logo

Пустомитівщина

ЧЕРГОВА АПАРАТНА НАРАДА ВІДБУЛАСЯ В РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

20 Серпня 2019

Під керівництвом першого заступника голови Пустомитівської райдержадміністрації Павла Городечного сьогодні, 20 серпня, відбулася щотижнева апаратна нарада за участю заступника голови районної ради Івана Мудрого, керівника апарату райдержадміністрації Юрія Четирбука, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, на якій було підсумовано роботу за попередній тиждень та окреслено заходи на найближчий період.

      

(більше…)

Детальніше

ПИТАННЯ ОСВОЄННЯ КОШТІВ ДЕРЖАВНОГО ФОНДУ РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ ОБГОВОРИЛИ НА НАРАДІ

19 Серпня 2019

Сьогодні, 19 серпня, заступники голови Пустомитівської районної державної аміністрації Павло Городечний та Володимир Войтович обговорили ефективне використання та освоєння коштів субвенції з бюджету всіх рівнів при проведенні капітального, поточного ремонтів об’єктів комунальної власності. У випадку ж невикористання з невияснених причин, кошти будуть направлені сільським радам, які спроможні в найкоротші строки відремонтувати об’єкти комунальної власності.

(більше…)

Детальніше

У РДА РОЗГЛЯНУЛИ ХІД РЕАЛІЗАЦІЇ МІКРОПРОЕКТІВ ОСВІТНЬОЇ ГАЛУЗІ РАЙОНУ

19 Серпня 2019

Сьогодні, 19 серпня, перший заступник голови Пустомитівської райдержадміністрації Павло Городечний провів нараду за участю начальника відділу освіти Тетяни Стахів. Йшлося про стан реалізації мікропроектів розвитку освітньої галузі району.

(більше…)

Детальніше

ПУТІВКИ НА ВІДПОЧИНОК ЗА РАХУНОК ПРОФСПІЛКИ. ОСОБЛИВОСТІ ОПОДАТКУВАННЯ ПОДАТКОМ НА ДОХОДИ ФІЗИЧНИХ ОСІБ

19 Серпня 2019

Городоцьке управління ГУ ДФС у Львівській області повідомляє, що з метою оподаткування податком на доходи фізичних осіб, до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку-фізичної особи не включається вартість путівок на відпочинок, оздоровлення та лікування, у тому числі на реабілітацію інвалідів, на території України платника податку та/або його дітей віком до 18 років, які надаються йому безоплатно або із знижкою (у розмірі такої знижки) професійною спілкою, до якої зараховуються профспілкові внески платника податку – члена такої професійної спілки, створеної відповідно до законодавства України.

(більше…)

Детальніше

НАРАДА ЩОДО ЗДІЙСНЕННЯ ІНВЕСТИЦІЙНОГО СУПРОВОДУ

19 Серпня 2019

Сьогодні, 19 серпня, перший заступник голови Пустомитівської райдержадміністрації Павло Городечний провів нараду щодо здійснення інвестиційного супроводу у районі.

(більше…)

Детальніше

ПРО ДОСТУП ДО ПУБЛІЧНОЇ ІНФОРМАЦІЇ РОЗГЛЯДАЛОСЬ НА НАРАДІ

19 Серпня 2019

Сьогодні, 19 серпня, під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Володимира Войтовича пройшла нарада за участю начальника юридичного відділу Надії Голець та начальника відділу житлово-комунального господарства та будівництва Назарія Броди.

(більше…)

Детальніше

19 СЕРПНЯ – СВЯТО ПРЕОБРАЖЕННЯ ГОСПОДНЬОГО, АБО ЯБЛУЧНИЙ СПАС

19 Серпня 2019

Преображення Господнє — дванадесяте свято, що відзначається на спомин про велику подію у житті Ісуса Христа, що описана в Євангеліях, – таємниче Преображення (перетворення), явлення Божественної величі й слави Христа на горі Фавор.

(більше…)

Детальніше

19 СЕРПНЯ – ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ГУМАНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ

19 Серпня 2019

Всесвітній день гуманітарної допомоги заснований Всесвітньою Організацією Охорони Здоров’я та іншими міжнародними організаціями, які привертають увагу до ролі гуманітарних працівників.

(більше…)

Детальніше

19 СЕРПНЯ – ДЕНЬ ПАСІЧНИКА УКРАЇНИ

19 Серпня 2019

Професійне свято всіх бджолярів — День пасічника України — відзначається 19 серпня. Його почали святкувати з 1997 року, коли був підписаний відповідний указ президента країни.

(більше…)

Детальніше

Маркіян Мальський ініціював проєкт «LIFT» для пошуку голів РДА

16 Серпня 2019

З ініціативи голови Львівської ОДА Маркіяна Мальського стартує проєкт «LIFT», який допомагатиме у пошуках голів РДА.

(більше…)

Детальніше