Протягом 2016 року реалізація державної регуляторної політики районною державною адміністрацією була спрямована на виконання завдань визначених  Законом України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності».
Згідно з вимогами Закону у грудні 2015 року здійснено планування регуляторної діяльності на 2016 рік. Віповідно до поданих пропозицій структурними підрозділами райдержадміністрації на 2016 рік не планувалося підготовки проектів регуляторних актів у сфері господарської діяльності, здійснення заходів з відстеження результативності регуляторних актів. Оприлюднення планів регуляторної діяльності, проектів регуляторних актів та відстеження результативності дії прийнятих регуляторних актів заплановано на офіційному веб-сайті райдержадміністрації
Протягом 2016 року регуляторні акти у сфері господарської діяльності не приймалися. Також, не проводилося відстеження результативності дії прийнятих регуляторних актів.
Районною державною адміністрацією і надалі будуть проводитися заходи щодо реалізації цілісної регуляторної політики щодо усунення економічних, організаційних перешкод у сфері розвитку підприємництва в районі.
 
Посадові особи, відповідальні за здійснення державної регуляторної політики

 

 Городечний Повло Михайлович

Перший заступник голови райдержадміністрації

Корилкевич Петро Васильович

Начальник юридичного відділу райдержадміністрації

Лохманюк Олена Ігорівна

начальник відділу економічного розвитку, інфраструктури та торгівлі райдержадміністрації