Пустомитівський районний центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів є закладом системи органів праці та соціального захисту населення, метою діяльності якого є здійснення заходів, спрямованих на розвиток та коригування порушень розвитку дитини-інваліда, навчання її основним соціальним та побутовим навичкам, розвиток здібностей, створення передумов для інтеграції у суспільство. Діє одноразове харчування (обід, полуденок).
 
Пустомитівський районний центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів надає такий ряд послуг: психолого-педагогічна реабілітація (консультування, психолого-педагогічна діагностика і педагогічна корекція), освітні послуги: колективна форма навчання (заняття інтегровані та індивідуальні).
 
Центр розташований у приміщеннях за адресою: м.Пустомити, вул.Кандиби,5, тел.: 2-04-13
Графік роботи Центру з 9.00 по 18.00 год.
 

3 грудня – міжнародний день людей з обмеженими можливостями 
3 грудня відзначається Міжнародний день інваліда. В Пустомитівському центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів було проведено ряд  заходів для вихованців  Центру, а саме: круглий стіл з батьками на тему «Діти – це наше майбутнє» в ході якого розглянули проблематику виховання, потреби дітей та батьків у суспільстві. Також проведено відкрите заняття на тему: «Янголи Доброти». Після свята кожна дитина отримала подарунки та солодощі. 

alt alt
 

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей – прекрасне свято радості та надії
Діти – це цвіт Землі, майбутнє нашої країни і для кожного з нас найдорожчий скарб. Кожен батько і мати хоче бачити своїх дітей добрими, сердечними, щирими та здоровими. Під відкритим небом пройшло свято «День захисту дітей» у Пустомитівському районному центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів.
На святі вихованці Центру розповіли вірші, а також були запрошені клуб сучасного спортивного бального танцю «Кармен» танцювальна пара Костур Оленка, Ярема Ігор. Стахів Тетяна виконала пісню «Батьки мої» і виконав пісню на сопілці Ілик Ярослав. Також діти виконали малюнок на асфальті «Мрія майбутнього».
До свята були запрошені заступник Департаменту соціального захисту населення Львівської обласної державної адміністрації Оксана Соболь, директор Львівського обласного відділення фонду соціального захисту інвалідів Г. Мисаковець та директор центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді. Для дітей було організовано солодкий стіл.