2017 рік

24 квітня 2017 року начальником відділу соціальної роботи Мельським Павлом Богдановичем, фахівцем із соціальної роботи Гаврилюх Лілією Миронівною, начальником Служби у справах дітей Мотою Володимиром Ігоровичем, провідним спеціалістом Служби у справах дітей Чех Лесею Романівною,  інспектором сектору ювенальної превенції Пустомитівського ВП Франківського ВП ГУ НП у Львівській області Гулько Юрієм Миколайовичем здійснено виїзди у сім’ї, які перебувають у  складних життєвих обставинах.
Під час виїздів обстежено умови проживання 5 сімей в яких проживають неповнолітні діти, під час візитів фахівцем здійснено оцінку потреб дитини, а з батьками дітей проведено профілактичні бесіди і попереджено про адміністративну та кримінальну відповідальність у разі неналежного виконання або ухиляння від виконання ними батьківських обов’язків.
alt
 

20 квітня 2017 року Львівським ОЦСССДМ спільно з ГО «Дорога» організовано проведення семінару на тему «Протидія насильства в сім’ї. Актуальність роботи з сім’ями учасників АТО». Будь-який соціальний конфлікт, у тому числі військовий, впливає на стан взаємостосунків у суспільстві. В першу чергу це стосується соціаль-них груп та людей, які безпосередньо на собі зазнали наслідків конфлікту. Тому важливим є розуміння проблеми сьогодення та толерантного вирішення можливих проблем у сім'ї.
Участь у даному семінарі взяла провідний психолог Пустомитівського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.
Місце проведення: м. Львів, проспект Свободи, 15, музей Етнографії та художнього промислу. 
alt

05.04.2017 року Фахівцем із соціальної роботи Пустомитівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Гаврилюх Лілією та інспекторами Пустомитівського РВ КВІ було проведено лекцію на тему: «Обережно, туберкульоз!». Фахівець ознайомила присутніх з історією виникнення та поширення цієї недуги, проблемами та методами боротьби з нею, розповіли про стан захворювання в цілому по Україні та в Львівській області зокрема. Також наголосили, що своєчасне виявлення туберкульозу, є вирішальним фактором для ефективного лікування та попередження поширення його серед людей.
Проведення подібних інформаційно-профілактичних заходів серед осіб, засуджених до покарання, не пов’язаних з позбавленням волі, дає їм змогу отримати для себе корисну інформацію та у подальшому стати на шлях виправлення. Всього даним заходом охоплено 10 осіб, були роздані інформаційні буклети «Час діяти, захисти себе від туберкульозу».
 

Практичним психологом відділу соціальної роботи Пустомитівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Москалюк Галиною здійснено виїзд в Містківську ЗОШ I-III ступенів для здійснення профілактичної роботи з учнями 7 класу. Профілактична робота була проведена з метою попередження негативних проявів в молодіжному середовищі, продемонстровано учням соціальний відеоролик про безпечне користування інтернетом і соціальними мережами та проведено анкетування з метою досягнення поставленої мети, необхідної для вирішення актуальних питань сьогодення.
alt
 
30 березня 2017 року у Львові в Львівський державний університет безпеки життєдіяльності, вул. Клепарівська, 35 відбудеться Перша Львівська обласна конференція «Разом для дітей! Деінституалізація та розвиток соціальної політики на місцях». 
Метою заходу є – об'єднання зусиль усіх, хто в тій чи іншій мірі залучений до роботи з дітьми соціально-незахищених категорій у Львівській області задля, забезпечення процесу деінституалізації та якісного розвитку соціальної політики на місцях. Окреслення спільного бачення та оцінка ресурсів, щоб в контексті децентралізації та об'єднання ОТГ права дітей, їх комфорт та якість життя забезпечувалися належним чином.
Учасниками будуть (близько 120 осіб): Громадські організації, благодійні фонди, церковні та волонтерські ініціативи з усіх районів Львівщини, котрі працюють з дітьми та молоддю соціально-незахищених категорій. Представники органів місцевого самоврядування, що відповідальні за соціальну політику у сфері захисту прав дітей. Керівництво інтернатних закладів, дитячих будинків. Студенти та спеціалісти соціальної сфери, котрі працюють чи мають намір працювати з дітьми та сім’ями.
Серед спікерів та партнерів є: Партнерство «Кожній дитині», БО «Надія та житло для дітей», ГО «Батьки в дії», Львівська освітня фундація, ГО «Care in action», Місія УГКЦ «Центр опіки сиріт», НРЦ «Джерело», БО «Українська благодійницька мережа», Комісія УГКЦ у справах родини, депутати та керівники органів місцевого самоврядування та інші.
Результатом конференції має стати напрацювання конкретного бачення і перших кроків до запуску на Львівщині повномасштабного процесу деінституалізації. Об’єднання громадських організацій та місцевої влади для створення вже в цьому році Центру соціальної підтримки дітей та сімей на базі одного з дитячих будинків Львівщини.
Організатори: БФ «Українська Галицька Фундація» за сприяння Львівської міської ради, Служби у справах дітей ЛОДА, Львівського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та Громадянської кампанії «Відкриваємо двері дітям».
Просимо Вас взяти участь у зазначеному заході. Початок – 9.30. закінчення – 19.00 год. Організатори забезпечують учасників роздатковими матеріалами, кава-перевами, обідом та фуршетом.
Просимо підтвердити участь у конференції до 16.00 год. 28.03.2017р.
alt
07 березня 2017 року відповідно ініціативи директора Кротошинської ЗОШ Голубйовського Ярослава Михайловича практичним психологом відділу соціальної роботи Пустомитівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Москалюк Галиною Йосипівною та старшим інспектором ювенальної превенції Пустомитівського відділення поліції Лукою Андрієм Романовичем здійснено виїзд в Кротошинську ЗОШ  I-III ступенів для здійснення профілактичної роботи з учнями 6-10 класів. Профілактична робота була проведена з учнями , які проявляють інтерес до небезпечних ігор в соціальних мережах, порушують внутрішню дисципліну в навчальному закладі. В ході розмови дітям було роз’яснено про адміністративну та кримінальну відповідальність неповнолітніх та наслідки від небезпечних захоплень у віртуальному просторі.
alt
 
Практичним психологом відділу соціальної роботи Пустомитівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Москалюк Галиною здійснено виїзд в Містківську ЗОШ  I-III ступенів для здійснення профілактичної роботи з учнями 7 класу. Профілактична робота була проведена з метою попередження негативних проявів в молодіжному середовищі, продемонстровано учням соціальний відеоролик про безпечне користування інтернетом і соціальними мережами та проведено анкетування з метою досягнення поставленої мети, необхідної для вирішення актуальних питань сьогодення.
 
alt
 
Пустомитівський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проводить соціальну роботу з бійцями – добровольцями, які брали участь у захисті територіальної цілісності та державного суверенітету на Сході України, і які отримали статус та посвідчення на підставі рішення Львівської обласної ради № 203 від 13 вересня 2016 року. Такі особи із числа мешканців Львівської області мають право отримати одноразову грошову допомогу з обласного бюджету в розмірі 3 тисяч гривень. 
На даний час регулюється процедура надання соціальних пільг та гарантій для учасників добровольчих формувань антитерористичної операції на Сході України , які в подальшому не ввійшли до складу створених відповідно до законів України військових формувань та правоохоронних органів.

alt

 

Одним із напрямків роботи Пустомитівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді є робота з особами молодіжного віку та неповнолітніми, які стоять на обліку у Пустомитівській Кримінально виконавчій інспекції. Робота працівниками Центру здійснюється шляхом надання індивідуальних інформаційних послуг, здійснення соціальнопрофілактичної роботи та при потребі здійснення візиту за місцем реєстрації/проживання для здійснення оцінки потреб сім’ї/особи. Така робота спрямована на попередження проявів асоціальної поведінки, роз’яснення важливості розуміння перспектив свого життя та шляхів їх досягнення відповідно до їх реальних можливостей дотримуючись законних прав та інтересів клієнта.

alt

 

З метою відзначення Всесвітнього Дня безпечного Інтернету, який був започаткований Европейською комісією в 2004 році працівниками Пустомитівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді запланований з 01.02.2017 по 22.02.2017 р. ряд заходів спрямованих на ознайомлення сучасної молоді з ризиками комп’ютерної залежності.

Метою заходів є об'єднання зусиль зацікавлених державних, суспільних та приватних організацій для збільшення рівня знань про безпечне і відповідальне використання Інтернеттехнологій, адже саме вони стали природною части¬ною життя дітей і сучасної молоді.
09 лютого 2017 р. практичним психологом Пустомитівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Москалюк Галиною та фахівцем із соціальної роботи Бокало Наталією був проведений профілактичний відеолекторій для учнів та класу Пустомитівської ЗОШ №1 з елементами дискусії про безпечне використання всесвітньої комп’ютерної мережі Інтернет,загрози та небезпеки, з якими діти можуть зіткнутися в Мережі.

alt

 
Соціальна  робота:
Фахівцями із соціальної роботи з 30.01 по 03.02.2017 року було здійснено 47 візитів, а саме: 22 візити у сім’ї військовослужбовців, які були призвані на військову службу за контрактом, 4 візити у сім’ї демобілізованих учасників АТО, 11 візитів у сім’ї з метою контролю за цільовим використанням коштів і створенням належних умов проживання для повноцінного утримання та виховання дитини, 3 візити у сім’ї СЖО, 1 візит у сім’ю особи звільненої з місць позбавлення волі, яка позбавлена батьківських прав, 3 візити у сім’ї, де виховуються діти-інваліди, 2 візити у сім’ї осіб, які перебувають на обліку КВІ, 1 візит в сім’ю ВПО.
Даним сім’ям було надано 93 послуги, а саме:
– оформлення соціальної допомоги, на яку сім’я має право; 
– надано інформацію щодо психологічної реабілітації; 
– оформлення посвідчення УБД;     
– лікування, оздоровлення;
– соціальних пільг на які має право учасник АТО;
– складних стосунків у сім’ї; 
– надання інформації щодо отримання гуманітарної допомоги; 
– оформлення житлових субсидій; 
– проведено бесіди щодо належного виконання батьківських обов’язків;
– щодо отримання гуманітарної допомоги одягом та взуттям;
– щодо поновлення документів на державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям.
Завдяки волонтерській підтримці з-за кордону трьом сім’ям, у яких виховуються діти з обмеженими можливостями були надані памперси для дітей. Також протягом тижня працівники  Пустомитівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді надавали соціальні, інформаційні послуги учасникам АТО, особам, які стоять на обліку в Пустомитівській кримінально-виконавчій інспекції. 
Фахівцями із соціальної роботи здійснюються візити у сім’ї новонароджених дітей з метою контролю за цільовим використанням допомоги і створенням належних умов для повноцінного утримання та виховання дітей шляхом вибіркового обстеження окремих сімей.
  alt  
Профілактична робота:
31.01.2017 року фахівцем із соціальної роботи у Сокільницькій ЗОШ проведено лекцію та анкетування на тему «Безпека дітей в інтернеті.». Лекціями охоплено 28 осіб.
31.01.2017 року фахівцем із соціальної роботи на тариторії Солонківської сільської ради проведено бесіду на тему «Інтернет – ризики для дітей.». Бесідою охоплено 8 осіб.
01.02.2017 року фахівцем із соціальної роботи у  Щирецькій ЗОШ №2 проведено лекцію на тему «Здоровий спосіб життя.». Даним заходом  охоплено 10 осіб.
01.02.2017 року фахівцем із соціальної роботи у  Ямпільській сільській раді проведено бесіду на тему «Безпека дітей в інтернеті.». Даним заходом  охоплено 5 осіб.
02.02.2017 року фахівцем із соціальної роботи у  Будьківській ЗОШ проведено лекцію на тему «Інтернет та діти – ризик небезпеки.». Даним заходом  охоплено 12 осіб.

 

 
Фахівцями із соціальної роботи з 23.01 по 27.01.2017 року було здійснено 50 візитів, а саме: 15 візитів у сім’ї військовослужбовців, які були призвані на військову службу за контрактом, 16 візитів у сім’ї демобілізованих учасників АТО, 6 візитів у сім’ї з метою контролю за цільовим використанням коштів і створенням належних умов проживання для повноцінного утримання та виховання дитини, 3 візити у сім’ї СЖО, 3 візити у сім’ї з числа особи-сироти, 3 візити у сім’ї опікунів, де виховуються діти-сироти, 2 візити у малозабезпечені сім’ї, 2 візити в багатодітні сім’ї.
Даним сім’ям було надано 101 послугу, а саме:
– оформлення соціальної допомоги, на яку сім’я має право; 
– надано інформацію щодо психологічної реабілітації; 
– оформлення посвідчення УБД;     
– лікування, оздоровлення;
– соціальних пільг на які має право учасник АТО;
– складних стосунків у сім’ї; 
– надання інформації щодо отримання гуманітарної допомоги; 
– оформлення житлових субсидій; 
– проведено бесіди щодо належного виконання батьківських обов’язків;
– щодо отримання гуманітарної допомоги одягом та взуттям;
– щодо поновлення документів на державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям.
Також протягом тижня працівники Пустомитівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді надавали соціальні, інформаційні послуги учасникам АТО. Сім’ям у складних життєвих обставинах надано гуманітарну допомогу вживаним одягом.


alt alt

 
Інформуємо, що з 1 січня затверджено новий Порядок виплати соціальних стипендій. Як і раніше, стипендіальний фонд України передбачає два види стипендій – соціальні (для соціально незахищених громадян, пільговиків) та академічні (за навчальні досягнення).
Працівником Пустомитівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, який відповідає за соціальне супроводження дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які виховуються у прийомних сім’ях і являються студентами проінформовано та надано перелік необхідних документів для виплати соціальної стипендії. 
В рамках студентської (стипендіальної) реформи соціальну стипендію будуть отримувати близько 7% нинішніх студентів.
Слід зауважити, що діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, мають гарантоване державою право на виплату соціальної стипендії.
Право на соціальні стипендії мають студенти (курсанти), які не отримують академічних стипендій, не перебувають на повному державному забезпеченні (крім дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, а також студентів (курсантів) ВНЗ, в період навчання у віці від 18 до 23 років залишилися без батьків) і не перебувають в академічній відпустці з числа:
дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування;
осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи;
осіб, визнаних учасниками бойових дій і їх дітей;
дітей, зареєстрованих як внутрішньо переміщені особи;
дітей, один з батьків яких загинув під час масових акцій громадянського протесту;
дітей, один з батьків яких загинув (пропав безвісти) в районі проведення АТО, бойових дій або збройних конфліктів;
дітей шахтарів, які мають необхідний стаж підземної роботи або стали інвалідами I-II групи або загиблих в результаті нещасного випадку на виробництві.
Виплата соціальних стипендій в Україні буде проводитися органами соціального захисту населення через вищі навчальні заклади на підставі відповідних документів.
Автоматичного продовження раніше призначених стипендій не буде.

alt  alt 
               
Соціальна робота:
Фахівцями із соціальної роботи з 16.01 по 20.01.2017 року здійснено 27 візитів, а саме: 6 візитів у сім’ї загиблого учасника АТО, 7 візитів у сім’ї з метою контролю за цільовим використанням коштів і створенням належних умов проживання для повноцінного утримання та виховання дитини, 9 візитів у сім’ї СЖО, 1 візит у сім’ю, внутрішньо переміщених осіб, 1 візитів у сім’ю, один з члнів яких звільнений з місць позбавлення волі, 3 візити у сім’ї одиноких матерів, 7 візитів в багатодітні сім’ї, 1 візит у сім’ю особи – інваліда.  
Даним сім’ям було надано 78 послуг, а саме:
– оформлення соціальної допомоги, на яку сім’я має право; 
 – отримання посвідчення учасника бойових дій;      
– лікування;
– соціальних пільг на які має право учасник АТО;
– складних стосунків у сім’ї; 
– надання інформації щодо отримання гуманітарної допомоги; 
– оформлення житлових субсидій; 
– проведено бесіди щодо належного виконання батьківських обов’язків;
– щодо оздоровлення;
– щодо отримання гуманітарної допомоги одягом та взуттям.
28-29 січня 2016 року у готельному комплексі «Озерний край» м. Пустомити відбувся семінар з реалізації проекту: «Впровадження механізму взаємодії (НМВ) суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми, в тому числі дітьми, у Львівській області.». Одною з найважливіших цілей проекту було проведення навчання з метою підвищення професійного рівня знань щодо проблеми торгівлі людьми, інструментів НМВ для виявлення, ідентифікації та надання необхідної допомоги особам, які постраждали від торгівлі людьми, серед представників державних служб Львівської області. З Пустомитівського районного центру соціальних служб для сім’ї дітей та молоді була присутня 1 особа.
 
Профілактична робота:
25.01.2016р року фахівцем із соціальної роботи на території Раковецької сільської ради проведено бесіду на тему «Тютюнопаління». Бесідою охоплено 5 осіб.
25.01.2016 року фахівцем із соціальної роботи у Соколівській ЗОШ проведено бесіду на тему «Шкідливі звички серед молоді». Даною бесідою охоплено 6 осіб.
25.01.2016 року фахівцем із соціальної роботи у ФАПі с. Пикуловичі проведено бесіду на тему «СНІД. Ризик захворювання». Даною бесідою охоплено 3 особи.
26.01.2016 року фахівцем із соціальної роботи у Семенівської ЗОШ проведено лекцію на тему «Тютюнопаління». Даним заходом  охоплено 11 осіб.
27.01.2016 року фахівцем із соціальної роботи у  Звенигородській ЗОШ проведено лекцію на тему «Правила поведінки підлітків у громадських місцях». Даним заходом  охоплено 11 осіб.
27.01.2016 року фахівцем із соціальної роботи у Годовицькій ЗОШ проведено лекцію на тему «Вплив наркотиків на організм людини». Даним заходом  охоплено 23 осіб.
27.01.2016 року фахівцем із соціальної роботи у Щирецькій ЗОШ №2 проведено лекцію на тему «Здоровий спосіб життя». Даним заходом  охоплено 10 осіб.
 

2016 рік

Свято Миколая продовжується

21 грудня 2016 року службою у справах дітей Львівської обласної державної адміністрації, в Львівському академічному театрі «Воскресіння», було організовано для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, які виховуються в сім’ях опікунів, піклувальників, прийомних сім’ях та дитячому будинку сімейного типу, для дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах перегляд святкової вистави-забави «У пошуках Святого Миколая». Участь в даному заході взяло 56 дітей з Пустомитівського району. Діти із захопленням спостерігали за акторами на ходулях, звуковими і вогняними ефектами та святковими конкурсами. Приємною і бажаною була зустріч з Святим Миколаєм, який подарував щедрі гостинці за віршики та пісеньки. На завершення вистави діти отримали солодкі подарунки.

Профілактичний захід
Пустомитівським районним центром зайнятості за участю служби у справах дітей Пустомитівської районної державної адміністрації, сектору ювенальної превенції Пустомитівського ВП Франківського ВП ГУНП України у Львівській області в Пустомитівській ЗОШ № 1 І-ІІІ ст. для учнів 9 класів проведено захід «Про права та обов’язки неповнолітніх». На заході розглядалися питання про права дитини, працевлаштування неповнолітніх. Кількість учасників 44 особи.
 Соціальна  робота:
05 грудня 2016 року З нагоди Міжнародного дня інваліда фахівцем із соціальної роботи Богун Лесею Романівною та працівниками Пустомитівського районного центру соціальних служб для сім"ї, дітей та молоді на території Солонківської сільської ради організували захід День добра для дітей з обмеженими можливостями. На заході були присутні 12 діток з батьками, яких на благодійній основі погодились розважати аніматори Крош та Сімка, в повсякденному житті Мар’янка та Оленка з організації заходів Organize Party. Величезне спасибі їм за подарований святковий настрій кожній дитині, за можливість створювати дітьми неймовірні мильні бульбашки та за те , що віра в добрих людей лише міцнішою стала…
На долю цих дітей випали нелегкі випробування, однак вони, долаючи труднощі, проявляють виняткову силу духу і непохитну віру в життя. Їх мужність та оптимізм – взірець для інших. І для їх розвитку не потрібно щось особливе, лише елементарне – можливість жити, радіти, бути серед людей, бути в суспільстві і відчувати себе людьми, як і всім нам. Ми всі рівні перед Богом.
У цей День добра хочемо висловити слова вдячності за проявлену турботу та допомогу в організації  голові Солонківської сільської ради Ткачуку Віталію Васильовичу, ПП с.Солонка Гораку Михайлу Степановичу, Микитів Степану Петровичу та Гірняк Ганні Степанівні за подарунки та солодощі для дітей. Хочемо побажати всім, хто не байдужий цій проблемі, сил і здоров’я, засобів і успіху. Захищаючи гідність дітей із функціональними обмеженнями ми захищаємо своє людське обличчя. 
alt
 
alt25 листопада в Україні розпочинається Всеукраїнська акція "16 днів проти насильства"
Найвищою цінністю будь – якої держави, у тому числі й України, є людина, її життя, здоров’я, честь, гідність, недоторканність та безпека. Життєве неблагополуччя може бути спричинене різними факторами, зокрема перебування людини у ситуації торгівлі людьми або ж у зв’язку із вчиненням насильства в сім’ї. Україна приєдналася до акції “16 днів проти насильства” 2001 року. Через рік заходи та ініціативи акції, проголошеної другим Всеукраїнським конгресом жінок, пройшли вже у 20 регіонах України, об’єднали 75 всеукраїнських громадських організацій та широке коло представників державних структур. Подібна активність свідчить про актуальність проблеми подолання насильства в нашій державі, пошук в громадах та владних структурах  оптимального механізму реагування як на спільні соціальні проблеми, так і на конкретну людську біду.
З 25 листопада по 10 грудня в Україні, в Пустомитівському районі зокрема, проходитиме акція «16 днів проти насильства». Враховуючи актуальність даної проблеми розроблено заходи, до щорічної Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства», які будуть проведені  Пустомитівським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, а саме будуть проводитись бесіди та лекції у кризових сім'ях та серед учнівської молоді на базі ЗОШ міста та району на тему «Знаємо та реалізуємо свої права», «Проблеми домашнього насильства», «Безпека дітей в інтернеті», «Проблема насильства над дітьми у сім’ї», вулична акція «Ми за дитинство без насильства», анкетування для учнівської молоді «Я знаю свої права та обов’язки», організувати тематичні кутки в сільських радах «Права дитини», «Права жінок», «Права людини», розповсюдження профілактичних плакатів та буклетів.

18 листопада європейська спільнота відмічає Європейський день захисту дітей від сексуального насильства та сексуальної експлуатації.
Одним із пріоритетних напрямків соціальної політики України є боротьба із злочинами проти життя, здоров’я, волі й гідності особи. Злочини проти статевої недоторканості дитини належать до тяжких і пов’язані з безпосереднім насильством над дитячою особистістю, її фізичною та психологічною незрілістю. Тому боротьба проти них повинна бути наполегливою і безкомпромісною.
Коли дитина розповіла, що вона постраждала від сексуального насильства, доросла людина може почуватися ніяково і не знайти, що казати, як реагувати і що робити. У такому випадку важливо зберігати спокій. Відразу необхідно повідомити соціальні служби. Після чого з дитиною будуть працювати психологи, які вивчать ситуацію і нададуть необхідну психологічну допомогу. Відповідно до законодавства України, у разі підтвердження насильства над дитиною ви зобов’язані повідомити у відповідні органи про зловживання стосовно дитини ( Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Службу у справах дітей, правоохоронні органи). Сексуальне насильство – це тяжкий кримінальний злочин.  Уважно поставтеся до слів дитини, не відкидаючи їх як щось неймовірне. Навіть якщо факти не мали місця, важливо зрозуміти витоки цих фантазій.
Пустомитівський районний центр соціальних служб для сім"ї, дітей та молоді організував та провів ряд заходів з метою відзначення Європейського дня  захисту дітей від сексуальної експлуатації та сексуального насильства. Також спільно з Пустомитівським бюро правової допомоги організував для учнів старших класів, ВПО, та інших соціально незахищених категорій перегляд документального кіно в рамках 13-ого мандрівного міжнародного фестивалю документального кіно про права людини. 
alt
 

altПустомитівський районний центр соціальних служб для сім"ї, дітей та молоді спільно з Пустомитівським бюро правової допомоги організовує для учнів старших класів, ВПО, та інших соціально незахищених категорій перегляд документального кіно в рамках 13-ого мандрівного міжнародного фестивалю документального кіно про права людини. 
Метою Мандрівного фестивалю – сприяти популяризації і розвитку документального кіно та підвищення рівня дотримання прав людини в Україні. 
Цього року фестиваль пропонує насичену програму стрічок, які порушують питання спільні як для України, так і для всього світу. Це історії про міграційні процеси, про активізм, реабілітацію після війни, несприйняття іншості, бунтівний підхід до освіти. 
Місія Мандрівного фестивалю – створити можливості для кожної людини в Україні дивитися найталановитіше та найактуальніше документальне кіно з усього світу. Таким способом сприяти розвитку критичного мислення, формуванню активної громадянської позиції та ставленню до людської гідності як до найвищої цінності. 
Даний захід відбудеться 16.11.2016 року о 14.00 в Народному домі, актова зала (м. Пустомити, вул. Грушевського, 15)
 

Соціальна робота
З 10 листопада – 12 грудня 2016 року в рамках реалізації проекту «Військово – польового АРТу» у Музеї визвольної боротьби України відбуваються майстер-класи для дітей учасників АТО та виставка предметів привезених із зони АТО , які перетворили у витвори декоративно-ужиткового мистецтва 90 художників із 22  областей.
Пустомитівський районний центр соціальних служб для сім"ї, дітей та молоді організував  для 10  дітей з сімей учасників АТО та школярів для участі у творчому майстер-класі з бісероплетіння, який проходив під керівництвом Ольги Кріль. 

alt
Директором Центру Тетяною Стахів, юрисконсультом Ганною Дідик спільно з головою ВСВ – АТО у Пустомитівському районі Олександром Лопачуком було здійснено візит в сім"ю демобілізованої учасниці АТО 6 – ї хвилі демобілізації Савчак Мирослави Ярославівни, мешканки с. Миколаїв. Протягом 16 місяців Мирослава Ярославівна на посаді фельдшера в батальйоні імені Героя України генерала Сергія Кульчицького рятувала життя наших хлопців. Мирославі Ярославівні було надано перелік усієї необхідної інформації щодо оздоровлення, психологічної реабілітації, дозвілля дітей, отримання матеріальних допомог, оформлення пільг тощо.   
alt
Також протягом тижня працівники Пустомитівського районного центру соціальних служб, для сім’ї, дітей та молоді продовжують роботу з демобілізованими військовослужбовцями 6-ї черги демобілізації. Зокрема, продовжується прийом документів для надання адресної одноразової  грошової допомоги, надається інформація щодо інших видів забезпечення, оздоровлення, медичного обстеження тощо. Загалом, з січня 2016 року 243 демобілізованих учасників подали  заяви на виплату адресної одноразової  грошової допомоги, з них 24 демобілізованих учасників АТО 6-ї хвилі демобілізації. 
Станом на 14.11 соціальними послугами охоплено 27 демобілізованих учасників АТО 6-ї черги демобілізації.
alt
 
Профілактична робота:
08.11.2016 року:
фахівцем із соціальної роботи у Горбачівській  ЗОШ проведено лекцію та анкетування на тему «Насильство та його прояви в дитячому середовищі». Лекцією охоплено 21 особа.
09.11.2016 року:
фахівцем із соціальної роботи у Соколівській ЗОШ проведено груповий захід для учнів 8-9 класів на тему «Сексуальне насилля.». Даним заходом охоплено 12 осіб.
alt
09.11.2016 року:
фахівцем із соціальної роботи у Семенівської с/р проведено круглий стіл на тему «Сексуальне насильство». На круглому столі були присутні 7 осіб.
10.11.2016 року:
фахівцем із соціальної роботи у Хоросно НВК проведено лекцію на тему «Насильство в учнівському колективі». Лекцією охоплено 5 осіб.
 

Соціальна  робота:
За всіх часів у нашому суспільстві були і є люди, які не підкорюються обставинам і йдуть наперекір негараздам. Вони не пасують перед труднощами. Долаючи їх, йдуть вперед, і своїм прикладом надихають інших не опускати голови. І не тільки прикладом. Вони готові простягнути руку допомоги тим, хто потребує участі, поділитися досвідом, знаннями, канцтоварами, одягом тощо. Саме такими благодійниками являються Ірина та Василь Бігуни, парох Володимир Сампара та парафіяни церкви м. Манчестер.
В переддень Дня соціального працівника Пустомитівський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді від імені сімей учасників АТО, які отримали поранення та сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах висловлює подяку за теплі речі, одяг, постіль, іграшки, які були надані благодійниками вищезгаданим сім’ям.
alt alt

Соціальна  робота:            
Пустомитівський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді співпрацює з з Благодійною організацією «Центр волонтерства», яка займається роздачею гуманітарної допомоги потребуючим сім’ям.
29 жовтня 2016 року відбулася чергова роздача речей. Центром було скеровано 31 сім’ю  для отримання  гуманітарної допомоги члени яких мобілізовані та демобілізовані учасники АТО, сім’ї, які перебувають у СЖО, внутрішньо переміщені особи та сім’ї у яких виховуються діти-інваліди з Пустомитівського району.
Протягом тижня працівники Пустомитівського районного центру соціальних служб, для сім’ї, дітей та молоді продовжують роботу з демобілізованими військовослужбовцями  6-ї хвилі демобілізації. Зокрема, в ході зустрічей демобілізованим надається інформація щодо оздоровлення, соціально-психологічної реабілітації, медичного обстеження працевлаштування, інформація щодо «Єдиного вікна» тощо.
Станом на 31.10.2016 року  соціальними послугами охоплено 22 демобілізованих учасника АТО 6-ї хвилі демобілізації. 

alt
1 листопада 2016 року о 11.30 год. на Личаківському кладовищі відбудеться запалення лампадок до могил загиблих під час проведення антитерористичної операції на сході України та проведення панахиди за тими хто віддав своє життя в боротьбі за незалежність України.
Пустомитівський районний центр соціальних служб, для сім’ї, дітей та молоді проінформував учасників антитерористичної операції, родини загиблих учасників АТО та членів родин Героїв Небесної Сотні щодо урочистих заходів у м. Львові, які відбудуться з нагоди відзначення 98-ї річниці утворення Західно-Української Народної Республіки.
 
Профілактична робота:
26.10.2016 року:
фахівцем із соціальної у Щирецькій ЗОШ проведено лекцію на тему «ВІЛ: СНІД.». Охоплено 10 осіб.
26.10.2016 року:
фахівцем із соціальної у Скнилівському НВК проведено лекцію на тему «Все про СНІД. Шляхи подолання поширення СНІДу». Охоплено 18 осіб.
27.10.2016 року:
фахівцем із соціальної роботи у Звенигородській ЗОШ проведено лекцію на тему «Проблема жорстокого поводження над дітьми.». Охоплено 15 осіб.
 
Соціальна робота
21- 23 жовтня 2016 року в рамках проведення благодійної акції «Зі сходу на захід – театр єднає серця» в Львівському драматичному театрі імені Лесі Українки відбулися гастролі Луганського обласного академічного українського музично-драматичного театру (м. Сєвєродонецьк) з виставами «Маклена Граса» М. Куліша та «За двома зайцями» М. Старицького. Мистецьку акцію «Зі сходу на захід – театр єднає серця» ініціювала Луганська обласна державна адміністрація, в її рамках театр презентував свої здобутки мешканцям Львова, Івано-Франківська, Дрогобича, Ужгорода, Києва, відвідавши ці міста з виставами діючого репертуару.
Пустомитівський районний центр соціальних служб для сім"ї, дітей та молоді організував для 45 учасників АТО та членів їх сімей безкоштовний перегляд вистав у Львівському драматичному театрі імені Лесі Українки, що на вул. Городоцькій,36, які відбулися :
21.10.2016 року о 19.00 вистава Луганського драматичного театру «Маклена Граса»;
22.10.2016року о 19.00 «Украдене щастя»; 
23.10.2016 року о19.00 вистава Луганського драматичного театру «За двома зайцями».

alt
 
24 жовтня 2016 року у Львівській Планеті Кіно ТЦ Ашан організовано перегляд мультфільму «Микита Кожум’яка» для дітей із сімей СЖО, багатодітних, малозабезпечених, прийомних сімей та ДБСТ, дітей учасників АТО, дітей, батьки яких загинули на Майдані під час Революції Гідності та під час проведення антитерористичної операції на Сході України. Даний захід проводиться з метою дозвілля та культурного відпочинку для дітей вищезгаданих категорій. Всього даним заходом охоплено та супроводжено 119 дітей з Пустомитівського району. Квитки надані Львівським обласним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.    

alt alt
Профілактична робота:
12.10.2016 року:
фахівцем із соціальної роботи у Будьківській  ЗОШ проведено лекцію та анкетування на тему «Проблема жорстокого поводження над дітьми.». Лекцією охоплено 21 особа.
17.10.2016 року:
фахівцем із соціальної роботи на території Солонківської с/р проведено бесіду на тему «Насилля і жорстокість.». Бесідою охоплено 7 осіб.
18.10.2016 року:
фахівцем із соціальної роботи на території Семенівської с/р проведено бесіду на тему «Насилля і жорстокість.». Бесідою охоплено 8 осіб.
19.10.2016 року:
фахівцем із соціальної роботи у Щирецькій  селищній раді проведено бесіду на тему «Насильство в сім’ї: причини виникнення та шляхи подолання.». Бесідою охоплено 4 особи.

Соціальна робота:

Фахівцями із соціальної роботи з 03.10 по 07.10.2016 року здійснено 34 візити, а саме: 2 візити у сім’ї демобілізованих учасників АТО, 2 візити у сім’ї опікунів, 15 візитів у сім’ї з метою контролю за цільовим використанням допомоги і створенням належних умов проживання для повноцінного утримання та виховання дитини, 2 візити у сім’ї одиноких матерів, 4 візити у сім’ї, які опинились у складних життєвих обставинах, 2 візит в сім’ї тимчасово переміщених осіб, 1 візит до особи – сироти, 6 візитів у сім’ї з метою недопущення потрапляння їх у складні життєві обставини.  

Даним сім’ям було надано 122 послуги, а саме:
– оформлення соціальної допомоги, на яку сім’я має право; 
– отримання посвідчення учасника бойових дій;      
– збір документів від демобілізованих учасників АТО на отримання виплат одноразової  адресної грошової допомоги та збір документів на надання соціальних виплат дітям військовослужбовців, які загинули під час участі в АТО або померли в наслідок поранення. 
– лікування;
– соціальних пільг на які має право учасник АТО;
– складних стосунків у сім’ї; 
– надання інформації щодо отримання гуманітарної допомоги; 
– оформлення житлових субсидій; 
– проведено бесіди щодо належного виконання батьківських обов’язків;
– щодо оздоровлення;
– щодо отримання гуманітарної допомоги одягом та взуттям;
 
05.10.2016 року фахівцем із соціальної роботи у Пустомитівській районній Кримінально-виконавчій інспекції, згідно плану роботи з Кримінально-виконавчою інспекцією у Пустомитівському  районі на 2016 рік, було проведено профілактичну лекцію  на тему: «Насилля в сім’ї та шляхи його вирішення.». Даним заходом охоплено 8 осіб молодіжного віку, які перебувають на обліку у Пустомитівській кримінально-виконавчій інспекції.
 
08.10.2016 року у приміщенні Національного академічного українського драматичного театру імені Марії Заньковецької голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка зустрівся із військовослужбовцями, які отримали травми або поранення під час АТО. На зустрічі присутніми були голова Пустомитівської РДА Говенко В.Є., директор Пустомитівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Стахів Т.А., начальник Пустомитівського управління соціального захисту населення Степований М. В.,лікар-терапевт Пустомитівської ЦРЛ Ладанівська В.О.
У рамках зустрічі учасниками були обговорені питання медичного, соціального, економічного характеру, тощо. Основні проблеми – забезпечення медикаментами, оздоровлення, лікування та соціальні пільги на які має право військовослужбовець та його сім»я. 
 
Працівниками Пустомитівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді з нагоди Дня захисника України розіслані вітальні листівки для військовослужбовців, які отримали травми або поранення під час АТО, сім’ям Небесної Сотні та сім’ям загиблих під час АТО.
 
Також протягом тижня ведеться інформаційно – роз’яснювальна робота з демобілізованими учасниками АТО 5-ї та 6-ї хвилі демобілізації.
 
Профілактична робота:
03.10.2016 року:
фахівцем із соціальної роботи в Старосільській  ЗОШ проведено лекцію на тему «Проблема жорстокого поводження з дітьми.». Лекцією охоплено 30 осіб.
04.10.2016 року:
фахівцем із соціальної роботи в Семенівській  ЗОШ проведено лекцію на тему «Кримінальна відповідальність неповнолітніх.». Лекцією охоплено 12 осіб.
05.10.2016 року:
фахівцем із соціальної роботи у Щирецькій  ЗОШ №2 проведено лекцію на тему «Насильство в учнівському колективі». Лекцією охоплено 10 учнів.
05.10.2016 року:
фахівцем із соціальної роботи у Ланівській  ЗОШ проведено анкетування на тему «Насилля між ровесниками».  В анкетуванні взяло участь 10 учнів.
06.10.2016 року:
фахівцем із соціальної роботи у Сокільницькій  ЗОШ  проведені лекції на тему «Насильство в сім’ї, школі та інтернеті.».  Лекціями охоплено 30 осіб.
 
 
Соціальна робота:
Фахівцями із соціальної роботи з 12.09 по 16.09.2016 року здійснено 40 візитів а, а саме: 2 візити у сім’ї ВПО, 10 візитів у сім’ю демобілізованих учасників АТО, 14 візитів у сім’ї з метою контролю за цільовим використанням допомоги і створенням належних умов проживання для повноцінного утримання та виховання дитини, 1 візит у сім’ю, де виховується дитина – інвалід, 4 візити у сім’ї, які опинились у складних життєвих обставинах, 8 візитів в багатодітні сім’ї, 1 візит у сім’ю одинокої матері.  
Даним сім’ям було надано 94 послуги, а саме:
– оформлення соціальної допомоги, на яку сім’я має право; 
– збір документів від демобілізованих учасників АТО на отримання виплат одноразової  адресної грошової допомоги   та збір документів на надання соціальних виплат дітям військовослужбовців, які загинули під час участі в АТО або померли в наслідок поранення;
– безкоштовного зубопротезування;
– соціальних пільг на які має право учасник АТО;
– складних стосунків у сім’ї; 
– надання інформації щодо отримання гуманітарної допомоги; 
– оформлення житлових субсидій; 
– проведено бесіди щодо належного виконання батьківських обов’язків;
– щодо оздоровлення;
– щодо отримання гуманітарної допомоги одягом та взуттям;
16 вересня 2016 року провідний спеціаліст відділу соціальної роботи Пустомитівського РЦСССДМ Галина Москалюк та фахівці із соціальної роботи Юзич Юлія та Мудрак Маріанна, відвідали прийомну сім’ю в с. Нагоряни, в якій виховується дитина, позбавлена батьківського піклування. Візит здійснено з метою попередження виявлення та перевірки фактів насильства та жорстокого поводження з дитиною.
Прийомні батьки створили належні умови для проживання, навчання та гармонійного розвитку дитини. Прийомна дитина забезпечена всім необхідним. Мікроклімат у сім’ї позитивний.
За результатами обстеження, не виявлено насильства та жорстокого поводження над дитиною від прийомних батьків, спеціалісти провели профілактичні бесіди зі зазначеної теми з прийомною матір’ю. 
Також протягом тижня ведеться інформаційно – роз’яснювальна робота з демобілізованими учасниками АТО 5-ї хвилі демобілізації.
 
Профілактична робота:
15.09.2016 року:
фахівцем із соціальної роботи у Звенигородській с/р проведено бесіду на тему «Популяризація створення патронатної сім’ї.». Бесідою охоплено 5 осіб.
15.09.2016 року:
фахівцем із соціальної роботи у  Годовицькій ЗОШ проведено лекцію на тему «Проблеми насильства над дітьми в сім’ї, школі та інтернеті.». Лекцією охоплено 13 осіб.
15.09.2016 року:
фахівцем із соціальної роботи у Гуменецькій с/р проведено бесіду на тему «Патронат над дитиною.». Бесідою охоплено 6 осіб.
 
Працівники Пустомитівського районного центру соціальних служб, для сім’ї, дітей та молоді продовжують роботу з демобілізованими військовослужбовцями 5-ї хвилі демобілізації. Зокрема, 09.08.2016 року працівниками Центру було здійснено виїзд до учасника АТО 5-ї хвилі демобілізації в с.Сокільники, де було надано інформацію про оздоровлення, соціально-психологічну реабілітацію,  медичного обстеження працевлаштування та «Єдине вікно» тощо. Станом на 09.08.2016 року соціальними послугами охоплено 42 демобілізованих учасника АТО 5-ї хвилі демобілізації.
alt alt alt
 

alt alt

1 серпня 2016 року Пустомитівським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та за сприяння керівника благодійного товариства «Мій тато захищає Україну» Уляни Флешко та Галини Трач організовано чергову акцію – «Відпочинь у Львові», де взяли участь 40 дітей, батьки яких є учасниками АТО з Пустомитівського району. 
Діти мали можливість взяти участь у таких заходах:
 – перегляд мультфільмів у кінотеатрі «Сокіл» в парку відпочинку «Горіховий гай»;
– відвідування переносного планетарію;
– екскурсія центральною частиною м. Львова;
– відпочинок в дитячому парку « Дитяча Планета».
Також  у програмі акції для дітей був передбачений обід, показ фільму про зірки і планети та позитивні емоції.
Забезпечення транспортом, організація дітей для поїздки та супровід дітей здійснюється Пустомитівським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.
 

Соціальна робота:
15 липня 2016 року Пустомитівський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді організував для дітей III зміни військово – патріотичного табору «Вишкіл» зустріч з учасником АТО Віталієм Черв’яковим з Пустомит. Діти отримали не тільки позитивні емоції та корисну інформацію, але мали змогу ознайомитись із засобами захисту при проведенні військових дій, приміряти каску,  протигаз – пристрій для захисту органів дихання, очей і обличчя людини від отруйних, радіоактивних речовин тощо. На завершення зустрічі Віталій подарував III зміні військову аптечку, військовий ранець.

alt alt
18 липня 2016 року Станиця Лутугине Пласту – Національної скаутської організації України та Всеукраїнська асоціація викладачів історії громадянознавства та суспільних дисциплін «Нова доба» у партнерстві з ГО УМНІЦ за підтримки Європейського Союзу організував для дітей воїнів АТО і дітей ВПО віком від 10 до 14 років скаутський наметовий, мандрівний табір «Карпати – Скаутське побратимство 2016». Табір буде відбуватись з 18.07 по 28.07 2016 року на території Сколівського району, Львівської області. Літнє оздоровлення передбачає гурткову систему виховання та самовиховання, включає заняття з основ туризму, природознавства, мандрівництва, психологічних тренінгів. 
Пустомитівський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді організував для двох дітей учасників АТО та однієї дитини ВПО участь у вищезгаданому таборі. Всього у даному таборі буде 20 діток з усієї України та 5 дорослих.
Також протягом тижня ведеться інформаційно – роз’яснювальна робота з демобілізованими учасниками АТО 5-Ї хвилі демобілізації.

alt

Соціальна робота:
06 липня 2016 року провідним спеціалістом відділу соціальної роботи Пустомитівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді практичним психологом Галиною Москалюк проведено лекцію для умовно засудженої молоді  Пустомитівської районної Кримінально – виконавчої інспекції на тему: «Протидія торгівлі людьми в Україні». Даним заходом охоплено 8  осіб.

alt
07 липня 2016 року У військово- патріотичному таборі «Вишкіл» відкрито ІІ зміну
У літньому військово – патріотичному таборі «Вишкіл», який базується на території, прилеглій до Сердицької загальноосвітньої школи, відбулося урочисте закриття першої зміни та відкриття другої. Серед інших, на урочистостях були присутні керівник апарату райдержадміністрації Юрій Четирбук, районний військовий комісар Сергій Халін, керівники та представники районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, структурних підрозділів райдержадміністрації – служби у справах дітей, сектору молоді та спорту, відділу освіти, сектору цивільного захисту. У ході урочистостей, вихованцям першої зміни – учасникам різноманітних конкурсів, було вручено грамоти і медалі. 

alt
09 липня 2016 року у палаці Потоцьких за сприяння громадських діячів для воїнів АТО та курсантів з Академії сухопутних військ відбулося Музично – поетичне дійство. Серед запрошених і учасники бойових дій з Пустомитівського району.
Також протягом тижня ведеться інформаційно – роз’яснювальна робота з демобілізованими учасниками АТО 5-Ї хвилі демобілізації.

alt

Соціальна робота:
30 червня 2016 року року у Львівській обласній філармонії відбувся урочистий захід до 75-річчя Акту відновлення української держави. В даному заході взяли участь демобілізовані учасники АТО, члени сімей загиблих учасників АТО та родини Небесної Сотні з Пустомитівського району. У заході взяло участь 10 осіб. Квитки на урочистий захід були надані Львівським обласним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.
 
01 липня 2016 року провідним спеціалістом відділу соціальної роботи Пустомитівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді практичним психологом Галиною Москалюк проведено роботу з учасниками військово – патріотичного табору «Вишкіл» щодо визначення спрямованості особистості за однією із методик (методикою Б.Басса). За допомогою опитувальника юнаки мали змогу визначити вид спрямованості своєї особистості.Також, в ході бесіди,обговорили цінності, які домінують у сучасної молоді, кожен з учасників табору розповів чому саме вирішив взяти участь у "Вишколі" У підсумку зустрічі дійшли згоди наскільки важливо бути свідомими, активними, чесними та відповідальними.

alt
02 липня 2016 року у Яворівському районі, с. Прилбичі за сприяння голови Пустомитівської районної ради Г.Гички, «PLEYSTON» Миколюка Ігора, Спортивного клубу «ВЕПР», «Львівського Карпового Клубу», Пустомитівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді відбувся дитячо-юнацький турнір зі спортивної риболовлі для дітей 10-16 років з Пустомитівського району. Фахівцями із соціальної роботи було організовано 18 дітей соціально незахищених категорій з Пустомитівського району для турніру та здійснено супровід дітей до місця проведення. Всього даним заходом охоплено 56 дітей. Після закінчення турніру діти мали можливість скуштувати рибну юшку, запечену картоплю та солодощі. Всі учасники отримали цікаві призи, а саме сумки рибака, прикорм, котушки, вудилища, спінінги, грамоти, пам’ятні Кубки та медалі. Транспорт для перевезення дітей надано Пустомитівським районним відділом освіти.

alt alt
03 липня 2016 року на центральній площі міста Пустомит відбувся третій фестиваль «Вишиванка іде по Землі», розпочався захід традиційно із молебену, привітального слова та знайомства з учасниками АТО з Пустомит. На святі панувала справжня атмосфера, пустомитівчани простягнули довжелезний рекордний рушник, а також відбувся збір коштів на потреби бійців 59, 93і 80 бригад! 

alt alt

10.06.2016 року о 15.00 год., у приміщенні Пустомитівської РДА відбулася нарада під головуванням голови Пустомитівської райдержадміністрації В.Є. Говенка, начальника Пустомитівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та представників державних структурних підрозділів. 
На зустрічі  були присутні поренені/інваліди учасники АТО з Пустомитівського району, де обговорювались проблемні питання з якими стикаються демобілізовані, а саме надання матеріальної допомоги з районного бюджету, безкоштовного лікування та протезування, отримання пільг на оплату за комунальні послуги, виділення земельних ділянок тощо.      
alt

07.06.2016 року Пустомитівський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді організував відвідування матчу кваліфікаційного турніру чемпіонату Європи з футболу між жіночими національними збірними командами України та Греції на стадіоні «Арена Львів» (м. Львів, вул. Стрийська ,199). В даному заході взяли участь малозабезпечені сім’ї, сім’ї, які перебувають у складних життєвих обставинах, внутрішньо переміщені особи,  діти учасників АТО та учасники АТО з Пустомитівського району. Загальна кількість 64. Квитки надані Львівським обласним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.
alt alt alt alt

06.07.2016 року у Пустомитівському районному центрі зайнятості відбувся круглий стіл з питань впровадження Національного механізму взаємодії суб’єктів у сфері протидії торгівлі людьми за участю ГО «Жіночі перспективи»,  представника Пустомитівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та представників районних державних структур. 
Метою таких зустрічей є попередження та протидія торгівлі людьми, підвищення ефективності виявлення осіб, які вчиняють такі злочини або сприяють їх вчиненню, а також забезпечення захисту прав осіб, які постраждали від торгівлі людьми, особливо дітей, та надання їм допомоги.

alt alt
07 та 08 червня 2016 року З метою організації відпочинку дітей влітку 2016 року провідним спеціалістом Пустомитівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Галиною Москалюк, представником Сектору ювенальної превенції та представником Служби у справах дітей були проведені у пришкільних таборах Пустомитівської ЗОШ №1 та Пустомитівської ЗОШ №2 відеолекторії на тему: «Безпечні канікули», «Конвенція ООН про права дитини». 
Дані заходи спрямовані на гармонійний розвиток особистості, обізнаності дітей  про свої права та обов’язки, забезпечують соціально – психологічну та профілактичну роботу  щодо запобігання негативним явищам серед дітей та молоді під час літнього відпочинку.
alt alt

 
Пустомитівський районний центр соціальних служб для сім"ї, дітей та молоді відправив 2 червня на оздоровлення у табір "Лісотехнік ", Миколаївської області 42 дітей один з батьків яких брав(бере) участь в антитерористичній операції, дітей батьки яких загинули під час проведення АТО, дітей батьки яких загинули у Революції Гідності. Путівки на безоплатний відпочинок дітей та проїзд у дві сторони закуплено на виконання районної "Програми підтримки учасників антитерористичної операції та членів їх сімей та членів сімей загиблих у Революції Гідності – мешканців Пустомитівського району на 2016-2017 роки". Завдяки районнній державній адміністрації та районній раді безкоштовне оздоровлення для такої категорії дітей організовується вже другий рік. 

alt
 
1 червня за сприянння волонтера Галини Трач Пустомитівський районний центр соціальних служб для сім"ї, дітей та молоді організував для 80 дітей з Пустомитівського району перегляд святкової гала – вистави до Міжнародного дня захисту дітей у рамках соціального мегапроекту для дітей учасників АТО і Героїв Небесної Сотні " Мій тато захищає Україну". Транспорт для перевезення дітей надано відділом культури райдержадміністрації. Супровід автобуса з дітьми забезпечила поліція Пустомитівського відділення Франківського відділу поліції ГУ НП. 
alt
 
З метою відзначення Міжнародного дня сім’ї фахівець із соціальної роботипровела майстер–клас з виготовлення листівки на тему: «Моя сім’я» для дітей з сімей, які опинились у складних життєвих обставинах.Захід проведено на території Семенівської сільськоїради. Для дітей з сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах, дітей молодшогошкільного віку, з сімей тимчасово переміщених з південно-східних областей України та з сімейучасників АТО фахівці із соціальної роботи провели конкурс малюнка на асфальті на тему«Міцна сім’я – міцна держава». Діти із захопленням підійшли до виконання поставленим передними завданням і із задоволенням малювали свій образ міцної сім’ї. Заходи проведено натериторії Звенигородської, Сороки–Львівської та Соколівської сільських рад.

  alt  
 
Пустомитівський районний центр соціальних служб для сім"ї, дітей та молоді організував для учасників АТО та членів їх сімей поїздку у Зарваницький духовний центр. Для християн усього світу Зарваниця добре відома чудотворною іконою і цілющим джерелом, біля якого з'являлася Божа Матір. Учасники поїздки пройшли молитовну Хресну дорогу, отримали благословення мощами святих, миропомазання, приклалися до образу чудотворної ікони Зарваницької Божої Матері та відвідали купальню св.Анни. Дорогою додому відвідали м.Тернопіль, оглянули центральну частину міста, Тернопільський замок, прогулялися так званими Єлисейськими полями та покаталися на прогулянковому кораблику. Поїздка організована за кошти з районного бюджету.

alt
 
13 травня у  м.Львові у парку «Горіховий гай», що на вул. Володимира Великого, 14а,  за підтримки Львівської обласної державної адміністрації відбувся 6-й соціальний фестиваль «Лютин» для дітей та молоді соціальних категорій (діти сироти, діти, що перебувають складних життєвих обставинах, діти зі шкіл інтернатів та ті, що позбавлені батьківського піклування). Під час фестивалю діти мали змогу взяти участь у різноманітних творчих майстер – класах, спортивних змаганнях та козацьких забавах. У Львівському кіноцентрі для діток було організовано перегляд мультфільмів Пустомитівський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді організував відвідування фестивалю для 50 сімей вищезгаданих категорій з Пустомитівського району.

alt
 
Традиційно працівники Пустомитівського районного центру соціальних служб для сім"ї, дітей та молоді привітали з Днем матері жінок, які стали матерями у пологовому відділенні Пустомитівської районної центральної лікарні. Цього дня кожен з нас може і повинен висловити слова подяки своїй Матері за подароване життя, за її одвічну любов і ласку. Це день Матерів усього світу, коли віддається належне їхній безкорисливій пожертві заради блага своїх дітей. Колектив Пустомитівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді від щирого серця вітає всіх Матерів з їх святом. Здоров’я Вам, радості та потіхи від дітей. Нехай світлом і добром відгукуються в серцях нащадків Ваші нескінченні турботи, терпіння і материнська відданість. Земний уклін Вам, наші дорогі Матері!

alt
 
На виконання Програми «Стратегія розвитку системи соціальних послуг для сім’ї, дітей та молоді» у Пустомитівському районі на 2013-2016р.р. у новій програмі, виділено кошти в сумі 5814,00 (п»ять тисяч вісімсот чотирнадцять гривень 00 коп.), для проведення акції «Великодній кошик» для сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах та потребували сторонньої допомоги. За повідомленням директора районного центру соціальних служб для сім”ї, дітей та молоді Тетяни Стахів, 60 сім’ям з вищевказаної категорії  надано допомогу продуктовими наборами. В продуктовий набір входили: 1 кг макарону, 1 кг цукру, пшенична крупа (700 г), 1 кг гречки,  1 кг рису та 1 пляшка олії. 

alt
 
Пустомитівський районний центр соціальних служб для сім"ї, дітей та молоді організував для малозабезпечених сімей, сімей учасників АТО перегляд вистави у Львівському драматичному театрі ім..Лесі Українки  “Баба Пріся”, яку можна було б визначити як «сучасну українську народну трагікомедію». У драмі йдеться про сім’ю, що мешкає у Чорнобильській зоні відчуження. Дякуючи адміністрації театру, 30 учасників перегляду відвідали виставу безкоштовно.

alt

 
Пустомитівський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді долучився до Всеукраїнської благодійної акції «Серце до серця», яка проводиться з метою розвитку молодіжного волонтерського руху, утвердження та пропаганди здорового способу життя. За повідомленням головного спеціаліста сектору молоді та спорту райдержадміністрації Олександри Цимбали, зібрано 788 грн. Кошти перераховано на благодійний рахунок для закупівлі необхідного медичного обладнання з подальшою передачею його у медичні заклади області.

alt
 
Фахівцями із соціальної роботи проведено бесіди на тему “Відповідальне батьківство” та «Насилля в учнівському колективі».  Лекції проводилися  у Семенівському  ВПЗ, Щирецькій  ЗОШ № 2, Ланівській ЗОШ і на території Вовківської сільської ради.

alt
14 квітня 2016 року В рамках робочої поїздки до Львівської області Президент Петро Порошенко вшанував пам'ять загиблих військовослужбовців, які захищали територіальну цілісність та суверенітет України в зоні проведення антитерористичної операції.
У Гарнізонному храмі святих апостолів Петра і Павла Глава держави поклав квіти. На зустрічі були присутні демобілізовані військові-учасники АТО з Пустомитівського району захисники Донецького аеропортуОстап Гавриляк та Луганського аеропортуОстап Худий, які мали можливість поспілкуватися з Петром Порошенком. Присутні у святині помолилися за Україну. Глава держави також поспілкувався з мешканцями Львова та обговорив питання розвитку регіону із головою Львівської обласної державної адміністрації Олегом Синюткою, міським головою Андрієм Садовим та головою Львівської облради Олександром Ганущиним.
 
Продовжується робота Пустомитівського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді з демобілізованими учасниками АТО з 4 хвилі демобілізації та членами їх сімей. 
Під час таких зустрічей обговорюються та вирішуються соціально-побутові проблеми з якими стикаються учасники АТО після демобілізації, зокрема, продовжується збір документів для надання адресної грошової допомоги демобілізованим учасникам АТО, видачі підтверджуючих документів на земельні ділянки, пільги на які має право сім’я демобілізованого, оздоровлення, реабілітація тощо. Скеровано демобілізованого учасника АТО жителя смт. Щирець на безкоштовне зубопротезування у Пустомитівську районну поліклініку. 

alt alt alt
Профілактична робота:
12.04.2016 року:
– фахівцем із соціальної роботи у Лапаївській  ЗОШ проведені лекції для учнів 7 класів на тему «Щасливою є тільки та людина, яка є здоровою.». Лекціями охоплено 59 учнів.
– фахівцем із соціальної роботи у Семенівській  ЗОШ проведено лекцію для учнів 7 класу на тему «Алкоголь та цигарки – вороги для здоров’я.». Охоплено 7 осіб.
– фахівцем із соціальної роботи у Ланівській  ЗОШ проведено лекцію для учнів 7 класу на тему «Шкідливий спосіб куріння.». Охоплено 6 осіб.
13.04.2016 року:
– фахівцем із соціальної роботи у Щирецькій  ЗОШ проведено лекцію для учнів 9 класу на тему «Поговоримо про контрацепцію.». Охоплено 16 осіб.
– фахівцем із соціальної роботи у Звенигородській ЗОШ проведено лекцію для учнів 8 класу на тему «Телебачення та інтернет – його шкідливий вплив.». Лекцією охоплено 11 осіб.
 

Соціальна робота:         
Пустомитівський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді співпрацює з з Благодійною організацією «Центр волонтерства», яка займається роздачею гуманітарної допомоги потребуючим сім’ям. 
25 березня 2016 року відбулася чергова роздача речей. Центром було скеровано 7 сімей  для отримання  гуманітарної допомоги члени яких мобілізовані та демобілізовані учасники АТО з Пустомитівського району.
 
28 березня 2016 року за сприяння Центру «Жіночі перспективи» у м. Львові відбувся круглий стіл "Підвищення ефективності роботи уповноважених органів і структур у подоланні насильства в сім'ї у Львівській області: нові виклики та перспективи" в рамках проекту Фундації Відкритого Суспільства. З Пустомитівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді була присутня фахівець соціальної роботи. 
 
Однією з категорій сімей з якими працює Пустомитівський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді є сім’ї в яких один із членів сім’ї має інвалідність і перебуває у складних життєвих обставинах. З метою надання якісних соціальних послуг Центр за сприяння Благодійного фонду «Будуймо Україну разом» надав можливість отримати новий інвалідний прогулянковий візок для дівчинки – інваліда 17 років.  

alt alt
Профілактична робота:
29.03.2016 року:
фахівцем із соціальної роботи на території Семенівської с/р проведено бесіду на тему «Епідемія туберкульозу в Україні.». Охоплено 9 осіб.
 
30.03.2016 року:
фахівцем із соціальної роботи у сім’ї неповнолітньої, яка стоїть на обліку в Пустомитівському ВП Франківського ВП ГУ НП у Львівській області проведено профілактичну бесіду на тему «Кримінальна відповідальність неповнолітніх.». 
 
30.03.2016 року:
фахівцем із соціальної роботи у Сороки-Львівські с/р проведено лекцію на тему «Епідемія туберкульозу в Україні». Лекцією охоплено 9 осіб.

alt
29.03.2016 року працівником служби у справах дітей райдержадміністрації спільно з головним спеціалістом Пустомитівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді здійснено виїзд в смт. Щирець та с. Хоросно до сімей, діти яких опинились у складних життєвих обставинах та перебувають на  профілактичному обліку в службі.
Під час виїзду обстежено умови проживання 10 дітей про, що складено відповідні акти, з батьками дітей проведено  профілактичні бесіди і попереджено про адміністративну та кримінальну відповідальність у разі неналежного виконання  або ухиляння від виконання батьківських обов’язків. Рекомендовано питання про виконання ними батьківських обов’язків заслухати на найближчому засіданні комісії з питань захисту прав дитини.

alt

Соціальна робота:           

Протягом тижня проводилася робота з сім’ями  загиблих під час АТО та Героїв Небесної Сотні, щодо встановлення пам’ятних знаків на могилах загиблих згідно поданих 2-х варіантів Львівською обласною радою та можливості компенсації та відшкодування за встановлення пам’ятника за власним варіантом. У Пустомитівському районі троє Героїв Небесної Сотні та десять Героїв, які загинули у зоні проведення АТО. З них двоє Героїв Небесної Сотні поховані у м. Львові на Личаківському кладовищі на Алеї Героїв та один Герой на полі почесних поховань №76, де встановлені надмогильні пам’ятні знаки. На могилах трьох загиблих учасників АТО надмогильні пам’ятники встановлені за кошти родини.

alt alt
Пустомитівський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді продовжує роздачу вживаного одягу та взуття для потребуючих сімей які отримали від пані Лесі Мальків – волонтера громадської організації «Всеукраїнська гвардія революції». 

alt
 
Відповідно до пункту 4 Порядку призначення і виплати соціальних виплат дітям, пасинкам, падчеркам військовослужбовців, добровольців, волонтерів, які загинули під час участі в антитерористичній операції або померли внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, отриманих в зоні АТО, та Героїв Небесної Сотні, затвердженого розпорядженням голови Львівської обласної державної адміністрації від 23.02.2016 року №93/0/5-16 у разі досягнення дитиною 18-річного віку, надання соціальної виплати припиняється крім випадків, якщо діти навчаються за денною формою в загальноосвітніх, професійно-технічних та вищих навчальних закладах I-IV рівня акредитації,- до закінчення такими дітьми навчальних закладів, але не довше ніж, досягнення ними 23 років. Соціальні виплати були продовжені двом дітям Героїв Небесної Сотні, та одній дитині загиблого учасника АТО, у зв’язку з їхнім навчанням у вищих навчальних закладах. Центр постійно проводить відповідну роботу з даними сім’ями.
 
23.03.2016 року фахівцем соціальної роботи Пустомитівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з в.о. начальника Пустомитівського РВ ГУ ДСНС України у Львівській області провели на території села Семенівка профілактичні бесіди з одинокими, пристарілими та багатодітними сім’ями з питань порушення правил пожежної безпеки при експлуатації електроустановок, електромереж, пічного опалення, необережного поводження з вогнем, самовільне випалювання сухої рослинності. 
У Семенівській ЗОШ I-III ступенів з учнями школи проведено бесіду на тему дотримання правил пожежної безпеки у побуті.
 
24.03.2016 року за рішенням Всесвітньої організації охорони здоров’я уся світова спільнота  відзначає Всесвітній день боротьби з туберкульозом. Метою Всесвітнього дня боротьби проти туберкульозу є привернення уваги до масштабів цієї хвороби, способів її профілактики та лікування, підвищення обізнаності про глобальну епідемію туберкульозу, об’єднання зусиль по ліквідації цього захворювання.
З цією метою фахівці  Пустомитівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді на базі районних шкіл та сільських рад, організували інформаційні кутки,  проводили для дітей та працівників сільських рад профілактичні лекції про шляхи поширення туберкульозу, причини та наслідки даної хвороби, вчасне виявлення туберкульозу у дітей та дорослих. Фахівці акцентували увагу учнів на веденні активного здорового дозвілля, в ході обговорень були роздані буклети «Подолаємо цю недугу спільними зусиллями!».
 
Профілактична робота:
23.03.2016 року:
фахівцем із соціальної роботи у Звенигородській  ЗОШ проведено лекцію на тему «Туберкульоз – проблема сучасного суспільства.». Лекцією охоплено 34 особи.
 
23.03.2016 року:
фахівцем із соціальної роботи у Щирецькій  ЗОШ №2 проведено лекцію на тему «Туберкульоз – шляхи зараження і запобігання.». Лекцією охоплено 19 осіб.
 
24.03.2016 року:
фахівцем із соціальної роботи у Ланівській ЗОШ проведено лекцію на тему «Туберкульоз.». Лекцією охоплено учнів 8-9 класів.
 
24.03.2016 року:
фахівцем із соціальної роботи у Конопницькій  ЗОШ проведено лекцію на тему «Туберкульоз. Шляхи зараження». Лекцією охоплено 7 осіб.
 
24.03.2016 року:
фахівцем із соціальної роботи у Хороснянському НВК проведено лекцію на тему «Епідемія туберкульозу в Україні». Лекцією охоплено 7 осіб.
 
 
Соціальна  робота:            
У Пустомитівському районному центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді на обліку сімей, які опинились у складних життєвих обставинах перебувають 11 сімей, діти яких перебувають в інтернатних закладах за заявою батьків.  Працівниками Центру було здійснено 12 візитів в дані сім’ї, складено 4 акти оцінок потреби сім’ї, та 13 актів оцінок потреб дитини та її сім’ї, де було надано 14 консультацій інформаційного та соціально-педагогічного характеру, а саме надані консультації щодо призначення житлових субсидій, покращення житлово – побутових умов проживання, проведені бесіди щодо належного виконання батьківських обов’язків та повернення дітей з інтернатних закладів. 
16.03.2016 року фахівцем соціальної роботи Пустомитівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з в.о. начальника Пустомитівського РВ ГУ ДСНС України у Львівській області та провідним інспектором, соціальним працівником с.Звенигород, та сільським головою с.Звенигород в складі двох мобільних груп провели на території села профілактичні бесіди з одинокими, пристарілими та багатодітними сім’ями з питань порушення правил пожежної безпеки при експлуатації електроустановок, електромереж, пічного опалення, необережного поводження з вогнем, самовільне випалювання сухої рослинності
Бесіди проведені в населених пунктах сіл Звенигород, Шоломинь, Відники, Коцурів, Гринів. Також проведені бесіди з керівниками народних домів, шкіл та дитячих навчальних закладів. 
У Звенигородській ЗОШ I-III ступенів з учнями початкової школи проведено бесіду на тему дотримання правил пожежної безпеки у побуті.
alt alt
 
Профілактична робота:
15.03.2016 року:
фахівцем із соціальної роботи у сім’ї, яка перебуває у складних життєвих обставинах проведено бесіду на тему «Алкоголь – ворог для здоров’я». Бесідою охоплено 4 особи.
16.03.2016 року:
фахівцем із соціальної роботи у Семенівській ЗОШ проведено лекцію на тему «Алкоголь та цигарки – вороги для здоров’я.». Лекцією охоплено 10 осіб.
16.03.2016 року:
фахівцем із соціальної роботи у Соколівській ЗОШ проведено лекцію на тему «Туберкульоз». Лекцією охоплено 14 осіб.
16.03.2016 року:
фахівцем із соціальної роботи у Щирецькій  ЗОШ №2 проведено лекцію на тему «Туберкульоз – шляхи зараження і запобігання». Лекцією охоплено 10 осіб.
17.03.2016 року:
фахівцем із соціальної роботи у Горбачівській  ЗОШ проведено лекцію на тему «Туберкульоз». Лекцією охоплено 10 осіб.
 

Соціальна робота:
Фахівцями із соціальної роботи з 09.03 по 12.03.2016 року здійснено 29 візитів, а саме: 2 візити у сім’ї демобілізованих учасників  АТО, 1 візит у сім’ю одинокої матері, 9 візитів у сім’ї з метою контролю за цільовим використанням допомоги і створенням належних умов проживання для повноцінного утримання та виховання дитини, 1 візит у малозабезпечену сім’ю, 2 візити у багатодітні сім’ї, 2 візити у сім’ї, звільнених з місць позбавлення волі, 4 візити у сім’ї, які опинились у складних життєвих обставинах, 4 візити в сім’ї учасників Революції Гідності, 4 візити до опікунських сімей.  
Даним сім’ям було надано 74 послуги, а саме:
– оформлення соціальної допомоги, на яку сім’я має право; 
– отримання посвідчення учасника бойових дій;      
– збір документів від демобілізованих учасників АТО на отримання виплат одноразової  адресної грошової допомоги   та збір документів на надання соціальних виплат дітям військовослужбовців, які загинули під час участі в АТО або померли в наслідок поранення. 
– лікування;
– соціальних пільг на які має право учасник АТО;
– складних стосунків у сім’ї; 
– надання інформації щодо отримання гуманітарної допомоги; 
– оформлення житлових субсидій; 
– проведено бесіди щодо належного виконання батьківських обов’язків;
– щодо оздоровлення;
– щодо отримання гуманітарної допомоги одягом та взуттям;
 
11.03.2016 року у приміщенні Львівської облдержадміністрації відбулася зустріч голови Львівської ОДА О.Синютки з військовополоненими учасниками АТО, на якій обговорювалися проблемні питання. У зустрічі взяли участь директор Пустомитівського районного центру соціальних служб, для сім’ї, дітей та молоді Стахів Тетяна та 3 військовополонених з Пустомитівського району. 
 
11.03.2016 року Пустомитівський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді отримав від пані Лесі Мальків яка є волонтером громадської організації «Всеукраїнська гвардія революції» гуманітарну допомогу, а саме вживаний одяг та взуття для потребуючих сімей.

alt alt
 
Профілактична робота:
09.03.2016 року:
фахівцем із соціальної роботи у Щирецькій  ЗОШ №2 проведено лекцію на тему «Комп’ютерна залежність.». Лекцією охоплено 14 осіб.
10.03.2016 року:
фахівцем із соціальної роботи у  Хороснянській ЗОШ проведено лекцію на тему «Алкоголь та цигарки – вороги для здоров’я.». Лекцією охоплено 6 осіб.
10.03.2016 року:
фахівцем із соціальної роботи у Горбачівській  ЗОШ проведено лекцію на тему «Здоровому бути модно.». Лекцією охоплено 13 осіб.
 

4 березня Пустомитівський районний центр соціальних служб для сім"ї, дітей та молоді організував для сімей учасників АТО перегляд вистави «Великий льох» у Львівському драматичному театрі ім. Лесі Українки. Поема «Великий льох» – найзагадковіший твір у «Кобзарі». Йому Т.Г. Шевченко надавав найбільшого значення, вклав у нього особливо глибокий національно-політичний і навіть містичний сенс. Дякуючи адміністрації театру, учасники АТО спільно з своїми родинами відвідали виставу безкоштовно.

alt
5 березня в приміщенні актового залу Районної ради відбулася зустріч з учасниками АТО. Участь у зустрічі взяли ГО " Всеукраїнський союз ветеранів АТО" у Пустомитівському районі головою якої є Лопачук Олександр Володимирович,  голова Пустомитівської РДА Говенко Володимир Євстафійович  та директор Пустомитівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Стахів Тетяна Андріївна. На зустрічі обговорювали проблемні питання з якими стикаються  учасники АТО та члени їх сімей.
6 березня 2016 року Центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді  в приміщенні актового залу Пустомитівської ЗОШ №1 було організовано конкурси в рамках «Родинного свята» спільно з Пустомитівською районною асоціацією інвалідів Львівської Всеукраїнської організації інвалідів. У святі взяли участь: міський голова міста Пустомити Серняк Олег Володимирович, перший заступник голови Львівської обласної асоціації інвалідів Оксана Кіяновська, начальник управління соціального захисту населення Пустомитівської районної державної адміністрації Микола Степований, настоятель храму «Пресвятої Богородиці» м. Пустомити отець Юрій Чудяк. 
Під час заходу було проведено конкурс малюнку, конкурс на краще декламування вірша,  конкурс виробів ручної роботи, конкурс родинної вишиванки, конкурс на краще виконання пісні. У кожному конкурсі було визначено переможців та нагороджено призами. У святі взяло участь 15 родин з Пустомитівського району.

alt
 

Соціальна робота:
Фахівцями із соціальної роботи з 22.02 по 26.02.2016 року здійснено 52 візити, а саме: 14 візитів у сім’ї демобілізованих та мобілізованих учасників  АТО, 1 візит у сім’ю одинокої матері, 4 візити у сім’ї з метою контролю за цільовим використанням допомоги і створенням належних умов проживання для повноцінного утримання та виховання дитини, 3 візити у багатодітні сім’ї, 7 візитів у сім’ї, де виховуються діти-інваліди, 3 візити у сім’ї, які опинились у складних життєвих обставинах, 3 візити у сім’ї умовно засуджених осіб молодіжного віку, 1 візит в сім’ї тимчасово переміщених осіб, 1 візит до опікунської сім’ї, 15 візитів у сім’ї з метою недопущення потрапляння їх у складні життєві обставини. Даним сім’ям було надано 118 послуг, а саме:
– оформлення соціальної допомоги, на яку сім’я має право; 
– отримання посвідчення учасника бойових дій;      
збір документів від демобілізованих учасників АТО на отримання виплат одноразової  адресної грошової допомоги   та збір документів на надання соціальних виплат дітям військовослужбовців, які загинули під час участі в АТО або померли в наслідок поранення
– лікування;
– соціальних пільг на які має право учасник АТО;
– складних стосунків у сім’ї; 
– надання інформації щодо отримання гуманітарної допомоги; 
– оформлення житлових субсидій; 
– проведено бесіди щодо належного виконання батьківських обов’язків;
– щодо оздоровлення;
– щодо отримання гуманітарної допомоги одягом та взуттям;
24.02.2016 року  З метою надання соціальних послуг родинам у складних життєвих обставинах працівники Пустомитівського районного центру соціальних служб для сім"ї, дітей та молоді здійснили виїзд у Соколівську сільську раду. Участь у виїзді взяли директор центру Стахів Тетяна, головний спеціаліст відділу соціальної роботи Панчишин Ірина та фахівець із соціальної роботи Юзич Юлія. Також відбулася зустріч з головою Соколівської сільської ради Бешлеєм Володимиром Васильовичем на якій обговорювалися питання раннього виявлення сімей, які потребують сторонньої допомоги, профілактики сімейного неблагополуччя, своєчасного виявлення проблем та надання відповідної якісної допомоги.

alt
26.02.2016 року  працівники Пустомитівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді взяли участь у заході щодо вшанування пам’яті загиблого Героя АТО з Пустомитівщини Пеприка Назара, який відбувся у Пустомитівській ЗОШ №1. 

alt
 
Профілактична робота:
22.02.2016 року:
фахівцем із соціальної роботи в Старосільській ЗОШ проведено лекцію на тему «Причини девіантної поведінки у підлітків.». Лекцією охоплено 29 осіб.
22.02.2016 року:
фахівцем із соціальної роботи на території Солонківської с/р проведено бесіду на тему «Популяризація створення ПС та ДБСТ.». Бесідою охоплено 9 осіб.
23.02.2016 року:
фахівцем із соціальної роботи у Ланівській  ЗОШ проведено лекцію на тему «Шкідливі звички серед підлітків.». Лекцією охоплено 11 осіб.
24.02.2016 року:
фахівцем із соціальної роботи на території Вовківської с/р проведено бесіду на тему «Популяризація створення ПС та ДБСТ.». Бесідою охоплено 5 осіб.
24.02.2016 року:
фахівцем із соціальної роботи у Щирецькій ЗОШ №2 проведено лекцію на тему «Алкоголь та цигарки – вороги для здоров’я.». Лекцією охоплено 27 осіб.
25.02.2016 року:
фахівцем із соціальної роботи у сім’ї Крохмальських проведено профілактичну бесіду на тему «Належне виконання батьківських обов’язків.». Бесідою охоплено 4 особи.
25.02.2016 року:
провідним спеціалістом відділу соціальної роботи у Пустомитівській ЗОШ №1 проведено лекцію на тему «Комп’ютер – як життєвий простір.». Лекцією  охоплено 26 учнів.
26.02.2016 року:
фахівцем із соціальної роботи на території Раковецької с/р проведено бесіду на тему «Популяризація створення ПС та ДБСТ.». Бесідою охоплено 5 осіб.
alt

 
Соціальна робота:
Фахівцями із соціальної роботи з 08.02 по 12.02.2016 року здійснено 40 візитів, а саме: 1 візит у сім’ю загиблого учасника АТО, 1 візит у сім’ю демобілізованого учасника АТО, 3 візити у багатодітні сім’ї, 16 візитів у сім’ї з метою контролю за цільовим використанням допомоги і створенням належних умов проживання для повноцінного утримання та виховання дитини, 5 візитів у сім’ї, де виховуються діти-інваліди, 5 візитів у сім’ї, які опинились у складних життєвих обставинах, 1 візит у сім’ю умовно засудженої особи, 2 візити в сім’ї тимчасово переміщених осіб, 1 візит у сім’ю опікунів, 1 візит у сім’ю особи – інваліда, 4 візити у сім’ї з метою недопущення потрапляння їх у складні життєві обставини.  
Даним сім’ям було надано 136 послуг, а саме:
– оформлення соціальної допомоги, на яку сім’я має право; 
– отримання посвідчення учасника бойових дій;      
– збір документів від демобілізованих учасників АТО на отримання виплат одноразової  адресної грошової допомоги   та збір документів на надання соціальних виплат дітям військовослужбовців, які загинули під час участі в АТО або померли в наслідок поранення. 
– лікування;
– соціальних пільг на які має право учасник АТО;
– складних стосунків у сім’ї; 
– надання інформації щодо отримання гуманітарної допомоги; 
– оформлення житлових субсидій; 
– проведено бесіди щодо належного виконання батьківських обов’язків;
– щодо оздоровлення;
– щодо отримання гуманітарної допомоги одягом та взуттям;
alt
13.02.2016 року в Народному домі м.Пустомити відбувся унікальний театральний перформанс «Лабіринт» за участю переселенців та місцевих мешканців. Фахівцями із соціальної роботи було проінформовано внутрішньо переміщених осіб, про можливість безкоштовно переглянути виставу.
Ідея «Лабіринту» виникла в акторів театру імені Леся Курбаса, як символ життя людей з різних регіонів, з різними цінностями та поглядами, які проходять спільний шлях, долаючи виклики разом. 
Організаторами перформансу виступили актори Львівського академічного театру ім. Леся Курбаса, благодійний фонд «Конкорді», YМСА міста Львова, за підтримки програми інтеграційних грантів «Крим SOS» від УВКБ ООН.
 
Профілактична робота:
09.02.2016 року:
фахівцем із соціальної роботи на території  Семенівської сільської ради проведено бесіду на тему «Прийомна сім’я та ДБСТ». Бесідою охоплено 9 осіб.
09.02.2016 року:
фахівцем із соціальної роботи в Ямпільській сільській ради проведено бесіду на тему «Сімейні форми виховання дітей». Бесідою охоплено 5 осіб.
10.02.2016 року:
фахівцем із соціальної роботи у Звенигородській ЗОШ проведено лекцію на тему «Взаємини між людьми». Лекцією охоплено 24 особи.
10.02.2016 року:
фахівцем із соціальної роботи у Щирецькій  ЗОШ №2 проведено лекцію на тему «Здоровий спосіб життя». Лекцією охоплено 13 осіб.
10.02.2016 року:
фахівцем із соціальної роботи у Горбачівській  ЗОШ проведені лекції для учнів 8-9 класів на тему «Шкідливі звички – шлях у безодню.». Лекціями охоплено 17 осіб.

Соціальна робота:
Фахівцями із соціальної роботи з 01.02 по 05.02.2016 року здійснено 42 візити, а саме: 1 візит у сім’ю загиблого учасника АТО, 1 візит у сім’ю демобілізованого учасника АТО, 16 візитів у сім’ї з метою контролю за цільовим використанням допомоги і створенням належних умов проживання для повноцінного утримання та виховання дитини, 3 візити у сім’ї з метою недопущення потрапляння в СЖО, 3 візити у сім’ї, де виховується дитина – інвалід, 11 візитів у сім’ї, які опинились у складних життєвих обставинах, 3 візити у малозабезпечені сім’ї, 3 візити в багатодітні сім’ї, 1 візит у сім’ю опікунів.  
           Даним сім’ям було надано 85 послуг, а саме:
– оформлення соціальної допомоги, на яку сім’я має право; 
– отримання посвідчення учасника бойових дій;      
– збір документів від демобілізованих учасників АТО на отримання виплат одноразової  адресної грошової допомоги   та збір документів на надання соціальних виплат дітям військовослужбовців, які загинули під час участі в АТО або померли в наслідок поранення;
– лікування;
– соціальних пільг на які має право учасник АТО;
– складних стосунків у сім’ї; 
– надання інформації щодо отримання гуманітарної допомоги; 
– оформлення житлових субсидій; 
– проведено бесіди щодо належного виконання батьківських обов’язків;
– щодо оздоровлення;
– щодо отримання гуманітарної допомоги одягом та взуттям;

alt
06 лютого 2016 року, влада області зустрілась із членами родин військовослужбовців, які загинули під час проведення антитерористичної операції. На зустріч із сім’ями Героїв голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка вже вкотре скликав усіх керівників районів, соціальних служб, комісаріатів та правоохоронних органів, з Пустомитівського району на зустрічі були присутні голова Пустомитівської РДА, директор Пустомитівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, начальник управління соціального захисту населення, виконуючий обов’язки військового комісара Пустомитівського РВК, директор Пустомитівського районного територіального центру соціального обслуговування.
Батьки, дружини та навіть діти полеглих Героїв мали змогу задати найболючіші питання, які їм досі не вдавалось вирішити. Загалом говорили про необхідність матеріальної та фінансової підтримки, складнощі із отриманням необхідних пенсій та виплат, безкоштовних ліків. Також обговорили й питання вшанування загиблих, зокрема йшлось про відкриття меморіальних таблиць, перейменування вулиць.
Окремим питанням розмови стало виготовлення та встановлення пам'ятників на могилах загиблих бійців. Для тих родин, які вже виготовили такі пам’ятники, виплатять компенсацію.
Очільник Львівщини також наголосив, що усі рішення щодо вшанування полеглих Героїв в АТО повинні обов’язково узгоджуватись із їх родинами.
2015 рік
Соціальна робота:
Фахівцями із соціальної роботи з 14.12 по 18.12.2015 року здійснено  82  візити, а саме: 16 візитів у сім’ї учасників АТО, 25 візитів у сім’ї з метою контролю за цільовим використанням допомоги і створенням належних умов проживання для повноцінного утримання та виховання дитини, 14 візитів у сім’ї, де виховуються діти-інваліди, 14 візитів у сім’ї, які опинились у складних життєвих обставинах, 1 візит в сім’ю тимчасово переміщених осіб, 12 візитів у сім’ї опікунів.  
Даним сім’ям було надано 198 послуг, а саме:
– оформлення соціальної допомоги, на яку сім’я має право; 
– отримання посвідчення учасника бойових дій;      
– збір документів від демобілізованих учасників АТО на отримання виплат одноразової  адресної грошової допомоги   та збір документів на надання соціальних виплат дітям військовослужбовців, які загинули під час участі в АТО або померли в наслідок поранення. 
– лікування;
– соціальних пільг на які має право учасник АТО;
– складних стосунків у сім’ї; 
– надання інформації щодо отримання гуманітарної допомоги; 
– оформлення житлових субсидій; 
– проведено бесіди щодо належного виконання батьківських обов’язків;
– щодо оздоровлення;
– щодо отримання гуманітарної допомоги одягом та взуттям;
 
16.12.2015 року у місті Яворів, Яворівського району проведено 25 обласний фестиваль для дітей з функціональними обмеженнями «Повір у себе, і у тебе повірять інші», присвяченого пам’яті видатних людей – отця Михайла Вербицького  та Митрополита Андрея Шептицького. З Пустомитівського району були присутні 3 діток, які мали можливість представити свої роботи на фестивалі, відвідати Музей бойової слави, а також історико-етнографічний музей «Яворівщина».
 
17.12.2015 року В Першому українському театрі для дітей та юнацтва у м. Львові, напередодні Дня Святого Миколая відбулася вистава «Стежечка до Святого Миколая» для діток із соціально незахищених категорій населення. Дітям були роздані подарунки, всього даним заходом було охоплено 99 учасників.
alt
18.12.2015 року у рамках соціального мегапроекту для дітей учасників АТО та Героїв Небесної сотні «Мій тато захищає Україну!» відбулася циркова вистава «Новорічна ніч» у Львівському державному цирку міста Львова. З Пустомитівського району були присутні 83 учасники. 

alt
18.12.2015 року в кінотеатрі «Сокіл» у м. Львові, 20 діток із соціально незахищених категорій населення мали можливість переглянути мультфільм «Думки навиворіт». В ході перегляду дітям були роздані подарунки.
 
18.12.2015 року Скрут Божена та Чаркас Ірина разом з мамою Чаркас Надією взяли участь у зустрічі з головою Верховної Ради Володимиром Гройсманом у м.Києві. Діти також взяли участь у святкових заходах, екскурсії по Києву та отримали подарунки.
 
19.12.2015 року в рамках проведення культурно – мистецьких акцій для дітей соціально незахищених категорій у Львівському академічному театрі  «Воскресіння» відбулася вистава «У пошуках Святого Миколая». Дітям були роздані подарунки, всього даним заходом охоплено 130 учасників. 
Районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді налагоджено контакт з волонтерською організацією Манчестер – Майдан в Англії. Завдяки їм та за сприяння спілки українських жінок в Англії всім дітям загиблих учасників АТО надано адресну допомогу – передано верхній зимовий одяг відповідно до віку.

alt
На виконання програми Пустомитівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді «Стратегія розвитку системи соціальних послуг для сім’ї, дітей та молоді у Пустомитівському районі на 2013-2016 р.р.» 185 дітей з сімей, які опинились у складних життєвих обставинах, вимушених переселенців з АРК Крим, Донецької, Луганської областей, демобілізованих учасників АТО, дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування та дітей-інвалідів, які потребують особливої уваги отримали солодкі подарунки до Дня Святого Миколая.

alt
Профілактична робота:
14.12.2015 року провідним спеціалістом відділу соціальної роботи у Пустомитівській  ЗОШ №2 для учнів старших класів  проведено відеолекторій на тему «ВІЛ ,СНІД: що потрібно знати кожному», охоплено 67 учасників. 
 
14.12.2015 року фахівцем із соціальної роботи у Старосільській ЗОШ проведено лекцію на тему «ВІЛ, СНІД: що варто знати кожному», охоплено 9 учасників. 
 
15.12.2015 року фахівцем із соціальної роботи у Семенівській ЗОШ проведено лекцію на тему «Ризики інтернету», охоплено 10 учасників. 
 
16.12.2015 року фахівцями із соціальної роботи у Звенигородській ЗОШ, проведено лекцію «ВІЛ, СНІД: що варто знати кожному», охоплено 9 учасників. 
 
16.12.2015 року фахівцем із соціальної роботи у Соколівській ЗОШ проведено лекцію  «Вибір є у кожного з нас», охоплено 12 учасників.
 
16.12.2015 року фахівцем із соціальної роботи у Щирецькій ЗОШ № 2 проведено лекцію  «Насильство в учнівському колективі», охоплено 17 учасників.
Соціальна робота:
Фахівцями із соціальної роботи з 07.12 по 11.12.2015 року здійснено 49 візитів, а саме: 8 візитів у сім’ї учасників АТО, 19 візитів у сім’ї з метою контролю за цільовим використанням допомоги і створенням належних умов проживання для повноцінного утримання та виховання дитини, 4 візитів у сім’ї, де виховуються діти-інваліди, 1 візит у сім’ю особи інваліда, 6 візитів у сім’ї з метою недопущення потрапляння їх в складні життєві обставини,9 візитів у сім’ї, які опинились у складних життєвих обставинах, 1 візит в сім’ю тимчасово переміщених осіб, 1 візит у сім’ю особи звільненої з місць позбавлення волі.  
Даним сім’ям було надано 194 послуги, а саме:
– оформлення соціальної допомоги, на яку сім’я має право; 
– отримання посвідчення учасника бойових дій;      
– збір документів від демобілізованих учасників АТО на отримання виплат одноразової  адресної грошової допомоги   та збір документів на надання соціальних виплат дітям військовослужбовців, які загинули під час участі в АТО або померли в наслідок поранення. 
– лікування;
– соціальних пільг на які має право учасник АТО;
– складних стосунків у сім’ї; 
– надання інформації щодо отримання гуманітарної допомоги; 
– оформлення житлових субсидій; 
– проведено бесіди щодо належного виконання батьківських обов’язків;
– щодо оздоровлення;
– щодо отримання гуманітарної допомоги одягом та взуттям;
 
07.12.2015 року у рамках соціального мегапроекту для дітей учасників АТО та Героїв Небесної сотні «Мій тато захищає Україну!» відбувся гала-концерт «Діти та зірки II» за участю виконавців української естради. Захід відбувся у приміщенні Евент-Холл «Кіно». З Пустомитівського району були присутні 42 учасники. 

alt
10.12.2015 року у зв"язку з відзначенням Дня Захисту Прав Людини, приуроченого до дати прийняття Загальної Декларації прав людини, управління юстиції спільно з Пустомитівським районним центром соціальних служб для сім"ї, дітей та молоді, служби у справах дітей, представників прокуратури та представників адвокатури провели  заходи для  учнів 10 класу Пустомитівської СШ № 2. Лекцію провели в приміщенні Пустомитівського місцевого суду, учні також відвідали приміщення Пустомитівського управління юстиції.
 
10.12.2015 року у Пустомитівському районному центрі зайнятості відбувся захід з нагоди  Всеукраїнської декади зайнятості для учасників АТО та осіб з інвалідністю. Центром було запрошено 9 осіб учасників антитерористичної операції та осіб з інвалідністю. 
У заході також взяли участь  представники Пустомитівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Пустомитівської районної державної адміністрації, начальник Пенсійного фонду України у Пустомитівському районі, представник Пустомитівської центральної лікарні, представник управління  соціального захисту населення, керівник районної асоціації інвалідів, військовий комісар Пустомитівського РВК та представники Львівського ОВК. Військові ознайомили учасників з можливостями проходження служби за контрактом.

alt
11.12.2015 року в приміщенні Департаменту соціального захисту населення, радником з питань внутрішньо переміщених осіб Міністерства соціальної політики проведено семінар-нараду з вирішення проблемних питань внутрішньо переміщених громадян. У нараді прийняли участь виконавчі партнери УВК ООН у Львівській області.
 
Профілактична робота:
07.12.2015 року фахівцем із соціальної роботи у Раковецькому ВПЗ проведено бесіду на тему «Проблеми домашнього насилля», охоплено 5 учасників. 
07-10.12.2015 року фахівцем із соціальної роботи у Ставчанській ЗОШ, Конопницькій ЗОШ, Хороснянській ЗОШ і Семенівській ЗОШ проведено вуличну акцію «Ми за дитинство без насилля», охоплено 34 учасники. 

alt
09.12.2015 року провідним спеціалістом відділу соціальної роботи у Милятицькій ЗОШ для учнів старших класів  проведено відеолекторій на тему «ВІЛ ,СНІД: що потрібно знати кожному», охоплено 36 учасників. 
09.12.2015 року фахівцем із соціальної роботи у Щирецькій ЗОШ №2 проведено лекцію  «Насильство в учнівському колективі», охоплено 12 учасників.

alt
Соціальна робота:
Фахівцями із соціальної роботи з 30.11 по 04.12.2015 року здійснено   51  візит, а саме: 8 візитів у сім’ї учасників АТО, 18 візитів у сім’ї з метою контролю за цільовим використанням допомоги і створенням належних умов проживання для повноцінного утримання та виховання дитини, 7 візитів у сім’ї, де виховуються діти-інваліди, 1 візит у сім’ю особи інваліда, 4 візити у сім’ї з метою недопущення потрапляння їх в складні життєві обставини,12 візитів у сім’ї, які опинились у складних життєвих обставинах, 1 візит в сім’ю тимчасово переміщених осіб.  
Даним сім’ям було надано 144 послуги, а саме:
– оформлення соціальної допомоги, на яку сім’я має право; 
– отримання посвідчення учасника бойових дій;      
– збір документів від демобілізованих учасників АТО на отримання виплат одноразової  адресної грошової допомоги   та збір документів на надання соціальних виплат дітям військовослужбовців, які загинули під час участі в АТО або померли в наслідок поранення. 
– лікування;
– соціальних пільг на які має право учасник АТО;
– складних стосунків у сім’ї; 
– надання інформації щодо отримання гуманітарної допомоги; 
– оформлення житлових субсидій; 
– проведено бесіди щодо належного виконання батьківських обов’язків;
– щодо оздоровлення;
– щодо отримання гуманітарної допомоги одягом та взуттям;
  
01 грудня 2015 року з метою відзначення Всесвітнього Дня боротьби зі СНІДом та толерантного ставлення до людей, яких торкнулася проблема ВІЛ/СНІДу у Пустомитівській ЗОШ №1 відбувся показ фільму для учнів 8, 10 класів на тему «ВІЛ,СНІД: що варто знати кожному», участь у даному заході взяли 64 учасники.

alt alt
02 грудня 2015 року з метою правового виховання неповнолітніх дітей Пустомитівським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з начальником Пустомитівського районного управління юстиції та доцентом кафедри Львівського державного інституту внутрішніх справ у Пустомитівській ЗОШ №2 для учнів 9, 10 класів провели відео лекторій на тему «Рабів до раю не пускають». Даним заходом охоплено 64 учасники.

alt alt
02 грудня 2015 року з метою відзначення Всесвітнього Дня боротьби зі СНІДом та толерантного ставлення до людей, яких торкнулася проблема ВІЛ/СНІДу у Пустомитівській районній Кримінально-виконавчій інспекції проведено лекцію для осіб звільнених від відбування покарання на тему «ВІЛ,СНІД: що потрібно знати кожному», участь у даному заході взяли 7 учасників.
 
03 грудня  2015 року з метою відзначення Всесвітнього Дня інваліда у Пустомитівській ЗОШ №1 відбувся показ фільму для учнів 9 класу на соціальну тему «Цирк метеликів», а також проведено майстер клас по виготовленні метеликів в приміщенні катехитичної школи у храмі Успення Пресвятої Богородиці.  

alt alt
Профілактична робота:
30.11.2015 року фахівцем із соціальної роботи у Старосільській ЗОШ проведено лекцію на тему «Насильство над дітьми у сім’ї», охоплено 20 учасників. 
01.12.2015 року фахівцем із соціальної роботи у Соколівській ЗОШ проведено лекцію на тему «СНІД: чума 21 століття», охоплено 12 учасників. 
01.12.2015 року фахівцем із соціальної роботи у відділені поштового зв’язку с. Семенівка працівникам  прочитано лекцію на тему «ВІЛ інфекція та СНІД», охоплено 10 учасників. 
02.12.2015 року фахівцем із соціальної роботи у Борщовицькому НВК прочитано лекцію на тему «Ми за дитинство без насилля», охоплено 35 учасників. 
02.12.2015 року фахівцем із соціальної роботи на території Вовківської с/р проведено бесіду на тему «ВІЛ інфекція та СНІД», охоплено 6 учасників.
02.12.2015 року фахівцем із соціальної роботи у відділені поштового зв’язку с. Звенигород  працівникам  прочитано лекцію на тему «ВІЛ інфекція та СНІД», охоплено 5 учасників.
02.12.2015 року фахівцем із соціальної роботи у Звенигородській  ЗОШ прочитано лекцію на тему «Насильство у середовищі підлітків» та проведено вуличну акцію «Ми за дитинство без насильства», охоплено 25 учасників.
03.12.2015 року фахівцем із соціальної роботи у Раковецькій ЗОШ проведено вуличну акцію  «Ми за дитинство», охоплено 10 учасників.
04.12.2015 року фахівцем із соціальної роботи у Семенівській ЗОШ проведено лекцію на тему «Знаємо та реалізуємо свої права» даним заходом охоплено 5 учасників.

 

 

03-04 листопада 2015 року координатори проектів з протидії торгівлі людьми ГО "Центр "Жіночі перспективи" провели тренінг для центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді м. Львова та Львівської області з впровадження механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми в тому числі, дітьми, у Львівській області

У рамках тренінгу працівники Пустомитівського районного центру соціальних служб для сім’ї дітей та молоді мали змогу детальніше ознайомитися із поняття "торгівля людьми", законодавством у цій сфері, а також навчилися виявляти осіб, які постраждали від торгівлі людьми та визначили алгоритм дій щодо надання допомоги постраждалим.

alt alt alt
Соціальна  робота:
Фахівцями із соціальної роботи з 26.10 по 30.10. 2015 року здійснено   39 візитів, а саме: 6 візитів у сім’ї учасників АТО, 16 візитів у сім’ї з метою контролю за цільовим використанням допомоги і створенням належних умов проживання для повноцінного утримання та виховання дитини, 4 візити у сім’ї, де виховуються діти-інваліди, 10 візитів у сім’ї, які опинились у складних життєвих обставинах, 1 візит в сім’ю опікунів, 2 візити у багатодітні сім’ї.
Даним сім’ям було надано 75 консультацій, а саме:
-оформлення соціальної допомоги, на яку сім’я має право; 
-отримання посвідчення учасника бойових дій;      
-отримання одноразової матеріальної допомоги; 
-лікування;
-соціальних пільг на які має право учасник АТО;
– складних стосунків у сім’ї; 
-надання інформації щодо отримання гуманітарної допомоги; 
-оздоровлення дітей учасників АТО; 
-оформлення житлових субсидій; 
-проведено бесіди щодо належного виконання батьківських обов’язків, тощо. 
 
З нагоди дня працівників соціальної сфери України, у Національному театрі імені Марії Заньковецької 30 жовтня о 18.00 відбувся концерт «Відчинилося життя».  До глядацької зали театру були запрошені бійці АТО, учасники Революції Гідності, поранені захисники Вітчизни, які зараз проходять лікування у військовому шпиталі, соціальні працівники, реабілітологи, лікарі, громадські та благодійні організації, очільники влади. Захід розпочався урочистою академією, під час якої голови Львівської ОДА, Львівської обласної ради, Львівської міської ради нагороджували за особливі заслуги перед Україною. З Пустомитівського району на концерті була присутня делегація у складі 16 осіб. 
 

Фахівцями із соціальної роботи з 19.10 по 23.10. 2015 року здійснено  42 візити, а саме: 4 візити у сім’ї учасників АТО, 18 візитів у сім’ї з метою контролю за цільовим використанням допомоги і створенням належних умов проживання для повноцінного утримання та виховання дитини, 9 візитів у сім’ї, де виховуються діти-інваліди, 1 візит у сім’ю, де проживають особи-інваліди, 6  візитів у сім’ї, які опинились у складних життєвих обставинах, 1 візит у сім’ю особи,  котра потребує кошти на лікування, 1 візит в сім’ю опікунів, 2 візити у багатодітні сім’ї.
Даним сім’ям було надано 102 консультації, а саме:
-оформлення соціальної допомоги, на яку сім’я має право; 
-отримання посвідчення учасника бойових дій;      
-отримання одноразової матеріальної допомоги; 
-лікування;
-соціальних пільг на які має право учасник АТО;
– складних стосунків у сім’ї; 
-надання інформації щодо отримання гуманітарної допомоги; 
-оздоровлення дітей учасників АТО; 
-оформлення житлових субсидій; 
-проведено бесіди щодо належного виконання батьківських обов’язків, тощо. 
Відповідно до районної програми «Програма підтримки учасників антитерористичної операції та членів їх сімеймешканців Пустомитівського району на 2015 рік», затвердженої рішенням Пустомитівської районної ради від 26.03.2015 №574 (із змінами внесеними рішенням Пустомитівської районної ради від 31.08.2015 №619 «Про внесення змін до програми підтримки учасників антитерористичної операції та членів їх сімей мешканців Пустомитівського району на 2015 рік») 205 дітей шкільного віку, які зареєстровані у Пустомитівському районі, батьки яких брали (беруть) участь в антитерористичній операції на території Донецької та Луганської областей отримують шкільне приладдя.

alt alt

Перелік документів необхідних для отримання адресної грошової допомоги демобілізованим воїнам
15 вересня Львівська обласна рада затвердила Програму підтримки у Львівській області демобілізованих воїнів, які повертаються з АТО, та їхніх сімей на 2015–2017 роки. На фінансування програми передбачено 27 млн грн з обласного бюджету.Як зазначається у тексті програми, упродовж 2015 року в області буде демобілізовано від 7000 до 10000 осіб, які перебували в АТО. 
Основна мета Програми полягає в покращенні матеріального стану демобілізованих військовослужбовців, які повертаються з АТО, та їхніх сімей через надання їм одноразової адресної допомоги. Програмою передбачено, що кожен демобілізований боєць отримає допомогу у розмірі 3 тис. грн.
Підставою для отримання адресної грошової допомоги є такі документи:
1) Заява про виплату одноразової грошової допомоги (стандартний бланк є у військкоматі).
2) Копія посвідчення «Учасник бойових дій».
3) Витяг із наказу командира військової частини про виключення зі списків особового складу частини, а для військовослужбовців строкової військової служби – копія військового квитка (для звільнених із служби).
4) Копії сторінок паспорта отримувача одноразової допомоги, на яких зазначено його прізвище, ім’я, по батькові та місце реєстрації.
5) Копія ідентифікаційного коду отримувача.
6) Номер власного банківського рахунку відкритий в філіях Пустомитівського району.
Документи приймає Пустомитівський районний центр соціальних служб для сім»ї, дітей та молоді. 
 

Чудовий день осінніх канікул для дітей учасників АТО з Пустомитівського району
28 жовтня Пустомитівський районний центр соціальних служб для сім"ї, дітей та молоді організував екскурсію для 20 дітей  батьки яких були, перебувають чи загинули на Сході України в зоні АТО в Меденицький зоопарк " Лімпопо" та м. Дрогобич . Було відвідано солевиварювальний завод, який безперервно працює з 1250 року, церкву Св. Юрія- пам"ятку галицької дерев"яної архітектури кінця 15- поч.16 ст. Також діти ознайомилися з історичним центром Дрогобича та піднялися на міську Ратушу.

alt alt
Соціальна  робота:
Фахівцями із соціальної роботи з 19.10 по 23.10.2015 року здійснено 42 візити, а саме: 4 візити у сім’ї учасників АТО, 18 візитів у сім’ї з метою контролю за цільовим використанням допомоги і створенням належних умов проживання для повноцінного утримання та виховання дитини, 9 візитів у сім’ї, де виховуються діти-інваліди, 1 візит у сім’ю, де проживають особи-інваліди, 6  візитів у сім’ї, які опинились у складних життєвих обставинах, 1 візит у сім’ю особи,  котра потребує кошти на лікування, 1 візит в сім’ю опікунів, 2 візити у багатодітні сім’ї.
Даним сім’ям було надано 102 консультації, а саме:
-оформлення соціальної допомоги, на яку сім’я має право; 
-отримання посвідчення учасника бойових дій;      
-отримання одноразової матеріальної допомоги; 
-лікування;
-соціальних пільг на які має право учасник АТО;
– складних стосунків у сім’ї; 
-надання інформації щодо отримання гуманітарної допомоги; 
-оздоровлення дітей учасників АТО; 
-оформлення житлових субсидій; 
-проведено бесіди щодо належного виконання батьківських обов’язків, тощо. 
alt
Відповідно до районної програми «Програма підтримки учасників антитерористичної операції та членів їх сімей – мешканців Пустомитівського району на 2015 рік», затвердженої рішенням Пустомитівської районної ради від 26.03.2015 №574 (із змінами внесеними рішенням Пустомитівської районної ради від 31.08.2015 №619 «Про внесення змін до програми підтримки учасників антитерористичної операції та членів їх сімей мешканців Пустомитівського району на 2015 рік») 205 дітей шкільного віку, які зареєстровані у Пустомитівському районі,  батьки яких брали (беруть) участь в антитерористичній операції на території Донецької та Луганської областей отримують шкільне приладдя.
 

Соціальна робота:
Фахівцями із соціальної роботи з 12.10 по 16.10.2015 року здійснено 75 візитів, а саме: 50 візитів у сім’ї учасників АТО, 13 візитів у сім’ї з метою контролю за цільовим використанням допомоги і створенням належних умов проживання для повноцінного утримання та виховання дитини, 1 візит у сім’ю, де виховуються діти-інваліди, 2 візити у сім’ї, де проживають особи-інваліди, 5  візитів у сім’ї, які опинились у складних життєвих обставинах, 4 візити у сім’ї загиблих учасників АТО. 
Даним сім’ям було надано 114 консультацій, а саме:
-оформлення соціальної допомоги, на яку сім’я має право; 
-отримання посвідчення учасника бойових дій;      
-отримання одноразової матеріальної допомоги; 
-лікування;
-соціальних пільг на які має право учасник АТО;
– складних стосунків у сім’ї; 
-надання інформації щодо отримання гуманітарної допомоги; 
-оздоровлення дітей учасників АТО; 
-оформлення житлових субсидій; 
-проведено бесіди щодо належного виконання батьківських обов’язків, тощо. 
 

14 жовтня 2015 року, у День захисника України та празник Покрови Пресвятої Богородиці, у Львові, у рамках соціального мегапроекту «Мій тато захищає Україну!», ініційованого головою Львівської обласної ради Петром Колодієм, відбулася акція «Діти Героїв».
Зокрема, у Гарнізонному храмі святих верховних апостолів Петра і Павла військовий капелан отець Степан Сус відслужив Божественну Літургію. У ній взяли участь понад 80 дітей учасників АТО і Героїв Небесної Сотні з Пустомитівщини разом з батьками. Під час Літургії усі разом молилися за мир та спокій у нашій державі, а також за учасників АТО, які нині захищають нашу державу на її східних теренах.
Нагадаємо, що цей захід відбувся у рамках соціального мегапроекту «Мій тато захищає Україну!», зініційованого головою Львівської обласної ради Петром Колодієм і підтриманого головою Львівської обласної державної адміністрації Олегом Синюткою. Співорганізатором сьогоднішньої акції «Діти Героїв» виступили священики Гарнізонного храму святих верховних апостолів Петра і Павла, які подарували дітям церковну літературу та вервички. 
Після закінчення Божественної Літургії діти відвідали Дитячий парк святкувань Днів народження «Дитяча планета», де мали нагоду взяти участь у цілій низці різноманітних розважальних заходів.
Організацію та супровід дітей, перевезення дітей забезпечили Пустомитівський районний центр соціальних служб для сім»ї, дітей та молоді та районний відділ освіти.
 
На виконання Програми «Стратегія розвитку соціальних послуг для сім’ї, дітей та молоді у Пустомитівському районі на 2013-2016 р.р.» у новій редакції, затвердженої рішенням сесії районної ради від 22 січня 2015 року № 546 та розпорядження голови районної державної адміністрації від 5 жовтня 2015 року № 499 про проведення заходу «До Дня захисника України» демобілізовані учасники АТО, родини загиблих в АТО та члени родин загиблих під час Революції Гідності отримали вітальні листівки. Фахівці із соціальної роботи вручили листівки даній категорії сімей.
 
Відповідно до листа департаменту з питань культури, національності та релігій Львівської облдержадміністрації від 09.10.2015р. № 08/1470 інформуємо, 14.10.2015року о 16.00 год. у приміщенні палацу Потоцьких відбувся урочистий захід з нагоди Дня захисника Вітчизни для сімей загиблих героїв в АТО та сімей учасників АТО. Участь у заході взяло 10 членів родин загиблих героїв в АТО та сімей учасників АТО.


alt alt alt
 

10 жовтня 2015 року у м. Києві відбувся Всеукраїнський форум учасників антитерористичної операції, на якому були присутні 40 осіб з Львівської області, 8 з них демобілізовані учасники бойових дій з Пустомитівського району. Президент Петро Порошенко назвав події на Донбасі "вітчизняною війною за незалежність України", яка почалася у 2014 році. На форумі були присутні представники різних Міністерств та відомств, які за дорученням президента мають забезпечити і створити ефективну функціонуючу систему з питань захисту та підтримки військовослужбовців.

alt
 
Соціальна  робота:
Фахівцями із соціальної роботи з 05.10 по 09.10. 2015 року здійснено   56 візитів, а саме: 33 візитів у сім’ї учасників АТО, 4 візити у сім’ї, діти яких стоять на обліку в кримінальній міліції у справах дітей, 2 візити в опікунську сім’ю, 8 візити у сім’ї з метою контролю за цільовим використанням допомоги і створенням належних умов проживання для повноцінного утримання та виховання дитини, 1 візит у багатодітну сім’ю, 3 візити у сім’ї, де виховуються діти-інваліди, 4 візити у сім’ї, які опинилася у складних життєвих обставинах, 1 візит у сім’ю загиблого учасника АТО. 
Даним сім’ям було надано 150 консультацій, а саме:
-оформлення соціальної допомоги, на яку сім’я має право; 
 -отримання посвідчення учасника бойових дій;      
 -отримання одноразової матеріальної допомоги; 
-лікування;
-соціальних пільг на які має право учасник АТО;
– складних стосунків у сім’ї; 
-надання інформації щодо отримання гуманітарної допомоги; 
-оздоровлення дітей учасників АТО; 
-оформлення житлових субсидій; 
-проведено бесіди щодо належного виконання батьківських обов’язків, тощо. 
 

Фахівцями із соціальної роботи з 28.09 по 02.10. 2015 року здійснено 58 візитів, а саме: 30 візитів у сім’ї учасників АТО, 1 візит у сім’ю з числа тимчасово переміщених осіб з Східних областей України, 3 візити в опікунську сім’ю, 3 візити у сім’ї з метою контролю за цільовим використанням допомоги і створенням належних умов проживання для повноцінного утримання та виховання дитини, 1 візит у сім’ю одинокої мати, 4 візити у сім’ї, де виховуються діти-інваліди, 10 візитів у сім’ї, які опинилася у складних життєвих обставинах, 2 візити у багатодітні сім’ї, 2 візити у сім’ї Героїв Небесної Сотні, 1 візит у сім’ю загиблого учасника АТО, 1 візит у сім’ю де є особа, яка перебуває у місцях позбавлення волі .
Даним сім’ям було надано 169 консультацій, а саме:
-оформлення соціальної допомоги, на яку сім’я має право; 
-отримання посвідчення учасника бойових дій;      
-отримання одноразової матеріальної допомоги; 
-лікування;
-соціальних пільг на які має право учасник АТО;
– складних стосунків у сім’ї; 
-надання інформації щодо отримання гуманітарної допомоги; 
-оздоровлення дітей учасників АТО; 
-оформлення житлових субсидій; 
-проведено бесіди щодо належного виконання батьківських обов’язків.  
 

Фахівцями із соціальної роботи з 21.09 по 25.09. 2015 року здійснено 46 візитів, а саме: 16 візитів у сім’ї учасників АТО, 2 візити у сім’ю з числа тимчасово переміщених осіб з Східних областей України, 11 візитів в опікунську сім’ю, 7 візитів у сім’ї з метою контролю за цільовим використанням допомоги і створенням належних умов проживання для повноцінного утримання та виховання дитини,  9 візитів у сім’ї, які опинилася у складних життєвих обставинах,  1 візит у сім’ї умовно засуджених осіб.
Даним сім’ям було надано 140 консультацій, а саме:
-оформлення соціальної допомоги, на яку сім’я має право; 
-отримання посвідчення учасника бойових дій;      
-отримання одноразової матеріальної допомоги; 
-лікування;
-соціальних пільг на які має право учасник АТО;
– складних стосунків у сім’ї; 
-надання інформації щодо отримання гуманітарної допомоги; 
-оздоровлення дітей учасників АТО; 
-оформлення житлових субсидій; 
-проведено бесіди щодо належного виконання батьківських обов’язків.  
 

22 вересня 2015 року за сприянням координатора соціального проекту «Мій тато захищає Україну!» Галини Трач та фахівця соціальної роботи Пустомитівського районного центру соціальних служб для сім'ї дітей та молоді  25 дітей з Пустомитівського району мали змогу побувати на концерті пам’яті Владіслава Левицького «Я Є!», який відбувся в приміщенні Львівського національного академічного театру опери та балету ім. Соломії Крушельницької .
 
23 вересня 2015 року у Львівський обласний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді скеровано 3 кандидати з числа внутрішньо переселеної молоді до Програми Міжнародного Комітету Товариства Червоного Хреста «Молодь Данії – Молодь України – розвиток навичок емоційної стійкості серед молоді».
 
24 вересня 2015 року  провідним спеціалістом відділу соціальної роботи Пустомитівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, фахівцями соціальної роботи Пустомитівського районного центру соціальних служб для сім'ї дітей та молоді спільно з Оксаною Читайло – вчителем Пустомитівської ЗОШ №2 проведено захід  «Листівка Хоробре серце» для дітей, батьки яких беруть участь в АТО. Даний захід відбувся в м. Пустомити, готельно-відпочинковому комплексі «Злата», у майстер-класі взяло участь 15 дітей з Пустомитівського району.

alt    alt
 
25 вересня 2015 року в Благодійну організацію «Центр волонтерства» було скеровано лист-прохання щодо надання гуманітарної допомоги для тимчасово переміщених осіб, малозабезпечених та сімей учасників АТО з Пустомитівського району.
 

Соціальна робота:
Фахівцями із соціальної роботи з 14.09 по 18.09.2015 року здійснено   68 візитів, а саме: 24 візитів у сім’ї учасників АТО, 3 візити у сім’ю з числа тимчасово переміщених осіб з Східних областей України,1 візит в опікунську сім’ю, 9 візитів у сім’ї з метою контролю за цільовим використанням допомоги і створенням належних умов проживання для повноцінного утримання та виховання дитини, 17 візитів у сім’ї, які опинилася у складних життєвих обставинах, 1 візит у сім’ю, де виховується дитина-інвалід, 8 візитів у багатодітну сім'ю, 3 візити у сім’ї умовно засуджених осіб, 1 візит у сім’ю до особи звільненого з виправної колонії, 1 візит у сім’ю одинокої матері .
Даним сім’ям було надано 154 консультації, а саме:
-оформлення соціальної допомоги, на яку сім’я має право; 
-отримання посвідчення учасника бойових дій;      
-отримання одноразової матеріальної допомоги
-лікування;
-соціальних пільг на які має право учасник АТО;
– складних стосунків у сім’ї; 
-надання інформації щодо отримання гуманітарної допомоги; 
-оздоровлення дітей учасників АТО; 
-оформлення житлових субсидій; 
-проведено бесіди щодо належного виконання батьківських обов’язків.  
 
За ініціативи директора Пустомитівського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Стахів Тетяни Андріївни відбулась розмова з тренером Спортивного клубу «Кенсей» (секція карате), домовлено про безоплатне відвідування занять дітей з особливими потребами. Богач Марія за спеціальністю тренер – реабілітолог охоче погодилася на таку пропозицію. На даний час 4 дітей даної категорії вже відвідують заняття.
 
18.09.2015 року в приміщенні Пустомитівської районної державної адміністрації відбулася урочисте засідання з нагоди святкування Дня підприємця. За поданням центру було нагороджено двох підприємців, які активно долучились до акції «Готуємо дітей до школи», надали ранці, кольоровий папір, ручки, альбоми для малювання, стругачки, олівці, фломастери, обкладинки та зошити.
 

Фахівцями із соціальної роботи з 07.09 по 11.09.2015 року здійснено 36 візитів, а саме: 15 візитів у сім’ї учасників АТО, 3 візити у сім’ю з числа тимчасово переміщених осіб з Східних областей України, 6 візитів у сім’ї з метою контролю за цільовим використанням допомоги і створенням належних умов проживання для повноцінного утримання та виховання дитини, 10 візитів у сім’ї, які опинилася у складних життєвих обставинах, 2 візити у багатодітну сім'ю.
Даним сім’ям було надано 103 консультації, а саме:
-оформлення соціальної допомоги, на яку сім’я має право; 
-отримання посвідчення учасника бойових дій;      
-отримання одноразової матеріальної допомоги; 
-лікування;
-соціальних пільг на які має право учасник АТО;
– складних стосунків у сім’ї; 
-надання інформації щодо отримання гуманітарної допомоги; 
-оздоровлення дітей учасників АТО; 
-оформлення житлових субсидій; 
-проведено бесіди щодо належного виконання батьківських обов’язків.  
Пустомитівським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді щороку проводиться акція «Готуємо дітей до школи» для дітей з сімей, які опинились у складних життєвих обставинах. Відповідно до Програми «Стратегія розвитку системи соціальних послуг для сім’ї, дітей та молоді у Пустомитівському районі на 2013-2016 р.р.»,  на 2015 рік виділено 8.645,60 грн.. Закуплено канцтоварів  та шкільного приладдя для 101 дитини вказаної категорії та дітей позбавлених батьківського піклування з прийомних сімей та дитячого будинку сімейного типу.
Центром було скеровано листи до приватних підприємців м. Пустомити  з проханням допомогти дітям з вище згаданих сімей шкільним приладдям.
Від приватних підприємців отримано шкільне приладдя, а саме: ранці,кольоровий папір, ручки, альбоми для малювання, стругачки, олівці, фломастери, обкладинки та зошити для шістьох потребуючих сімей. Шкільне приладдя від благодійників отримало 6 дітей.
Сім’ї, які опинились у складних життєвих обставинах, отримали  гуманітарну допомогу (вживаний одяг для дітей та дорослих) від Суспільної служби Торонто, яку надала ГО Гвардія Патріотів.

alt alt
 

9 вересня 2015 року начальником відділу соціальної роботи районного центру соціальних служб для сім»ї, дітей та молоді І.М.Говенко спільно з начальником відділу соціальних виплат та допомог управління соціального захисту населення І.П.Єлиїв проведено інформаційно-роз`яснювальну роботу для прийомних сімей та дитячого будинку сімейного типу щодо оформлення житлових субсидій. Також здійснено оцінку потреб прийомних сімей та дитячого будинку сімейного типу у застосуванні енергозберігаючих технологій. Участь в нараді взяли прийомні батьки та батьки вихователі.

alt alt
Соціальна робота:
Фахівцями із соціальної роботи з 31.08 по 04.09.2015 року здійснено 33 візитів, а саме: 5 візитів у сім’ї учасників АТО, 7 візитів  у сім’ю з числа тимчасово переміщених осіб з Східних областей України, 15 візитів у сім’ї з метою контролю за цільовим використанням допомоги і створенням належних умов проживання для повноцінного утримання та виховання дитини, 2 візити у сім’ї, які опинилася у складних життєвих обставинах, 1 візит до засуджених осіб, які звільнені від відбування покарання з випробуванням, 2 візити у сім’ю опікунів, 1 візит у багатодітну сім'ю.
Даним сім’ям було надано 76 консультацій, а саме:
-оформлення соціальної допомоги, на яку сім’я має право; 
 -отримання посвідчення учасника бойових дій;      
 -отримання одноразової матеріальної допомоги; 
-лікування;
-соціальних пільг на які має право учасник АТО;
– складних стосунків у сім’ї; 
-надання інформації щодо отримання гуманітарної допомоги; 
-оздоровлення дітей учасників АТО; 
-оформлення житлових субсидій; 
-проведено бесіди щодо належного виконання батьківських обов’язків. 
04.09.2015 року  ГО Гвардія Патріотів в особі Андрія Жидачика передала Пустомитівському районному центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді гуманітарну допомогу (вживаний одяг для дітей та дорослих) від Суспільної служби Торонто для сімей, які опинились у складних життєвих обставинах.  

 
Фахівцями із соціальної роботи з 25.08 по 28.08. 2015 року здійснено   50 візитів, а саме: 10 візитів у сім’ї учасників АТО, 4 візити у сім'ї , які потребують підтримки з метою недопущення потрапляння в складні життєві обставини, 3 візити  у сім’ю з числа тимчасово переміщених осіб з Східних областей України, 16 візитів у сім’ї з метою контролю за цільовим використанням допомоги і створенням належних умов проживання для повноцінного утримання та виховання дитини, 4 візити у сім’ї, які опинилася у складних життєвих обставинах, 1 візит до засуджених осіб, які звільнені від відбування покарання з випробуванням, 2 візити у сім’ю опікунів, 1 візит у сім’ю де виховуються діти – інваліди та 9 візити у багатодітні сім'ї.
Даним сім’ям було надано 110 консультацій, а саме:
-оформлення соціальної допомоги, на яку сім’я має право; 
-отримання посвідчення учасника бойових дій;      
-отримання одноразової матеріальної допомоги; 
-лікування;
-соціальних пільг на які має право учасник АТО;
– складних стосунків у сім’ї; 
-надання інформації щодо отримання гуманітарної допомоги; 
-оздоровлення дітей учасників АТО; 
-оформлення житлових субсидій; 
-проведено бесіди щодо належного виконання батьківських обов’язків. 
27.08.2015 року о 12.00 год. у Палаці залізничників відбулася нарада під головуванням голови Львівської облдержадміністрації О.Синютки, на якій були присутні члени сімей загиблих учасників антитерористичної операції та Героїв Небесної Сотні з Пустомитівського району. На нараді були присутні голова Пустомитівської райдержадміністрації Говенко В.Є., та директор Пустомитівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Стахів Т.А.
27 серпня 2015 року  провідним спеціалістом відділу соціальної роботи Пустомитівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, фахівцями соціальної роботи Пустомитівського районного центру соціальних служб для сім'ї дітей та молоді спільно з Оксаною Читайло – вчителем Пустомитівської ЗОШ №2 проведено майстер-клас «Листівка моєму татові» для дітей, батьки яких беруть участь в АТО. Даний захід відбувся в м. Пустомити, готельно-відпочинковому комплексі «Злата», у майстер-класі взяло участь 10 дітей з Пустомитівського району.
27 серпня 2015 року з метою висвітлення роботи центрів СССДМ з демобілізованими військовими АТО відбувся запис телепередачі ТРК Львів у с. Сокільники. Участь у записі взяли С. Віхоть – демобілізований, Я.І.Бордіян – директор Львівського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та Т.А. Стахів – директор Пустомитівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Трансляція відбудеться у вівторок 01.09.2015 року о 18:45 на каналі ТРК Львів.   
 
alt alt      
 
 Конкурс дитячого малюнка
alt
З нагоди відзначення 24-ї річниці незалежності України, цієї неділі працівником Пустомитівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з представником сектору молоді та спорту райдержадміністрації проведено конкурс дитячого малюнка на асфальті на території Пустомитівської ЗОШ № 1, у якому брали участь близько 50 дітей.  15 переможців у різних вікових категоріях нагороджені дипломами та подарунками.

alt alt
 
Соціальна  робота:
alt alt
Фахівцями із соціальної роботи з 17.08 по 21.08. 2015 року здійснено   50 візитів, а саме: 6 візитів у сім’ї учасників АТО, 2 візити у сім'ї загиблих учасників АТО, 1 візит  у сім’ю з числа тимчасово переміщених осіб з Східних областей України, 20 візитів у сім’ї з метою контролю за цільовим використанням допомоги і створенням належних умов проживання для повноцінного утримання та виховання дитини, 9 візитів у сім’ї, які опинилася у складних життєвих обставинах, 3 візити до засуджених осіб, які звільнені від відбування покарання з випробуванням, 1 візит у сім’ю де виховується неповнолітня особа, яка стоїть на обліку у КМСД, 1 візит у сім’ю опікунів, 3 візити у сім’ю де виховуються дітиінваліди та 4 візити у багатодітні сім'ї.
        Даним сім’ям було надано 96 консультацій, а саме:
-оформлення соціальної допомоги, на яку сім’я має право; 
 -отримання посвідчення учасника бойових дій;      
 -отримання одноразової матеріальної допомоги; 
-лікування;
-соціальних пільг на які має право учасник АТО;
– складних стосунків у сім’ї; 
-надання інформації щодо отримання гуманітарної допомоги; 
-оздоровлення дітей учасників АТО; 
-оформлення житлових субсидій; 
-проведено бесіди щодо належного виконання батьківських обов’язків. 
21.08.2015 року працівником Пустомитівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з представниками Управління Пенсійного фонду та Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) було здійснено виїзд до членів сімей загиблих учасників АТО з метою надання інформації про зустріч голови Львівської облдержадміністрації О.Синютки з сім’ями загиблих учасників АТО та Небесної Сотні. Відвідано 2 сім'ї.
17-21 серпня 2015 року Львівським обласним центром соціальних служб для сім'ї дітей та молоді спільно з фахівцями соціальної роботи Пустомитівського районного центру соціальних служб для сім'ї дітей та молоді проведено Пленер юних художників з числа дітей соціально-незахищеної категорії, в тому числі дітей – інвалідів. Даний захід відбувся в м. Пустомити, готель «Озерний край», у Пленері взяло участь 12 дітей з Пустомитівського району.
          23 серпня працівником Пустомитівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з представником Сектору молоді та спорту був проведений конкурс дитячого малюнка на асфальті на території ЗОШ № 1м.Пустомити.

 
Оздоровлення дітей
На виконання Комплексної програми підтримки сімей учасників АТО мешканців Пустомитівського району 30 дітей учасників АТО мали можливість два тижні оздоровитися та відпочити в ДОТ «Лісотехнік» в с.Рибаківка, Миколаївського району. Табір «Лісотехнік» прийняв дітей сонячними днями, спокійним морем, дружньою атмосферою та душевним теплом персоналу. Організацією відпочинку займався Пустомитівський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді – від написання Програми на сесію районної ради (яка і виділила 90 000 гривень на закупівлю путівок та оплату проїзду) і до зустрічі дітей із відпочинку. Раді що діти наших військових АТО так гарно відпочили.

alt alt
Соціальна  робота:
Фахівцями із соціальної роботи з 10.08 по 14.08. 2015 року здійснено   49 візити, а саме: 10 візитів у сім’ї учасників АТО, 3 візити у сім'ї загиблих учасників АТО, 3 візит  у сім’ю з числа тимчасово переміщених осіб з Східних областей України, 17 візити у сім’ї з метою контролю за цільовим використанням допомоги і створенням належних умов проживання для повноцінного утримання та виховання дитини, 16 візити у сім’ї, які опинилася у складних життєвих обставинах.
Даним сім’ям було надано 121 консультацій, а саме:
-оформлення соціальної допомоги, на яку сім’я має право; 
-отримання посвідчення учасника бойових дій;      
-отримання одноразової матеріальної допомоги; 
-лікування;
-соціальних пільг на які має право учасник АТО;
– складних стосунків у сім’ї; 
-надання інформації щодо отримання гуманітарної допомоги; 
-оздоровлення дітей учасників АТО; 
-оформлення житлових субсидій; 
-проведено бесіди щодо належного виконання батьківських обов’язків. 
12.08.2015 року працівником Пустомитівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з представниками Управління Пенсійного фонду та Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) було здійснено виїзд до членів сімей загиблих учасників АТО з метою надання інформації про можливість виготовлення  посвідчення, що дає право на безкоштовний проїзд в транспорті та пільги на оплату комунальних послуг та подачу необхідних  документів у районний військовий комісаріат, також було здійснено візит до Гнатишина Володимира Ігоровича, жителя с.Гаї, Пустомитівського району, який демобілізований із зони АТО . Під час візиту було встановлено, що дана особа перебуває у важкому стані, пересувається на інвалідному візку, потребує лікування та медичної реабілітації.
За сприянням  громадської організації ГО «Гвардія Патріотів» та фахівців соціальної роботи було  роздано  гуманітарну допомогу вживаним одягом та взуттям для дітей  із потребуючих родин.

alt

 
04.08.2015 року провідним спеціалістом відділу соціальної роботи та спеціалістом I категорії здійснено виїзд у Ставчанську та Оброшинську с/р , де в с. Ставчани з військовим обліковцем відвідано сім’ї, члени яких мобілізовані на військову службу, опікунську сім’ю, та особу , яка стоїть на обліку у КВІ, а в с. Оброшино відбулася зустріч з демобілізованими  учасниками АТО.

alt
 
Відпочинок для дітей із сімей учасників АТО
30 липня 2015 року 30 дітей учасників АТО з Пустомитівського району були  відправлені  з Львівського ЖД вокзалу на відпочинок в ДОТ " Лісотехнік". Таку можливість діти отримали завдяки "Комплексній програмі підтримки учасників АТО "  яку реалізовує Пустомитівський районний центр соціальних служб для сім"ї, дітей та молоді.  Путівки та проїзд для дітей були профінансовані за кошти районного бюджету.
 
alt    alt   alt
 
Діти із сімей учасників АТО відвідали Благодійний концерт в Органному залі
 
alt
07.07.2015 року діти із сімей учасників АТО відвідали Благодійний концерт в Органному залі в рамках соціального мегапроекту «Мій тато захищає Україну». Охоплено 5 учасників.
 
Проведено соціальну роботу з демобілізованим Сивуляком Андрієм Михайловичем
alt

13.07.2015 року провідним сеціалістом-юрисконсультом відділу соціальної роботи Дідик Г.Є., проведено соціальну роботу з демобілізованим Сивуляком Андрієм Михайловичем жит. С.Підбірці та йому надано послуги щодо:

– отримання одноразової матеріальної допомоги;

– отримання земельної ділянки;

– отримання посвідчення учасника бойових дій;

– надано інформацію щодо отримання пільг учасників АТО;

– оздоровлення дітей;

– надано інформацію про «Єдине вікно для учасників учасників АТО».

 
Ольга Богомолець презентувала благодійний проект, спрямованого на допомогу сім’ям, що втратили годувальників внаслідок трагічних подій на Сході України
29.05.2015 року у Палаці мистецтв міста Львова відбулася зустріч  народного депутата України, голови парламентського комітету з питань охорони здоров’я, радника Президента України та громадської діячки Ольгою Богомолець із членами родин бійців загиблих в АТО та бійців, які зникли безвісти. В рамках зустрічі відбулася презентація благодійного проекту, спрямованого на допомогу сім’ям, що втратили годувальників внаслідок трагічних подій на Сході України. У зустрічі взяли участь дружина загиблого бійця у зоні проведення антитерористичної операції  Чаркас Надія, жителька с.Звенигород та мати загиблого під час подій на Майдані Паньків Марія, жителька с.Холодновідка   та провідний спеціаліст-юристконсульт відділу соціальної роботи Пустомитівського районного центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді.
alt
З нагоди відзначення Дня матері
Відповідно до наказу директора Центру від 16 квітня 2015 року №45 з нагоди відзначення «Дня матері» проведено:
– конкурс малюнку для дітей з сімей, які опинилися у складних життєвих обставина, з сімей тимчасово переміщених з південно-східних областей України та з сімей учасників АТО на тему: «Портрет моєї мами»;
– фахівцями із соціальної роботи відвідано пологове відділення Пустомитівської районної центральної лікарні з метою привітання матерів з новонародженими дітьми з нагоди відзначення «Дня матері», охоплено 7 учасників

altalt

 

 

На території Пустомитівського району з 1 до 30 квітня 2015 року проведено Х Всеукраїнську благодійну акцію «Врятуй життя дитини» Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця»

Відповідно до розпорядження голови Пустомитівської районної державної адміністрації № 155 від 31 березня 2015 року та листа Львівського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді № 261 від 8 квітня 2015 року на території Пустомитівського району з 1 до 30 квітня 2015 року проведено Х Всеукраїнську благодійну акцію «Врятуй життя дитини» Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця». Під час акції працівниками Пустомитівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді було розповсюджено поліграфічну продукцію благодійної акції. Фахівцями із соціальної роботи проведено збір коштів до благодійної скриньки.

altalt
alt

Організовано  з 01.04.2014р. по 18.04.2014 р. акцію «Молодь за здоровий спосіб життя»

Організація дозвілля є одним із важливих завдань на шляху соціалізації молоді, адже діяльність, якій присвячено вільний час, конструктивно впливає на формування особистісних якостей: інтелектуальних, моральних, культурних  на фізичний розвиток молодого покоління.

 Нереалізованість надлишку вільного часу, відсутність сформованості культури дозвілля призводить до посилення негативних процесів у молодіжному середовищі (вживання алкоголю, наркотиків, спроби суїциду, агресія). Проблема соціалізації молоді та підлітків сьогодні стоїть досить гостро у всьому світі, і тому щороку до Всесвітнього Дня Здоров’я у квітні місяці проводять тиждень «Здоров’я та здорового способу життя». 
На виконання програми Пустомитівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді «Стратегія розвитку системи соціальних послуг для сім’ї, дітей та молоді у Пустомитівському районі на 2013 – 2016 р.р.»  та з метою відзначення Всесвітнього Дня здоров’я було організовано  з 01.04.2014р. по 18.04.2014 р. акцію «Молодь за здоровий спосіб життя». 
Протягом акції  фахівцями із соціальної роботи у навчальних закладах району, сільських радах, у сім’ях які перебувають у складних життєвих обставинах та  у Пустомитівському районному центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів  було проведено лекції та бесіди, відеолекторії  на такі теми: «Дитина та її здоров’я», «Ми за здоровий спосіб життя», «Особистий стиль поведінки, ставлення до принципів здорового способу життя», «Фізичний та духовний розвиток дітей», «Що таке наркотики?», «Які наслідки вживання наркотику?», «7 правил здорового способу життя», «Здоровий спосіб життя», «Мій особистий стиль поведінки щодо здорового способу життя». Охоплено 1036 учасників. 
 

31 березня 2015 року спільно з Благодійним фондом «Психологічний реабілітаційний центр «Цвіт нації» проведено семінар на тему «Соціальна робота з сім’ями члени, яких перебувають або перебували в зоні проведення антитерористичної операції». Охоплено 10 учасників. 

altalt

30 березня 2015 року за сприянням громадського формування «Народна самооборона Львівщини» 2 дітей із сімей, члени яких перебувають/перебували, постраждали чи загинули у зоні проведення антитерористичної операції на Сході України відвідали торгово-розважальний комплекс Кінг Крос Леополіс «Леопарк» у місті Львові. Під час дозвілля діти взяли участь у різних конкурсах, отримали подарунки від спонсорів та канцтовари.
 
На виконання Програми «Стратегія розвитку системи соціальних послуг для сім’ї, дітей та молоді» у Пустомитівському районі на 2013-2016р.р., виділено кошти в сумі 3000,00 (три тисячі гривень 00 коп.), для проведення акції «Великодній кошик» для сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах та потребували сторонньої допомоги. 30 сім’ям з вищевказаної категорії  надано допомогу продуктовими наборами на суму 100,00 (сто гривень 00 коп.) кожній. В продуктовий набір входили з: 1 кг-макарон; 1 кг-муки; 1 кг-гречки; 1 кг-рису та 1 пляшка олії.
 
alt  alt 
 
24 березня 2015 року  за сприянням громадського формування «Народна самооборона Львівщини» 7 дітей із сімей, члени яких перебувають/перебували, постраждали чи загинули у зоні проведення антитерористичної операції на Сході України відвідали торгово-розважальний комплекс Кінг Крос Леополіс «Леопарк» у місті Львові. Під час дозвілля діти взяли участь у різних конкурсах, отримали подарунки від спонсорів та канцтовари.
alt
 
4 березня 2015 року у приміщенні Пустомитівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді було роздано  гуманітарну допомогу сім»ям, які тимчасово перемістилися із АР Крим та східних областей України
 
alt
4 березня 2015 року у приміщенні Пустомитівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за сприяння благодійної організації «Мальтійської служби допомоги у Львові» та Львівського обласного центу соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді було роздано  гуманітарну допомогу сім»ям, які тимчасово перемістилися із АР Крим та східних областей України.. 
  В комплекти входили продукти харчування, памперси, миючі засоби, засоби особистої гігієни, електричні чайники, праски. Допомогу отримали 5 сімей із вказаної категорії. 
 

 
3аплановано відвідування вистав театру на безоплатній основі
Відповідно до угоди укладеної Пустомитівським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді з Львівським драматичним театром  імені Лесі Українки, який знаходиться в м. Львові по вул. Городоцькій, 36, заплановано відвідування вистав театру на безоплатній основі для дітей з сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах, сімей з дітьми, члени яких перебували, перебувають, постраждали та загинули в зоні проведення антитерористичної операції та сімей тимчасово переміщених із зони АТО.
 
15.02.2015 року о 12 00 год. відбулася запланована вистава на безоплатній основі  «Загублений світ» для дітей з вищезгаданих сімей. Кількість учасників – 34 дитини.
Профілактична робота:
09.02.2015 року:
– фахівцем із соціальної роботи на території с.Солонка в готелі «Катерина» проведено профілактичну бесіду на тему «Тютюнопаління» Охоплено 7 учасників.
З  10.02.2015 – 13.02.2015 року:
– фахівцем із соціальної роботи на території Ланівської ЗОШ,  Горбачівської ЗОШ, Соколівської ЗОШ проведено бесіду на тему «Спокус багато, а здоров»я одне», охоплено 43 учасники.
10.02.2015 року:
– фахівцем із соціальної роботи на території Годовицько-Басівської сільської ради прочитано лекцію на тему «Соціальний та правовий захист людей, які беруть участь в антитерористичній операції», участь взяло 5 осіб. А також на території Ямпільської ЗОШ прочитано лекцію на тему «Соціальна справедливість, як найважливіша цінність людини і суспільства», охоплено 14 учасників.
13.02.2015 року:
– фахівцем із соціальної роботи на території Поршнянської ЗОШ прочитано лекцію на тему «Тютюнопаління». Охоплено 5 осіб.
 

 
Проведено обласний конкурс дитячого малюнка «Діти проти СНІДу»
alt
Львівським обласним  центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді до відзначення Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом та толерантного ставлення до людей, яких торкнулась проблема ВІЛ\СНІДу було проведено обласний конкурс дитячого малюнка «Діти проти СНІДу», узяли участі діти з нашого району. 
За результатами проведення конкурсу Пустомитівський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді було нагороджено Подякою Львівського обласного  центру соціальних служб для сім»ї, дітей та молоді за організацію та проведення обласного конкурус дитячого малюнка «Діти проти СНІДу».
Серед переможців конкурсу опинилися і наші діти, котрі були нагородженні грамотами та подяками і заохочувальними призами, а саме: Любуська Ярина нагороджена грамотою за ІІІ місце в номінації «Зупинемо СНІД», Ющук Анастасія, Волівендер Олег та Скородинська Софія нагородженні подяками  за кращу роботу в номінації «Не залишайся байдужим».
 

 
Вчора завершилась щорічна Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства», яка тривала в період з 25 листопада по 10 грудня 2014 року
Основним завданням акції є привернення уваги громадськості до актуальних для українського суспільства проблем подолання насильства в сім’ї, протидії торгівлі людьми та жорстокого поводження з дітьми, гендерного насильства та забезпечення рівних прав жінок і чоловіків.
В межах акції Пустомитівським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді у Пустомитівському  районі було проведено 95 лекцій та бесід у навчальних закладах, сім’ях, які опинилися у складних обставинах,  органах місцевого самоврядування та для осіб, які відбувають покарання без позбавлення волі та перебувають на обліку у Пустомитівському районному підрозділі кримінально-виконавчої  інспекції  на теми: «Насильство в сім’ї та шляхи його вирішення», «Дитяча жорстокість», «Як уникнути насильства в сім’ї», «Проблеми домашнього насильства», «Проблеми насильства над дітьми», «Попередження насильства у сім’ї», «Попередження насильства та жорстокого поводження з дітьми», «Насилля в сім’ї», «Насилля в сім’ї загрожує безпеці суспільства і особі», «Насильство. Як вміти себе захистити», «Насилля серед молоді – результат впливу суспільства, а не сім’ї», «Насильство в учнівському колективі», «Ризики та небезпеки виїзду за кордон», «Попередження торгівлі людьми», «Гендерна рівність у спілкуванні», «Гендерні відносини в школі», «Гендерні різноголосся у спілкуванні». Охоплено 889 учасників
Протягом проведення акції працівниками Пустомитівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді було розповсюджено 150 інформаційних листівок  на теми: «Молоді про права» та «Насильство в сім’ї». 
Зокрема,  громадською організацією «Західноукраїнський центр «Жіночі перспективи» було проведено круглий стіл на тему «Участь жінок у прийнятті рішень на різних рівнях: можливості збільшення», де взяли участь працівники соціального захисту населення, Пустомитівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, центру зайнятості населення та служби у справах дітей .

 
На даний час спеціалістами Центру проводиться видача портфелів школярам Пустомитівщини  батьки, яких загинули, постраждали або беруть безпосередню участь в антитерорестичній операції
Організація взаємодопомоги та коммунікації українців, що мешкають в межах Федеральної Землі Тюрінгія в Німеччині (місто Єрфурт) в особі парламентаря Є. Прімаса (член Парламенту землі Тюрінгі, заступник керівника фракції ХДС), спільно з Львівським обласним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді передала Пустомитівському  районному центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді шкільні набори (портфелі та шкільне приладдя) для дітей батьки, яких загинули, постраждали або беруть безпосередню участь в антитерорестичній операції та забезпеченні її проведення. На даний час спеціалістами Центру проводиться видача цих портфелів школярам Пустомитівсщини.
alt alt
 
 
Проведені такі заходи:
alt
03.06.2014 року:
– Пустомитівським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно із службою у справах дітей у  пришкільному оздоровчому таборі  Містківської ЗОШ проведено лекторій до «Дня захисту дітей» на тему: «Історична довідка. Передумови виникнення дня захисту дітей». Участь взяло 40 учасників.
– фахівцем із соціальної роботи на території Соколівської сільської ради було проведено вуличну акцію «МІНЯЮ КУЛЬКУ НА ВІРШ», в якій взяли участь діти віком від 6-ти до 12-ти років.  Участь взяло 10 дітей.
05.06.2014 року:
– Пустомитівським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно із службою у справах дітей у пришкільному оздоровчому таборі   Дмитрівської ЗОШ проведено лекторій до «Дня захисту дітей» на тему: «Історична довідка. Передумови виникнення дня захисту дітей». Участь взяло20 учасників.
– фахівцем із соціальної роботи у пришкільному оздоровчому таборі   Дмитрівської ЗОШ проведено вікторину «Спорт-знайка» з пропагандою здорового способу життя для дітей молодшого шкільного віку. Участь взяло 20 дітей.
– фахівцем із соціальної роботи на території Миклашівської сільської ради було проведено вуличну акцію «МІНЯЮ КУЛЬКУ НА ВІРШ», в якій взяли участь діти віком від 6-ти до 12-ти років.  Участь взяло 8 дітей.
06.06.2014 року:
– фахівцем із соціальної роботи на території Пикуловицької сільської ради було проведено вуличну акцію «МІНЯЮ КУЛЬКУ НА ВІРШ», в якій взяли участь діти віком від 6-ти до 12-ти років.  Участь взяло 2 дітей.
alt alt
 alt alt

 
В рамках проведення заходів до Дня захисту дітей  5 червня 2014 року фахівцями із соціальної роботи в с. Зимна Вода було проведено вуличну акцію «МІНЯЮ КУЛЬКУ НА ВІРШ»
alt
В якій взяли участь діти віком від 6-ти до 12-ти років. Діти розказували вірші в обмін на кульку.  Участь взяло 20 дітей.
 
З нагоди Дня пам»яті померлих від СНІДу з 18 по 23 травня 2014 року на території району фахівцями із соціальної роботи проводились профілактичні бесіди щодо попередження поширення ВІЛ-інфекції та дотримання здорового способу життя, щодо вживання наркотиків, алкоголю
alt
21.05.2014 року на території Ямпільської  та Зимноводівської сільських рад, фахівцями із соціальної роботи проведено акцію «Червона стрічка». Учасникам акції було роздано пам»ятки та прикріплено червону стрічку – знак пам»яті. Участь в акції взяло 56 учасників.
 
Щороку в Україні відзначається Міжнародний день захисту дітей – це прекрасне свято радості та надії
alt
Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань та прагнемо, щоб діти росли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край. І це свято завітало у гості до Пустомитівського районного центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів. У цей весняний сонячний день свято розпочалося з привітання ведучої та виступу юних танцюристів, які продемонстрували чудові танці. Фахівець із соціальної роботи Пустомитівського районного центру соціальних служб для сім»ї, дітей та молоді Олена Говда привітала усіх присутніх зі святом Міжнародного дня захисту дітей та  провела з дітьми вікторину «Скринька побажань»,  участь в якій взяли як  діти, так і батьки. Всі весело та дружньо виймали зі скриньок побажання та вітали один одного. Свято продовжилося читанням віршів та малюванням на асфальті своїх мрій дітьми з функціональними обмеженнями.  У гості до діток були запрошені Тетяна Стахів, котра виконала пісню «Батьки мої» Ірини Федишин  та Ярослав Ілик, який виконав на сопілці вервичку з українських народних пісень. Завершилося свято привітанням директора Пустомитівського районного центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів. Для дітей організовано солодкий стіл.
alt alt
 
10 дітей із сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах відвідали дитячу творчу студію «Мастерішка»
alt
29 березня 2014 року за сприянням Центру 10 дітей із сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах відвідали дитячу творчу студію «Мастерішка» у торгово-розважальному комплексі «АШАН».
alt alt alt
alt alt
 
Відбулася перша запланована вистава на безоплатній основі про «Пригоди зайчика та червоної шапочки»
alt
Відповідно до угоди укладеної Пустомитівським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді з Львівським драматичним театром  імені Лесі Українки, який знаходиться в м. Львові по вул. Городоцькій, 36, заплановано відвідування вистав театру на безоплатній основі для дітей з сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах.
02.03.2014 року о 12 год.00 хв. відбулася перша запланована вистава на безоплатній основі про «Пригоди зайчика та червоної шапочки» для дітей з вищезгаданих сімей. Кількість учасників – 30 дітей.
altalt
 
Організовано для 10 дітей відпочинок протягом 4-ох годин у відпочинково-розважальному центрі «Леопарк»
alt
26.02.2014 року Пустомитівським районним центром соціальних служб для сім»ї , дітей та молоді  за сприяння керівництва відпочинково-розважального центру «Леопарк», який знаходиться в с.Сокільники Пустомитівського району Львівської області, організовано для 10 дітей з с.Пасіки-Зубрицькі з сімей, які перебувають під соціальним супроводом  відпочинок протягом 4-ох годин у даному розважальному  закладі. Діти віком від 3-ох до 12-ти років.
 
06.02.2014 року у Пустомитівській загальноосвітній школі №1 для учнів 7-Б кл., 8-А кл., 9-А кл., 10-А кл. було проведено профілактичну зустріч на тему «Адміністративна та кримінальна відповідальність неповнолітніх»
alt
06.02.2014 року у Пустомитівській загальноосвітній школі №1 для учнів 7-Б кл., 8-А кл., 9-А кл., 10-А кл. фахівцем із соціальної роботи на території Пустомитівської міської ради Бокало Наталією Ярославівною спільно з головним спеціалістом відділу з питань профілактики Служби у справах дітей Пустомитівської районної адміністрації Литвин Софією Несторівною та відповідно до підписаних договорів про співпрацю начальником Пустомитівського міжрайонного відділу Кримінально-виконавчої інспекції УДПтСУ у Львівській області, капітаном внутрішньої служби Жигайло Тарасом Володимировичем та інспектором Пустомитівського районного підрозділу Кримінально-виконавчої інспекції УДПтСУ у Львівській області, старшим лейтенантом внутрішньої служби Іванечко Олегом Михайловичем було проведено профілактичну зустріч на тему «Адміністративна та кримінальна відповідальність неповнолітніх».

alt
Даний захід був спрямований на правове виховання учнів, що включало в себе не тільки озброєння знаннями щодо адміністративної та кримінальної відповідальності, а також засвоєння учнями знань щодо своїх прав у сім’ї, у школі, у суспільстві. Учням було роз’яснено сутність моральних і правових норм, заборон; що таке адміністративна та кримінальна відповідальність, яка існує відмінність між цими поняттями; з якого віку настає адміністративна та кримінальна відповідальність; за які злочини та правопорушення можна притягнути неповнолітню особу до відповідальності та види покарання; Працівниками Кримінально-виконавчої інспекції було ознайомлено учнів з принципом роботи кримінально-виконавчих установ, які види покарань застосування та як виконуються щодо неповнолітніх,як здійснюється контроль за виконанням покарань щодо неповнолітніх, не пов’язаних із позбавленням волі та ін..
На сьогоднішній день проблема правопорушень та вчинення злочинів неповнолітніми є і залишається однією з гострих проблем українського суспільства. Щороку збільшується кількість вчинення неповнолітніми особливо тяжких злочинів, які пов’язані з наркотиками, хуліганство, крадіжки, злочини проти життя та здоров’я.
 
30 січня 2014 року Пустомитівським районним центром соціальних служб для сім»ї, дітей та молоді спільно з   Пустомитівським  районним  підрозділом  кримінально-виконавчої інспекції проведена спільна нарада щодо пріоритетних напрямків роботи на 2014 рік
alt
З метою попередження рецидивної злочинності серед осіб, яким суд вже одного разу дав шанс на виправлення, 30 січня 2014 року Пустомитівським районним центром соціальних служб для сім»ї, дітей та молоді спільно з   Пустомитівським  районним  підрозділом  кримінально-виконавчої інспекції проведена спільна нарада щодо пріоритетних напрямків роботи на 2014 рік. Основні питання розглянуті на нараді:
1.  Профілактика злочинності неповнолітніх, пропаганда здорового способу життя та правової освіти у навчальних закладах району.Затвердження плану спільних заходів у учнівському середовищі.
2.Проведення соціальної роботи з особами які перебувають на обліку в КВІ Пустомитівського району та членами їх сімей шляхом здійснення соціальних інспектувань, консультування за карткою клієнта та взяття при потребі під соціальний супровід.