logo

Пустомитівщина

Робоча нарада

8 Квітня 2020

Сьогодні, 8 квітня, голова  Пустомитівської райдержадміністрації Андрій Марко спільно із заступником Тарасом Олійничком та  начальником фінансового відділу райдержадміністрації Любомиром Максимом провели нараду щодо питання  виконання дохідної та видаткової частини зведеного та районного бюджету за січень-березень 2020 року.

Детальніше

Робоча зустріч

8 Квітня 2020

Сьогодні, 8 квітня, голова  Пустомитівської райдержадміністрації Андрій Марко провів робочу зустріч з представника 25ДПРУ ГУДСНС України у Львівській області та представниками дорожнього господарства. На зустрічі обговорювалося питання щодо проведення санітарної обробки автомобільних доріг комунальної власності, відповідно до доручення Прем’єр-міністра України за результатами наради членів Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 02.04.2020 з метою запобігання поширенню територією України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARA-CoV-2. Головою наголошено про, що  необхідно забезпечити проведення санітарної обробки автомобільних доріг комунальної власності із залученням відповідної спеціалізованої техніки.

Детальніше

ЗЕМЕЛЬНА РЕФОРМА

7 Квітня 2020

31 березня 2020 року, Верховна Рада України проголосувала за Закон України №2178-10 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення».

Цей Закон прийнято з метою впровадження ринку землі в Україні, дія якого розпочнеться із 1 липня 2021 року.

Основні положення Закону №2178-10:

(більше…)

Детальніше

Робоча нарада

7 Квітня 2020

Сьогодні, 7 квітня, голова  Пустомитівської райдержадміністрації Андрій Марко провів робочу зустріч з представника Тзов “Голс” та комунального підприємства “Пустомитиводоканал”. На зустрічі обговорювалося питання щодо недопущення зупинення діяльності підприємств із водопостачання на період карантину у зв’язку із гострим респіраторним захворюванням COVID-19.

Детальніше

Робоча нарада

7 Квітня 2020

Сьогодні, 7 квітня, голова  Пустомитівської райдержадміністрації Андрій Марко провів робочу зустріч з представника Пустомитівського відділу поліції ГУ НП у Львівській області. На зустрічі обговорювалося питання щодо забезпечення громадського порядку в період карантину у зв’язку із гострим респіраторним захворюванням COVID-19.

Детальніше

Новітні РРО

7 Квітня 2020

Фахівці Городоцького управління ГУ ДПС у Львівській області повідомляють, що РРО не потрібно використовувати спрощенцям 1 групи (річний дохід до 300 тис. грн), а також фізичним особам, які продають на ринку власні вживані речі або продукти власного підсобного господарства.

(більше…)

Детальніше

Головне управління Держпродспоживслужби у Львівській області

6 Квітня 2020

РЕКОМЕНДАЦІЇ органам місцевого самоврядування, суб’єктам господарювання та громадянам щодо проведення заходів із дезінфекції для запобігання захворювання на COVID-19

Основні терміни

Дезінфектанти – хімічні засоби різноманітного походження, складу та призначення, що викликають загибель або припинення життєдіяльності мікроорганізмів і вірусів.

Дезінфекція – процес знищення більшості патогенних мікроорганізмів.

Деконтамінація (знезараження) – процес обробки, при якому відбувається видалення збудників інфекційних захворювань, в результаті чого використання обробленого предмета стає безпечним (очищення, дезінфекція, стерилізація).

(більше…)

Детальніше

Нарада

6 Квітня 2020

Сьогодні, 6 квітня, голова  Пустомитівської райдержадміністрації Андрій Марко спільно з керівником апарату райдержадміністрації Юрієм Четирбуком провели нараду із начальником відділу освіти Тетяною Стахів та начальником відділу культури, молоді та спорту на якій обговорили питання щодо забезпечення проведення чергового весняного призову до лав Збройних Сил України.

Детальніше

Робоча нарада

6 Квітня 2020

Сьогодні, 6 квітня, голова  Пустомитівської райдержадміністрації Андрій Марко з військовим комісаром Пустомитівського РВК Володимиром Чигринцем провели нараду щодо питання  цільової мобілізації.

Детальніше

Роз’яснення щодо нових обмежувальних заходів на період карантину

6 Квітня 2020
  • Чому запровадили правило носити з собою документи, що посвідчують особу?

Наявність у людини документів дозволить перевірити, чи не мусить вона бути на самоізоляції, або в обсервації. А також це дасть можливість органам правопорядку застосовувати адміністративну відповідальність для порушників правил карантину.

  • Чи можна ходити по вулиці без маски?

В Постанові №211 сказано, що в усіх громадських місцях ви маєте бути в масці чи респіраторі. Громадське місце – частина будь-якої споруди, яка доступна або відкрита для населення, в тому числі за плату (під’їзди, підземні переходи, стадіони; парки, сквери, дитячі майданчики, стадіони, зупинки громадського транспорту, ліфти, державні установи, медичні установи та інше).

(більше…)

Детальніше