система БПД у співпраці з Національним банком України проводить правопросвітницький тиждень на тему «Захист прав споживачів фінансових послуг».

(більше…)

Детальніше