logo

Відділ містобудування та архітектури

altНа виконання вимог ст. 22 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» та постанови КМУ від 25.05.2011 №559 «Про містобудівний кадастр» у Львівській області створено та введено в дію містобудівний кадастр. Геопортал містобудівного кадастру знаходиться за офіційною адресою: http://gis.loda.gov.ua. Розпорядженнями голови від 30.12.2013 №705 та № 214-кведеться містобудівний кадастр  відділом містобудування та архітектури Пустомитівської районної державної адміністрації

Видача та реєстр містобудівних умов та обмежень  для проектування об’єкта будівництва здійснюється через геопортал містобудівного кадастру відділом містобудування та архітектури Пустомитівської районної державної адміністрації. Відповідний реєстр виданих містобудівних умов та обмежень згідно з формою наказу Мінрегіону України від 31.05.2017 №135 знаходиться на геопорталі за посиланням: https://gis.loda.gov.ua/ua/reestr-mistobudivnih-umov-ta-obmejen-ta-budivelnih-pasportiv/filter=52_22.

З генеральними планами населених пунктів Пустомитівського району можна ознайомитись за посиланням https://gis.loda.gov.ua/ua/gen_plan.

 

Детальний план території господарського двору на території Давидівської сільської ради (ОТГ) за межами населеного пункту

 

        Детальний план території для розташування об`єктів виробничо-комунального призначення на території Підберізцівської сільської ради  за межами населеного пункту (Проектний план суміщений зі схемою організації руху транспорту і пішоходів)

 

Детальний план території для розташування об’єктів транспортної інфраструктури на території Солонківської сільської ради за межами населених пунктів

 

  Детальний план території для розташування об`єктів транспортної інфраструктури на території Підберізцівської сільської ради (ОТГ) за межами населеного пункту  (Проектний план, суміщений зі схемою проектних планувальних обмежень М 1:500)

 

 Детальний план території для розташування обєктів транспортної інфраструктури на території Підберізцівської сільської ради ОТГ за межами населених пунктів  (Детальний план території (проектний план) суміщений з схемою організації руху транспорту та пішоходів та з схемою інженерних мереж, споруд і використання підземного простору. М 1 : 1000)